5°C bezchmurnie

Jestem dobrym konkurentem dla obecnego wójta Szylara

Samorząd, Jestem dobrym konkurentem obecnego wójta Szylara - zdjęcie, fotografia

Wywiad z odwołanym po raz drugi z funkcji przewodniczącego Rady Gminy Radymno Zbigniewem Olechem.

Co się takiego wydarzyło, że po raz drugi w tej kadencji został pan odwołany ze stanowiska przewodniczącego Rady Gminy Radymno?

– Jak mnie powoływali drugi raz na przewodniczącego Rady Gminy Radymno, to mnie przepraszali. Mówili, że się pomylili w odwołaniu pierwszy raz. Twierdzili, że jestem właściwą osobą, kompetentną, niekonfliktową, prowadzę dobrze obrady sesji. Półtora tygodnia temu zmienili zdanie i znowu postawili mi te same zarzuty, że jednak jestem konfliktowy, nie potrafię prowadzić sesji, narzucam swoje zdanie. Najciekawszy jest taki zarzut, że zastraszam pracowników urzędu. Nie wiem, kogo ja tam zastraszyłem. Jak pan Lisowski był przewodniczącym to z obecnym przewodniczącym panem Fuśkiem biegali po urzędzie gminy, potem pan Lisowski za panem Fuśkiem wykrzykiwał „Ty zdrajco!”. Nagle, gdy zacząłem poruszać sprawę wysypiska śmieci, to ja stałem się niewygodny.

Cały wywiad o odwołaniu przewodniczącego Rady Gminy Radymno Zbigniewa Olecha, o proteście w sprawie wysypiska i sytuacji w gminie w najnowszym wydaniu Ekspresu.

rada gminy radymno, odwołanie przewodniczącego rady, zbigniew olech - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Samorząd, Radymno - więcej informacji