11°C lekkie zachmurzenie

Jaki stół bankietowy kupić?

Kuchnia, stół bankietowy kupić - zdjęcie, fotografia

Jeśli przy czymś siedzieć, to przy stole. Jest on meblem używanym każdego dnia przez nas wszystkich. Gdy chcemy kupić sobie stół do domu czy mieszkania, zwykle nie mamy z tym większych problemów. Udajemy się do salonu meblowego i wybieramy produkt najbardziej dla nas odpowiedni. W nieco innej sytuacji są osoby zajmujące się profesjonalnie organizowaniem różnego rodzaju imprez. Doskonałym przykładem są w tym przypadku pracownicy restauracji, centrów konferencyjnych czy hoteli. Czy stoły dla gości imprezy to te same meble, z jakich korzystamy jedząc niedzielny obiad w swoim salonie?

Estetyka i względy praktyczne czasami idą w parze

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby weselnych gości posadzić przy zwykłym stole, ale żaden profesjonalny organizator nie będzie inwestował w meble dedykowane do zastosowań domowych. Po pierwsze koszt ich zakupu byłby wysoki, a po drugie nie są one praktyczne w odniesieniu do takich okoliczności. Zupełnie inaczej na tym tle wypadają stoły składane. Stopniowo zyskują one coraz więcej zwolenników, ponieważ pozwalają efektywnie i sprawnie zagospodarować nawet sporych rozmiarów salę.

Głównym zadaniem takich mebli nie jest ładnie wyglądać, choć trzeba przyznać, że część producentów jest w stanie zaoferować naprawdę estetyczne modele. Można tu wskazać chociażby e-sklep stolyskladane.pl, który jest aktualnie zaliczany do najbardziej cenionych dostawców takich wyrobów. Ogromnym walorem sprzedawanych tam stołów jest opatentowany system składania i rozkładania, pozwalający na uzyskanie w pełni funkcjonalnego mebla w ciągu zaledwie kilku sekund.

Trudno nie docenić takich walorów, szczególnie gdy prowadzi się biznes polegający na organizowaniu dużej ilości wydarzeń, nierzadko zaplanowanych w bardzo krótkich odstępach czasu. Zdarza się, że ośrodek konferencyjny kończy jedną konferencję i za moment rozpoczyna kolejną. Czas ma wtedy ogromne znaczenie, ponieważ obiekt musi być gotowy na nowych uczestników. Dzięki stołom składanym sala jest uprzątnięta błyskawicznie.

Składany stół a logistyka

Inną ważną cechą takich mebli jest łatwość ich przechowywania. Zarówno modele w kształcie prostokąta, jak i owalne można po złożeniu sztaplować, a więc układać warstwowo na specjalnie przystosowanym wózku. Następnie bez żadnego problemu da się przewieść meble w dowolne miejsce – do magazynu lub na inną salę. Z punktu widzenia codziennej logistyki w obiektach kongresowych, hotelowych czy gastronomicznych takie produkty są wyjątkowo pożądane i zwyczajnie praktyczne. Niewygórowana cena sprawia, że Klientom nie potrzeba więcej argumentów.

Jaki stół bankietowy kupić? komentarze opinie

  • Kamil - niezalogowany 2017-12-21 15:02:46

    Dla tych co nie chcą kupować polecam meblebakietowe.pl gdzie można wynająć każdy rodzaj mebli. Mają bardzo szeroki wybór i pomocną obsługę.

Dodajesz jako: Zaloguj się