10°C zamglenie

Do trzech razy sztuka

W Małej Galerii MOK 21 kwietnia odbył się wernisaż wystawy fotografii ,,Do Trzech Razy Sztuka" autorstwa Jarosławskiej Agencji Fotograficznej. Każdy z fotografów zaprezentował na wystawie kilka swoich najciekawszych prac. Wystawę będzie można podziwiać do 25 maja.

,,Do Trzech Razy Sztuka” to wystawa przygotowana na jubileusz Jarosławskiej Agencji Fotograficznej, która w tym roku obchodzi trzecią rocznicę swojej działalności.

Jak podkreślają autorzy swoimi zdjęciami prezentowanymi na wystawie chcą pokazać, że wciąż się uczą nowych rzeczy, stale się rozwijają oraz dążą to tego, aby stać lepszymi fotografami.

– Momenty spędzone na plenerach, wyjazdach, wydarzeniach i imprezach można liczyć w tygodniach, a może nawet i w miesiącach. Ilość zrobionych zdjęć przekracza dziesiątki tysięcy – mówił Michał Mach, założyciel grupy.

W trakcie wernisażu swoje zdjęcia prezentowali: Aurelia Kulesza, Kacper Bluczak, Patryk Czujko, Robert Lasek, Michał Mach, Tobiasz Nogaj, Aleksandra Bednarz, Joanna Gilowska.

(s.)

fot. MOK

do trzech razy sztuka w małej galerii mok 21 kwietnia odbył się wernisaż wystawy fotografii ,,do trzech razy sztuka" autorstwa jarosławskiej agencji fotograficznej. każdy z fotografów zaprezentował - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wystawy, Jarosław - więcej informacji