20°C całkowite zachmurzenie

Niezły występ Dawida

Łucznicy UKS Tramp wzięli udział w zawodach o Puchar Gór Opawskich, które odbywały się 7 i 8 kwietnia w Prudniku.

Wyniki uzyskane na tych zawodach były kwalifikacją do zawodów międzynarodowych w słoweńskim Kamniku oraz we Lwowie. Jarosławski Tramp reprezentowała trójka zawodników w kategorii juniorów młodszych. Najlepiej zaprezentował się Dawid Nowak który zajął 4. miejsce. Był lepszy od aktualnych medalistów mistrzostw Polski, więc zwiększył swoje szanse na udział we wspomnianych zawodach. Decyzję w tej sprawie podejmie niebawem dział szkolenia Polskiego Związku Łuczniczego z trenerem kadry juniorów. Sylwia Zając uplasowała się na miejscu 8., a Joanna Gilowska zajęła miejsce 14.

jk

niezły występ dawida Łucznicy uks tramp wzięli udział w zawodach o puchar gór opawskich, które odbywały się 7 i 8 kwietnia w prudniku. - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się