PILNE

Mustangiem po Cetuli. Pomimo zakazu sądowego

Mustangiem po Cetuli. Pomimo zakazu sądowego
Portal ekspresjaroslawski.pl 12/06/2019 10:41
Hubert Lewkowicz

We wtorek 11 czerwca policjanci z posterunku w Wiązownicy zatrzymali do kontroli kierowcę forda mustanga. Okazało się, że mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę na terenie Cetuli około godziny 21. W czasie kontroli wyszło na jaw, że 23-letni mieszkaniec gminy Wiązownica nie stosuje się do wydanego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów i że ma on cofnięte uprawnienia do prowadzenia. Stanie za to przed sądem. 23-latkowi grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

jk

FOT. KPP Jarosław 

mustangiem po cetuli. pomimo zakazu sądowego - komentarze opinie

  • gość 2019-06-12 14:19:13

    W końcu skończy się wieczorne hałasowanie. :)

  • Podkarpackie Mustangii - niezalogowany 2019-06-12 15:17:20

    Wyciągniemy Cię Kruszwilu!!

  • Cienka - niezalogowany 2019-06-12 15:17:20

    KOCHANIE spłace twój kredyt na Mustanga ❤️

  • Sąsiad - niezalogowany 2019-06-12 15:24:10

    Dobry chłopak był, zawsze dzień dobry mówił

  • Piździk team - niezalogowany 2019-06-12 15:41:24

    W końcu braciszek będzie miał czym jeździć

  • Nie wiem - niezalogowany 2019-06-12 15:42:05

    A Mikołaj wszystko widzi

  • Marek - niezalogowany 2019-06-12 16:40:42

    Panie tak sie nie robi

  • Grzebienik - niezalogowany 2019-06-12 16:57:20

    Chłop może w szoku jest

  • gość 2019-06-12 17:31:53

    I gitara teraz czas na rower! tez można palic gume!!!!!

  • Loker - niezalogowany 2019-06-12 19:49:23

    zazdrosne pizdy cieszą swe brzydkie ryje . Zapierdalaj do pracy to i Ty się dorobisz gownojadzie pierdolony jeden z drugim

  • Gość - niezalogowany 2019-06-12 20:01:12

    Jaki cep w Cetuli dorobił się mustanga

  • Gość - niezalogowany 2019-06-12 20:20:28

    Chyba kogoś tu poniosło z tymi 5 latami albo ktoś nie umie czytać kodeksu

  • Gacek - niezalogowany 2019-06-12 20:39:25

    Jest w Cetuli pare kozaków!!!!!?

  • Prezes - niezalogowany 2019-06-12 21:39:32

    I karać takich ile się da, to może do innych schoć troche dotrze.

  • Koleżanka - niezalogowany 2019-06-12 23:39:06

    Pewnie z Mustangiem stracisz też dziewczynę

  • Koleżanka 2 - niezalogowany 2019-06-12 23:42:12

    Pomożemy Ci spłacić ten 'mały' kredyt :)

  • Pyśka - niezalogowany 2019-06-12 23:43:36

    Do dziewczyny masz blisko możesz jeździć rowerem ale co z nami jak będziesz jeździł tyle km?

  • Kicia - niezalogowany 2019-06-12 23:45:10

    Nie martw się będziemy wysyłać paczki

  • Niunia - niezalogowany 2019-06-12 23:45:36

    Będziemy wysyłać Ci paczki

  • 89 - niezalogowany 2019-06-13 02:16:57

    Wjebał się to się wjebał jego sprawa pierdolicie takie teksty jak by wam żal dupe ściskał społeczność się szerzy przez takich frajerów z Pierwszej ławki co tylko potrafią stękac w komentarzach bo nie potrafią zająć się sobą JEBANE CIOTY!!!

  • Gośćduch - niezalogowany 2019-06-13 08:17:58

    Taa siedza po domach i komentują zamiast na cos zarobic!!!wiadomo dla wielu chalupa i podworko i narzekania!!! to wszystko czym zyją. zazdrosc.k.mac.po tych wsiach.trudno czyms lepszym przejechac bo niewiadomo czy niepodpalą.ci z pod sklepu co to piwo wazniejsze od zycia.ale skoro juz to na tor dawaj.a jesli chodzi o dziewczyny pokazuj raczej skromnosc.z taka mozna zyc i ufac.bo polki na ogol sa chwilowe ida tam gdzie wygoda.a o uczuciach emocjach niemaja ani pojecia ani szacunku niemaja tego czegos w sobie milosci.zginie czlowiek w rowie gdy gorzej sie dzieje.unikam takich jak ognia niespodziewanego.

  • Gośćduch - niezalogowany 2019-06-13 08:19:54

    Taa siedza po domach i komentują zamiast na cos zarobic!!!wiadomo dla wielu chalupa i podworko i narzekania!!! to wszystko czym zyją. zazdrosc.k.mac.po tych wsiach.trudno czyms lepszym przejechac bo niewiadomo czy niepodpalą.ci z pod sklepu co to piwo wazniejsze od zycia.ale skoro juz to na tor dawaj.a jesli chodzi o dziewczyny pokazuj raczej skromnosc.z taka mozna zyc i ufac.bo polki na ogol sa chwilowe ida tam gdzie wygoda.a o uczuciach emocjach niemaja ani pojecia ani szacunku niemaja tego czegos w sobie milosci.zginie czlowiek w rowie gdy gorzej sie dzieje.unikam takich jak ognia niespodziewanego.

  • qlq - niezalogowany 2019-06-13 09:22:08

    Co to jest cetula ..? To cos od cebuli ?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-13 12:23:14

    W cetuli się wszystko kuli

  • Marian - niezalogowany 2019-06-13 13:04:13

    Jak w Cetuli nie przytuli, to na Czerwonej Woli przyp....li

  • Leszek Szumidupa - niezalogowany 2019-06-13 13:21:11

    A co tu zazdrościć jakiemuś wiochmenowi w starym trupie pewnie zespawanym z dwóch rozbitków i jeszcze wyszpachlowanym w stodole.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-13 15:50:22

    Chcę wyjaśnić że chłopak z Zapałowa bał się jeździć po swojej miejscowości więc ukradkiem wypadł do pobliskiej, auto bardzo zadbane i drogie, tylko jego głupota doprowadziła go do tego co go teraz czeka , zamiast robić kółka na kostce koło domu kultury i straszyć dzieci trzeba było sobie kupić malucha a nie Mustanga.

  • gość 2019-06-13 15:52:57

    Nie wiem gdzie był szpachlowany, za to wiem gdzie był klepany ;))))młotkiem( pod pocztą w Zapałowie)

  • gość 2019-06-13 15:56:21

    elektro-dul wyłączny serwis wibratorów na Podkarpaciu