5°C bezchmurnie

Dzień z Siatkówką w Wiązownicy

Szkoła Podstawowa im. Księdza Stanisława Sudoła w Wiązownicy, jako jedna z dwóch na Podkarpaciu, wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Dzień z Siatkówką”. Ponad 60 uczniów uczestniczyło w zabawach i ćwiczeniach z piłką oraz turnieju.

To wydarzenie odbywało się jednocześnie w 32 halach sportowych w 16 województwach. Ogólnopolskim organizatorem imprezy była Fundacja Orły Sportu z Pucka przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz innych partnerów. Szkoła Podstawowa w Wiązownicy dostała się do programu jako jedna z dwóch w województwie podkarpackim. Imprezę koordynowali animatorzy wybrani przez Fundację Orły Sportu. Gmina Wiązownica była reprezentowana przez Jerzego Feldmana, który zorganizował i koordynował przedsięwzięcie.

Projekt „Dzień z Siatkówką” miał za zadanie promocję tej dyscypliny sportu. W ramach akcji zorganizowano konkurencje sprawnościowe i warsztaty z piłki siatkowej, rozgrzewkę, gry i zabawy siatkarskie oraz miniturniej towarzyski. Zajęcia trwały cztery godziny.

Podczas „Dnia z Siatkówką” zorganizowana została loteria z nagrodami. Do wygrania były m.in. piłki do siatkówki oraz torba treningowa, ufundowane przez organizatora.

r.

fot. Zbiory własne

dzień z siatkówką w wiązownicy szkoła podstawowa im. księdza stanisława sudoła w wiązownicy, jako jedna z dwóch na podkarpaciu, wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „dzień z siatkówką”. ponad 60 uczni - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Szkoły podstawowe, Wiązownica - więcej informacji