3°C bezchmurnie

Cysterna zahaczyła o wiadukt w Tuczempach na obwodnicy

Cysterna zahaczyła o wiadukt kolejowy przy zjeździe z obwodnicy w Tuczempach. Ruch kolejowy został wstrzymany. Obecnie ruch kołowy obwodnicą odbywa się jednym pasem.

Zdarzenie miało miejsce o godz. 14.48. Wówczas zgłoszenie  o uderzeniu w wiadukt kolejowy samochodu przewożącego cysternę otrzymała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej: – Przewożący cysternę samochód ciężarowy nośnik kontenerowy nie opuścił jej i ona uderzyła w konstrukcję mostu mocno go naruszając. Po przyjeździe na miejsce zabezpieczyliśmy ruch na drodze. Odbywa się on jednym pasem. Wstrzymaliśmy ruch kolejowy ze względu na bardzo duże uszkodzenia. Czekamy na ekspertyzę służby kolei. Po oględzinach policji sprzątniemy i przekażemy teren służbie drogowej i kolejowej – informuje asp. sztab. Leszek Pelc, zastępca dowódcy jednostki ratowniczo-gaśniczej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu.

Ekz

 

Fot. Ewa KŁAK-ZARZECKA

Cysterna zahaczyła o wiadukt w Tuczempach na obwodnicy komentarze opinie

 • gość 2018-04-10 17:37:09

  Czy osoba filmująca nie potrafi w sposób normalny pokazać uszkodzeń? W Jarosławiu to za trudne?

 • Gość - niezalogowany 2018-04-10 18:22:31

  A odkąd to straż pożarna wstrzymuje ruch kolejowy?

 • J23 - niezalogowany 2018-04-11 07:01:03

  I po raz kolejny wychodzi szarą rzeczywistość- jak można zbudować wiadukt na obwodnicy by ktoś nie niego zahaczył ? TAKICH INŻYNIERÓW POWINNO SIE WYSŁAĆ DO KOSZENIA TRAWY LUB KOPANIA ROWÓW!!! Aż tak ciężko przewidzieć pewne zdarzenia ????

 • gość 2018-04-11 09:52:48

  DO J23 - pomyśl nim się wypowiesz - podniesienie wiaduktu wiązało by się z podniesieniem niwelety toru na całym odcinku dojazdowym do obiektu, co przełożyło by się na zmiany wysokości przejazdów drogowych itp - obiekt ma mieć minimalną wysokość skrajni pionowej nad drogą i tak został zrealizowany

 • Gość - niezalogowany 2018-04-11 11:37:26

  J23 a jak mozna jechac autem i nie opuscuc zbiornika?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Zdarzenia, Jarosław - więcej informacji