11°C pochmurno z przejaśnieniami

Piknik Rodzinny w Parku Miejskim im Bohaterów Monte Cassino

Kiedy: 2018-10-14 , godzina: 13:00 | Gdzie: Jarosław, Park Miejski im. Bohaterów Monte Cassino

W niedzielę 14 października o g.13 odbędzie się uroczyste otwarcie Parku Miejskiego im. Bohaterów Monte Cassino. W programie wiele atrakcji a o g. 17.15 wystąpi duet cyrkowy.

Piknik Rodzinny w Parku Miejskim im Bohaterów Monte Cassino komentarze opinie

  • gość 2018-10-11 07:46:33

    Będzie pokazówka, jak nic:) Ciemnemu ludowi się wmawia, że inwestor przedłużył w czasie modernizacje, a tu proszę na tydzień przed wyborami się wyrobił!!!

  • gość 2018-10-11 09:00:48

    I dobrze, że się wyrobił. Obecny Burmistrz zrobił przez te 4 lata więcej niż poprzednik przez dwie kadencje. Jak się chce to można, pomimo kłód rzucanych pod nogi przez Pisowską radę miasta.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 06:59:13

    Człowieku o czym ty bredzisz, burmistrz sam to może sobie narobić, co najwyżej na porcelanę. To co się dzieje, to przede wszystkim ciężka praca urzędników. A po drugie to widzę u ciebie zachwyt tylko nie tym co trzeba. To że się robi, to dobrze, ale że się robi bez mózgu, to już źle. Większość inwestycji robionych przez "zaprzyjaźnionych wykonawców" , to fuszery jak malowane, a i tak ciemny lud to kupi bezkrytycznie, tak jak ty. Po trzecie, ktoś za te fuszery będzie musiał zapłacić. Zadłużenie Miasta to 61 mln złotych, poprzednik miał "tylko" 30 mln, o czymś to świadczy.

  • gość 2018-10-12 08:20:33

    Do Gościa niezalogowanego Masz swoje poglądy takie jakie masz to ok. Twoje prawo, ale nie masz prawa obrażać innych za poglądy inne od twoich. Kultura obowiązuje zawsze i wszędzie.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 10:53:07

    Widać ze tak krytyczny I niezadowolony przeciwnik obecnego burmistrza to pewnie pracownik Urzedu Miasta, któremu ukrócono nagrody :) :) Napisz co leepszego zrobił były Burmistrz?????

  • gość 2018-10-13 15:48:16

    To dobrze , że coś udało się zrobić w tym zakresie. Ten park ostatnie 20 lat to był syf który nikogo z władz nie raził w oczy.

  • gość 2018-10-13 19:15:43

    Gosciu niezalogowany a to ze poprzedni burmistrz sprzedawał kamienice w Jarosławiu za bezcen to tego nie widziałes i nie wiesz o tym ze całe kamienice mozna bylo kupic za 20 30 tys zł oczy masz chyba łoniakami zarosniete

  • gość 2018-10-14 09:13:08

    Za tydzień weryfikacja przy urnie . Mam nadzieję że niektóre "leśne dziadki" pójdą na zasłużony odpoczynek.

  • gość 2018-10-14 17:01:38

    PAJACE!!!