PILNE
Galeria Stara Ujeżdżalnia - uchylamy rąbka tajemnicy

Galeria Stara Ujeżdżalnia w Jarosławiu – „uchylamy rąbka tajemnicy”  już niedługo bo 22 sierpnia br.  obiekt będzie dostępny dla wszystkich klientów

Koniec wakacji zazwyczaj kojarzy się z powrotem do szkoły, obowiązków, z nadejściem chłodnych dni. Nie tym razem, gdyż w Jarosławiu powstaje Centrum wartości - miejsce, które ma za zadanie przyciągnąć swoją tożsamością zarówno konsumentów, jak i najemców, których łączą wspólne wartości. Data otwarcia Galerii nie jest przypadkowa, ma symbolizować „Nowe Otwarcie” dla tego niezwykłego miejsca, łączącego w sobie różnorodną i bogatą ofertę handlową oraz gastronomiczną. 

Zachęcamy do lektury całego artykułu w wydaniu papierowym Ekspresu Jarosławskiego.

galeria stara ujeżdżalnia - uchylamy rąbka tajemnicy - komentarze opinie

  • gość 2019-04-17 22:57:11

    I super, podoba mi się ;)

  • gość2 - niezalogowany 2019-04-18 10:36:51

    A cóż to za metafizyczny tekst o otwarciu zwykłej galerii? Brak jest podpisu - to materiały od właścicieli galerii, czy własny tekst ekspresu?

  • Rocco Siffredi - niezalogowany 2019-04-18 11:55:46

    Ciekawe jak zapełnią te 5 sal kinowych, które mają powstać skoro w kinie Ikar czasem nie mogą zebrać pięciu osób żeby wyświetlić film ??? :-)

  • Sebula - niezalogowany 2019-04-18 19:09:15

    Nie ważne co... Ważne że się pisze.

  • Nacho Vidal - niezalogowany 2019-04-19 12:34:34

    Chodzi tylko o kasę a oni tu dorabiają jakaś chorą filozofię.

  • gość 2019-04-24 09:51:09

    Ważne żeby Empik był

  • gość 2019-04-24 09:51:33

    Ważne żeby Empik był

  • gość 2019-04-26 11:40:28

    a jakie będą sklepy? ktoś wie?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-05 22:07:41

    Ja wiem jakie sklepy będą. Większość to same najdroższe

  • gość 2019-05-09 20:35:07

    ile powierzchni handlowej w Jarosławiu przypada na 1 mieszkańca?

  • Jaroslawianka - niezalogowany 2019-07-05 19:14:11

    Kiedy odbiór budynku przez PINB ??

  • gość 2019-07-14 14:22:19

    Otwarcie 22.08.2020 a może i później.

  • Jac - niezalogowany 2019-07-24 18:25:34

    A mogli zabrać i posadzić drzewa ...

  • Gość - niezalogowany 2019-07-25 20:13:51

    Właściwie to podoba mi się ta tajemnicza filozofia dodana do otwarcia zwykłej galerii, jakich pełno w naszych miastach.
    Sklepy, restauracje i kino. Jak wszędzie. Tylko czy to się utrzyma w tym miasteczku, gdzie jest już mnóstwo mniejszych lub większych galeryjek.

  • Gość 1 - niezalogowany 2019-08-13 08:21:25

    Mogli by bynajmniej sexshop tam wrzucić bo w Jarosławiu ciemna masa ludzi i nie ma żadnego.

  • gość 2019-08-13 19:38:12

    No i coś dla gejów jakiś choćby mały klubik. Na otwarcie można by zaprosić pana Biedronia. Było by naprawdę nowocześnie.

  • Oj - niezalogowany 2019-08-17 11:45:46

    Ukraińskie galerianki już przebierają nogami przed otwarciem :-D

  • Gość - niezalogowany 2019-08-20 13:13:34

    Parodia przesunęli otwarcie na 30.08.2019 a może jeszcze przesuną bo jeszcze dużo muszą zrobić

  • Hejkum kejkum - niezalogowany 2019-08-21 23:10:06

    Nazwa galerii ewidentnie kojarzy się z seksem

  • KC PiC - niezalogowany 2019-08-23 12:41:49

    Czy obiekt został pokropiony przez nadburmistrza z Chytrusa Króla ?

  • gość 2019-08-26 07:39:37

    do 2019-08-21 23:10:06 - skoro były tam koszary kawalerii, to oczywiste, że musiała być ujeżdżalnia. Dobrze byłoby znać historię swojego miasta. Podkarpacki Wojewódzki Konserwator Zabytków postanowił wykreślić małą ujeżdżalnię w Jarosławiu z wojewódzkiej ewidencji zabytków, bo po częściowej rozbiórce (celowej) nie miała już żadnej wartości. Konserwator w piśmie przesłanym do UM Jarosławia zaznacza, że inwestor powinien wykonać „pełną rekonstrukcję bryły budynku z wkomponowaniem jej w planowaną galerię”. Zobowiązuje go do tego plan zagospodarowania przestrzennego.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-07 14:04:41

    Ile kosztowała cała galeria?

Dodajesz jako: |


Nieruchomości, Jarosław miasto - więcej informacji