22°C bezchmurnie

Firma Nieruchomości Kurpiel

Szukasz mieszkania, domu, działki? Chcesz sprzedać albo wynająć własne 4 kąty? Zwróć się do biura nieruchomości. O tym, czym się zajmuje Firma Nieruchomości Kurpiel, rozmawiamy z jego pracownikami: Piotrem Kazienko, Edytą Niezgodą-Gajdzik i Renatą Niemiec.

P.K.

Firma Nieruchomości Kurpiel jest ogólnopolską agencją pośrednictwa w obrocie

nieruchomościami z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.

Właściciele firmy Robert i Małgorzata Kurpiel działają w branży nieruchomości od kilkunastu lat. Małgorzata Kurpiel zajęła się pośrednictwem w 2004 roku i w tym czasie nawiązując jednocześnie współpracę z klientami, deweloperami i podmiotami finansowymi zdobywała wymagane licencje i uprawnienia, by móc zapewnić usługi najwyższej jakości. Oprócz licencji pośrednika obrotu nieruchomościami, ukończyła również studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości i sporządzania świadectw energetycznych.

W roku 2017, powstała nowa marka – G&K Estates. Co ją wyróżnia spośród innych biur nieruchomości ?

P.K.

G&K Estates łączy nowoczesność z doświadczeniem. Firma stworzona została na bazie firmy Nieruchomości Kurpiel i pośrednictwa finansowego Galicja Finance. Ta nowa marka wkroczyła na rynek nieruchomości z nową energią i nowoczesnym wizerunkiem. Dysponuje najnowocześniejszymi narzędziami sprzedażowo-marketingowymi, by łącząc wieloletnie doświadczenie i świeże pomysły dostarczać klientom usługi w najbardziej profesjonalny sposób. Logo Galicja Finanse & Kurpiel Nieruchomości coraz częściej pojawia się na fasadach wielu budynków pod znakiem G&K Estates. W Przemyślu znajduje się siedziba firmy, natomiast w Jarosławiu, Krakowie i Hiszpanii funkcjonują już nasze oddziały. Jesteśmy również w trakcie tworzenia oddziału w Rzeszowie i w Warszawie. Dodatkowym atutem naszej firmy jest nowoczesna i przejrzysta strona internetowa www.kurpielnieruchomosci.pl

Aby realizować wszystkie przedsięwzięcia w pełni profesjonalnie, potrzebne jest zaufanie i doświadczenie. Stworzyliśmy zespoły świetnie przygotowanych ludzi oparte właśnie na tych fundamentach. W Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II 8 spotkacie się Państwo ze mną: Piotrem Kazienko– brokerem nieruchomości i koordynatorem oddziałów G&K Estates. Edytą Niezgodą-Gajdzik – brokerem nieruchomości i specjalistą ds. finansowych i Renatą Niemiec – brokerem nieruchomości i specjalistą ds. finansowych. Każdy z nas doskonalone zna lokalny rynek i zapotrzebowanie, jako że działamy tam od wielu od lat. Profesjonalizm, kompleksowa obsługa oraz wysoka jakość świadczonych usług sprawia, że jesteśmy wysoko oceniani na rynku nieruchomości.

Co słychać na rynku lokalnym ?

P.K.

Jeżeli chodzi o rynek przemyski i jarosławski, to firma Nieruchomości Kurpiel, oprócz tradycyjnych transakcji pośrednictwa kupna – sprzedaży i wynajmu na rynku wtórnym, współpracuje z deweloperami, którzy realizują nowoczesne inwestycje.

W dużych aglomeracjach miejskich współpracujemy z 93 wiodącymi deweloperami. Coraz więcej klientów decyduje się na sprzedaż i zakup nieruchomości za pośrednictwem profesjonalnego biura nieruchomości, dbając tym samym o swoje bezpieczeństwo oraz doceniając kompleksowość usług, jakie świadczymy. Dokonując transakcji poza biurem nigdy nie mamy pewności co do wiarygodności potencjalnego klienta. Nasza firma i indywidualne podejście do Klienta sprowadza się również do tego, aby w miarę możliwości minimalizować te niebezpieczne sytuacje.

W jaki sposób przekonalibyście mnie do skorzystania z Waszych usług ?

E.G.

Przychodząc do Nas, współpracuje Pan z bezpośrednio przydzielonym do siebie opiekunem, który jest do Pana dyspozycji. Uzyskuje Pan pełną i rzetelną informacje o wysokości ceny możliwej do uzyskania na rynku. Przeprowadzimy dla Pana całą procedurę związaną ze sprzedażą i zakupem m.in.:

- sprawdzimy stan prawny nieruchomości,

- pomożemy w negocjacjach,

- skompletujemy dokumenty do notariusza,

- przygotujemy umowę przedwstępną kupna-sprzedaży, bez żadnych dodatkowych opłat,

- na życzenie, dokonamy depozytu zadatku/zaliczki,

- pomożemy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości,

- zminimalizujemy konieczność zaangażowania Stron, dbając równocześnie, aby proces transakcji był całkowicie zrozumiały.

 

Krótko mówiąc, nasze doświadczenie jest gwarancją profesjonalnej obsługi

w przyjaznej atmosferze i w jednym miejscu.

Naszym PRIORYTETEM jest - zadowolenie i satysfakcja Klienta,

a NAJCENNIEJSZĄ NAGRODĄ – jego rekomendacja.

Czy firma oferuje również dodatkowe usługi?

R.N.

Tak, Nasza firma prowadzi stałą współpracę z 23 bankami w Polsce, dzięki czemu Klienci w jednym miejscu mogą nabyć nieruchomość i otrzymać pomoc w uzyskaniu korzystnego dla siebie kredytu hipotecznego. W dzisiejszych czasach klienci są zabiegani, każdy jest specjalistą w swoim fachu i nie ma czasu na to, aby zajmować się dodatkowymi obowiązkami. Nasza firma w pełni rozumie dzisiejsze realia i wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i dlatego Nasz Klient zawsze uzyska pełną informację oraz rzetelną pomoc także w sprawach finansowych i nieruchomościowych. Warto również wspomnieć o naszej dodatkowej gałęzi działalności, którą jest zarząd i administracja Wspólnot Mieszkaniowych oraz nieruchomości prywatnych. Dbamy o sprawne administrowanie nieruchomością oraz finansową i urzędową dokumentacją tych podmiotów. Naszym celem jest zapewnienie Klientom usług najwyższej jakości oraz pomocy w skutecznym rozwiązaniu zagadnień i problemów prawnych. Współpracujemy z Kancelarią Radców Prawnych i Adwokatów Tokarczyk i Partnerzy z s. w Rzeszowie Oddział w Przemyślu. Zapewniamy więc bezpieczeństwo i transparentność transakcji pod każdym względem!

 

Zapraszamy do naszego oddziału w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II 8 (na parterze w budynek po PKO BP) lub siedziby w Przemyślu przy ul. Jagiellońskiej 12, gdzie zawsze znajdziecie Państwo usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu:

Renata: 883 988 777

Edyta: 538 399 959

Piotr: 535 600 996

Jestem pod wrażeniem niezwykle ciekawej oferty.

Życzę sukcesów i dziękuję za rozmowę.

Firma Nieruchomości Kurpiel komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Nieruchomości, Jarosław miasto - więcej informacji