10°C lekkie zachmurzenie

Nie rezygnowałem z funkcji prezesa

Dlaczego były już prezes Przedsiębiorstwa Komunalnego Gminy Radymno stracił stanowisko? Czy wpływ na decyzję wójta Bogdana Szylara miała informacja, która coraz częściej pojawia się na terenie gminy, ze będzie on kandydatem opozycji na wójta gminy w jesiennych wyborach samorządowych? – o tym w wywiadzie z Adamem Przygońskim.

Sporo kontrowersji wywołał w gminie fakt, że nie przedłużono panu kontraktu na stanowisku prezesa Przedsiębiorstwa Komunalnego Gminy Radymno. Radny Lesław Lisowski mocno interweniował w pana sprawie podczas ostatniej sesji. Dlaczego nie jest pan już prezesem?

– Kontrakt miałem do 9 czerwca. 12 czerwca przyszedł wójt z nowym prezesem i poinformował mnie, że od tego dnia nie pełnię już funkcji. I tyle. Moim zdaniem powinienem zostać wcześniej powiadomiony.

Cały wywiad w papierowym wydaniu Ekspresu Jarosławskiego.

 

fot. Zbiory własne

Nie rezygnowałem z funkcji prezesa komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-10 19:08:41

    Ja.....mieszkaniec gminy chcę żeby wót potrafił chociaż płynnie czytać! Nic więcej!

  • Gość - niezalogowany 2018-07-10 20:16:11

    Wójt

  • Gość - niezalogowany 2018-07-11 01:56:47

    Lesiu drugi raz nam nie wcisniesz bosia, juz zapomniałeś jak miala byc następna kadencja w kieszeni?

  • gość 2018-07-11 14:43:45

    jeżeli prawdą jest że ten pan miał kandydować na wójta ze strony opozycji i dlatego pozbył się stołka to ja pytam? a na listach PIS w najbliższych wyborach znajdą się sami czyści z PIS czy spadochroniarze z innych ugrupować niedawno jeszcze opozycyjnych? bo chyba nie!!!

  • No nie wierze :| - niezalogowany 2018-07-13 10:13:03

    Tak sie nie robi Panie Wojcie. Oby to byla ostatnia kadencja Pana Panie Bogdanie w tej Gminie. I prosze zatrudniac ludzi z naszej gminy a nie z Wiazownicy ! Bo na to placimy padatki i chcemy aby za te pieniadze zatrudniac ludzi z naszej Gminy ale .co zrobic jak to Pan ujal ze Pan tu rzadzi! ale to my mieszkancy za to wszystko rozliczymy Pana podczas wyborow.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-13 12:38:37

    O ile mi wiadomo to pan Przygonski też nie jest mieszkańcem gminy Radymno, tylko miasta!!! A poza tym jak ktoś ma kontrakt na czas określony to powinien mieć świadomość że może mu zostać nie przedłużony tak jest w każdej pracy!!! Więc co to za problem.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-13 14:36:48

    Może nie jest mieszkańcem gminy , ale pochodzi z miejscowości Dunkowice i zawsze zostanie mieszkańcem gminy Radymno i to jest najważniejsze, jeśli chodzi o kontrakt to można wszystko zrobić zgodnie z prawem

  • Olek - niezalogowany 2018-07-13 20:48:41

    Jeśli wójtem ma być znowu osoba kierowana i promowana przez Lesia, to będzie to ,,powtórka z rozrywki".

  • Olek - niezalogowany 2018-07-13 20:50:19

    Jeśli wójtem ma być znowu osoba kierowana i promowana przez Lesia, to będzie to ,,powtórka z rozrywki".

  • Nutria - niezalogowany 2018-07-13 22:13:12

    Czarna przyszłość przed tą gminą jak tacy kandydaci sie pchają ludzie czy naprawde nie ma w tej gminie osoby która może bez wstydu reprezentować mieszkańców i umiejętnie rządzić, te dwie nutrie i ogórkowy bębniarz to wszystko na co nas stać?

  • Gość - niezalogowany 2018-07-13 22:28:30

    Nutria a naco ciebie stać chyba na nic !!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-07-16 12:24:06

    Poco tu się klucic wybory wszystko pokażą wiadomo że Pan Wójt nie wydaje z własnej kieszeni ale z kasy gminy i co jest ciekawe że przed wyborami, a gdzie inne lata jego rządów!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-07-16 19:48:09

    Poco tu się kłócić wybory wszystko pokażą wiadomo że Pan Wójt nie wydaje z własnej kieszeni ale z kasy gminy i co jest ciekawe że przed wyborami, a gdzie inne lata jego rządów!!!!!!