10°C lekkie zachmurzenie

M. Kisielewicz zasłużony dla rolnictwa

M. Kisielewicz zasłużony dla rolnictwa

Radny powiatu jarosławskiego Marek Kisielewicz z Sośnicy w gminie Radymno otrzymał odznakę honorową „Zasłużony dla Rolnictwa” przyznawaną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W imieniu ministra wręczyła ją wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.

Radny został uhonorowany podczas spotkania, które odbyło się w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim 28 czerwca. Podczas tej uroczystości wicewojewoda wręczyła nadane przez Prezydenta RP odznaczenia państwowe zasłużonym mieszkańcom województwa podkarpackiego.

Mieszkańcy regionu, którzy wyróżnili się wybitnymi zasługami w działalności na rzecz rozwoju i upowszechniania kultury polskiej i tradycji ludowych, na rzecz społeczności lokalnej, a także wzorowym, wyjątkowo sumiennym wykonywaniem obowiązków wynikających z pracy zawodowej otrzymali Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski, Krzyże Zasługi oraz Medale za Długoletnią Służbę, a także odznaki „Zasłużony dla rolnictwa”.

(s.)

fot. Podkarpacki Urząd Wojewódzki

M. Kisielewicz zasłużony dla rolnictwa komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-10 19:06:04

    Słucham.............czym się tak zasłużył Szuszon?

  • Anka - niezalogowany 2018-07-13 20:42:41

    Czym się ten gość zasłużył??? Nie wierzę !!! Chyba tylko tym, że razem z Szulerem wyprzedają grunty gminne ile tylko się da. I to mieszkańcom innych gmin.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-14 20:57:44

    Jaki z nowego gospodarz śmiechu warte !!!!!!!!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ludzie, Jarosław - więcej informacji