1°C pochmurno z przejaśnieniami

Najważniejsze, że wygrali

Po niezbyt ładnym meczu JKS wygrał 2:0 z Roztoczem Narol w II rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgowym.

Pierwszy gol dla JKS-u padł już w 6. minucie. Aleksander Czyż pokonał broniącego bramki Roztocza Mateusza Gałki, który na co dzień jest… napastnikiem. Tego dnia miedzy słupkami miejscowych zastąpił jednak kontuzjowanego podstawowego golkipera Mateusza Bukałę. JKS próbował później strzałami ze znacznej odległości podwyższyć wynik, ale te wysiłki nie przynosiły pożądanego efektu. Doszło do tego, że grające o dwie klasy rozgrywkowe niżej Roztocze Narol zaczęło także atakować i miało nawet szansę na wyrównanie. Dopiero w 87. minucie jarosławianom udało się strzelić drugą bramkę. Bramkarza gospodarzy głową pokonał Dominik Ochał.