7°C rozproszone chmury

Dobre miejsca młodzieży

Na zbiorniku Ujazd Okręg PZW Krosno 13 października odbyły się ostatnie zawody z cyklu Młodzieżowych Mistrzostw Podkarpacia „Młodzieżowa Liga Podkarpacka – 2018”.

Zawody zorganizowane zostały przez Okręg PZW Krosno. Była to IV tura zawodów z cyklu Grand-Prix.  W zawodach uczestniczyło 34 wędkarzy w dwóch kategoriach wiekowych, w towarzystwie swoich opiekunów z Okręgowych Rad Młodzieży. Nasz okręg reprezentowali w kategorii U-14: Szymon Nater, Patryk Nater z koła „Jaz Przeworsk” oraz Paweł Szykuła członek koła „Jarosław – Miasto” i uczeń Szkoły Podstawowej w Szówsku, w kat. U-18 : Natalia Kaczmarz i Aleksandra Przewrocka ze Szkoły Podstawowej z Piwody (obie z koła „Jarosław-Miasto”) Zawodnikom towarzyszył trener i wiceprezes ds. sportu i młodzieży ZO PZW w Przemyślu Adam Działo.

W obu kategoriach najlepsi okazali się zawodnicy z naszego okręgu. W kategorii U-14 po czterech turach II wicemistrzem  Młodzieżowej Ligi Podkarpackiej 2018 został  Patryk Nater z koła „Jaz” w Przeworsku. 3. miejsce drużynowo zajęli Patryk Nater, Hubert Naetr (koło „Jaz” Przeworsk) i Paweł Szykuła (koło „Jarosław-Miasto”). W kategorii U-18 4. miejsce zajęła Natalia Kaczmarz (koło „Jarosław – Miasto”). Na 4. miejscu znalazła się też drużyna z Natalią Kaczmarz i Aleksandrą Przewrocką (koło „Jarosław – Miasto”) w składzie. Obie zawodniczki to uczennice Gimnazjum w Piwodzie w gminie Wiązownica.

r.

FOT. ZBIORY WŁASNE

Dobre miejsca młodzieży komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Inne, Wiązownica - więcej informacji