11°C pochmurno z przejaśnieniami

Dobrze się zaprezentowali

Wędkarze z Jarosławia zakończyli z bardzo dobrymi wynikami start w drugiej turze Federowych Mistrzostw Okręgu, która 7 października odbyła się na zbiorniku ZEK w Radymnie.

Zawody wygrał Marek Twardak z Dynowa. Na drugim stopniu podium stanął Tomasz Białowąs (Koło „Jarosław-Miasto” /WKS Husarz Jarosław), a na trzecim - Krzysztof Zimny (Koło „Jarosław-Miasto” /WKS Husarz Jarosław), zaś czwarte miejsce zajął Józef Maziarek (Koło „Jarosław-Miasto”). W kategorii drużynowej zwyciężyli Krzysztof Zimny i Tomasz Białowąs (WKS Husarz Jarosław), a na najniższym stopniu podium uplasowali się Józef Maziarek i Kamil Kulikowski (Koło „Jarosław- Miasto”). W zawodach startowało 14 drużyn, a indywidualnie 29 zawodników. Przewodniczył im  wiceprezes ZO PZW w Przemyślu ds. Sportu i Młodzieży Adam Działo który wręczał zwycięzcom puchary. Trzecia i ostatnia tura mistrzostw odbędzie się 14 października na zbiorniku w Łopuszce Małej.