PILNE

Ewakuowano 3 tys. osób z Galerii Rzeszów. Zawalił się sufit w jednym ze sklepów

Zdarzenia, Ewakuowano osób Galerii Rzeszów Zawalił sufit jednym sklepów - zdjęcie, fotografia

Około 3 tys. osób ewakuowano dziś z Galerii Rzeszów przy ul. Piłsudskiego po tym, jak po godz. 11 zawalił się podwieszany sufit w jednym ze sklepów odzieżowych. Z nieoficjalnych informacji wynika, że miało to miejsce na pierwszym piętrze w sklepie „Szachownica”.

W tym czasie w sklepie przebywało ok. 50 osób. Po godz. 11 spadł na nich podwieszany sufit o wymiarach 40 m na 50 m. Sklep został zalany z powodu uszkodzonych instalacji. Jak podaje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie 7 osób zostało rannych, 6 z nich zostało przewiezionych do szpitala. Ze wstępnych informacji wynika, że ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Administrator budynku podjął decyzję o ewakuacji galerii handlowej w Rzeszowie. W ewakuacji, która trwała do godz. 13, pomagali policjanci i strażacy. Z galerii ewakuowano około 3 tys. osób.

Red.

Fot. KWP Rzeszów

Ewakuowano 3 tys. osób z Galerii Rzeszów. Zawalił się sufit w jednym ze sklepów komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-28 18:15:39

    To jest kara za zakupy w niedzielę.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-28 18:48:52

    BRAWO Panie Podkulski.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-28 18:50:27

    Do kościoła a nie do galerii. Nie ma się co dziwić tylko w niedzielę można zrobić zakupy. Ludzie podobno tak obciążyli sufit że nie wytrzymał i spadł.

  • gość 2018-10-28 19:57:00

    leno paleno

  • gość 2018-10-28 20:00:59

    LENO PALENOOOO

  • gość 2018-10-28 20:01:08

    AJAJAJAJAJJA

  • gość 2018-10-28 20:01:36

    karac ludzi za zakupy w niedziele!!!!11! do kosciola a nie na zakópy!!!

  • gość 2018-10-28 20:02:18

    Jakiś chłopak był w sklepie ze starym na plecach , nie wiem o co chodzi , ale wózek inwalidzki stał przed sklepem .

  • PanBóg - niezalogowany 2018-10-28 20:02:29

    A mówiłem wam, zakupy w niedzielę to grzech cięzki.

  • Jakub Lipski - niezalogowany 2018-10-28 20:03:55

    W sumie beka

  • Marcin Krasucki - niezalogowany 2018-10-28 20:04:11

    Bylem tam ze starym na plecach, tak to nasz wozek inwalidzki

  • Pracownica skle - niezalogowany 2018-10-28 20:04:19

    Bylam byłom pracownicom tegoż sklepu, zwolnilam sie dzien przed weekendem...Bog zaplac za opieke boską.

  • Karol Kośmidr - niezalogowany 2018-10-28 20:06:09

    Straszna tragedia

  • Daniel magical - niezalogowany 2018-10-28 20:07:16

    Marcin kłamie, ten wozek aktualnie nalezy do mnie jestem sparalizowany po walce ze starym na lewą noge.... zlodzieje w calej Polsce......

  • Paweł Duplaga - niezalogowany 2018-10-28 20:09:59

    moj brat to pisal przyznal sie juz go daje do klawiatury Tak to ja brat pawła przyznaje sie

  • Karol Olejnik - niezalogowany 2018-10-28 20:14:48

    Dzień dobry

  • Paweł Duplaga - niezalogowany 2018-10-28 20:15:32

    Witam również

  • młody g - niezalogowany 2018-10-28 20:15:55

    Dzień dobry

  • Gość - niezalogowany 2018-10-29 07:04:25

    Jestem przerażona niektórymi komentarzami. Ludzie!!! Skąd tyle jadu, nienawiści w Was. Do kościoła to byście poszli pomodlić się za osoby , które tam muszą wrócić do pracy, bo nie mają innej alternatywy a za coś trzeba rachunki płacić i dzieciom dać jeść.

  • Tina - niezalogowany 2018-10-29 07:28:27

    To jest kara za zakupy w niedziele zamiast iść do Kościoła to do galerii od rana niedzieli klienci są najgorsi sama wiocha nie umie się zachować chamy wredne mają za swoje szkoda tylko pracowników współczuję im