4°C słabe opady deszczu

Bieg z okazji 300-lecia Koronacji Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej

Trwa jarmark Benedyktyński. Biegacze przebiegli Bieg z okazji 300-lecia koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na 1717 m. Stragany uginają się od ciężarem smacznego jadła, a oko przechodzących cieszą piękne rękodzieła. Do wieczora potrwa tu Turniej Rycerki Ziemi Jarosławskie. Popołudniu zapraszamy na tańce i koncert zespołu NieMaGoTu. A o g. 21 w przepięknej scenerii Opactwa Jarosławskiego Teatr Ognia.

Wyniki Open mężczyźni:

1. Maciej TOMASZEWSKI M20 - Widna Góra/Pawłosiów JGB Sokół Jarosław/Resovia Rzeszów - 0:05:24,31

2. Mateusz BANAŚ M30 - Jarosław KPP Jarosław IPA Przemyśl - 0:05:29,51

3. Patryk BUSZTA M20 - Rakszawa - 0:05:39,61

 

Wyniki Open kobiety:

1. Marta JOP K30 - Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół -  0:07:18,65

2. Beata PILEK K40 - Szówsko ZSTiO Jarosław - 0:07:20,44

3. Magdalena CIUPIŃSKA K10 - Wólka Pełkińska - 0:07:21,88

 

Wyniki – kategorie wiekowe:

I.

1. Paulina KUDYBA 2010 - Koniaczów - 0:09:52,45

2. Emilia KRÓL 2011 - Przemyśl - 0:10:07,36

3. Patrycja ZAZULA 2008 - Jarosław Szkoła Podstawowa Nr 4 - 0:10:16,28

II.

1. Magdalena CIUPIŃSKA 2004 - Wólka Pełkińska - 0:07:21,88

2. Anna TOMASZEWSKA 2003 - Jarosław SP nr 2 - 0:07:45,38

3. Martyna MITURA 2003 - Jarosław SP nr 2 - 0:07:54,84

 

III.

1. Justyna STRZELEC 1998 - Przemyśl - 0:07:23,86

2. Dorota ŻAK 1998 - Wola Krzywiecka - 0:07:50,78

3. Wiktoria GREŚKOW 2002 - Jarosław Biuro Wołosz - 0:08:42,49

 

IV.

1. Marta JOP 1979 - Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół - 0:07:18,65

2. Magdalena SOLIŃSKA 1980 - Jankowice - 0:08:09,05

3. Katarzyna RYŚ 1985 - Olszany Przemyski Klub Biegacza - 0:08:19,53

 

V.

 

1. Beata PILEK 1977 - Szówsko ZSTiO Jarosław - 0:07:20,44

2. Anna KRAJEWSKA 1973 - Święte - 0:08:36,09

3. Małgorzata BOCUL 1971 - Przemyśl Przemyski Klub Biegacza - 0:08:50,53

VI.

1. Anna JAROSZ 1955 - Leżajsk - 0:11:32,73

2. Janina MILOREK 1946 - Jarosław - 0:20:36,18

VII.

1. Michał KUŹMA 2009 - Jarosław SP nr 4 - 0:08:53,62

2. Szymon SZYK 2008 - Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół - 0:09:25,73

3. Maksymilian BEREZA 2008 - Jarosław SP nr 5 - 0:09:36,63

VIII.

1. Hubert IWANOWSKI 2003 - Jarosław Gimnazjum Nr 1 w Jarosławiu - 0:06:58,52

2. Witold SOCHA 2003 - Jarosław - 0:07:37,10

3. Dominik KUDYBA 2003 - Koniaczów Gimnazjum nr 2 - 0:07:40,08

 

IX.

1. Arkadiusz ŻAK 2000 - Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół/ ZSTiO w Jarosławiu - 0:05:53,27

2. Maciej BEM 2001 - Dachnów Sportowy Dachnów - 0:06:11,72

3. Marek DZIOBEK 2002 - Jarosław Gimnazjum nr 2 w Jarosławiu - 0:06:22,71

 

X.

1. Maciej TOMASZEWSKI 1997 - Widna Góra/Pawłosiów JGB Sokół Jarosław/Resovia Rzeszów - 0:05:24,31

2. Patryk BUSZTA 1995 - Rakszawa - 0:05:39,61

3. Mateusz BURYŁO 1991 - Jodłówka Perfect Runner Team - 0:05:55,77

 

XI.

1. Mateusz BANAŚ 1986 - Jarosław KPP Jarosław IPA Przemyśl - 0:05:29,51

2. Marcin KRUBA 1987 - Jarosław Jarosławska Gruba Biegowa Sokół - 0:05:54,31

3. Grzegorz TARNOWSKI 1984 - Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół - 0:05:55,23

XII.

1. Tomasz SMOLINIEC 1975 - Dachnów Biegomania Lubaczów - 0:06:19,66

2. Paweł JOP 1977 - Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół - 0:06:26,22

3. Władysław KORZENIOWSKI 1971 - Przemyśl Przemyski Klub Biegacza - 0:06:32,74

XIII.

1. Mieczysław JAŁOCHA 1967 - Przemyśl Przemyski Klub Biegacza - 0:05:46,01

2. Mariusz MOTYKA 1963 - Radymno Jarosławska Grupa Biegowa Sokół - 0:06:56,94

3. Andrzej TRZONEK 1964 - Zapałów - 0:06:58,12

Wyniki – służby mundurowe:

1. Mateusz BANAŚ - Jarosław KPP Jarosław IPA Przemyśl - 0:05:29,51

2. Patryk BUSZTA - Rakszawa - 0:05:39,61

3. Kamil MOTYKA - Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół - 0:06:01,17

Wyniki duchowieństwo:

1. Mariusz MUL - Sieniawa Activeteam Brzóz Królewska - 0:07:15,80 M40

2. Michał KOZAK - Jarosław Drużyna Jezusa - 0:12:51,89 M30

3. Marek PIEŃKOWSKI - Jarosław - 0:18:56,08 M50

 

Bieg z okazji 300-lecia Koronacji Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się