PILNE

Protest rolników. Ciągniki przejechały przez Jarosław

Dziś zorganizowany protest rolnicy pod egidą Agrounii trwał w całej Polsce. W tę akcję włączyli się też przedstawiciele naszego regionu.

Rolnicy spotkali się na parkingu przy stacji benzynowej w Radymnie. Byli wśród nich mieszkańcy powiatu jarosławskiego, a także przemyskiego i przeworskiego. Część rolników oflagowanymi ciągnikami dojechała do Jarosławia. W asyście policji przejechali przez miasta, od ronda przy hucie szkła do ronda przy wjeździe na obwodnicę od strony Przeworska. Na ciągnikach mieli transparenty z napisami „Zakaz importu zbóż i owoców z Ukrainy”.

jk

 

Więcej we wtorek w papierowym wydaniu Ekspresu Jarosławskiego.

Protest rolników. Ciągniki przejechały przez Jarosław komentarze opinie

  • niegramotna zos - niezalogowany 2019-01-11 15:47:19

    czy hosztapler z Ostrowa z ZSl-u też jechał ???

  • gość 2019-01-11 16:17:25

    Czy gawrosz z Wiązownicy ze swoim bębnem też jechał ?

  • gość 2019-01-11 20:53:13

    Też bym pojechał ale Unia nie dała mi ciągnika bo wszystko pole zabrały Kołhozy

  • gość 2019-01-11 21:31:36

    Panowie to kpina ten gość z Ostrowa co był na strajku Ga......a od lat sprowadza ziemniaki z Rumuni za nic ma okolicznych rolników

  • Józef - niezalogowany 2019-01-11 23:44:18

    Znam tego chlopaka z kolejek pracowity chlopak, Piotrze zróbcie porządek!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 07:00:44

    Hahaha dobrze dojeba... z tym komentarzem o sprowadzaniu ziemniaków z Rumunii haha człowieku na Rumunię i Węgry to się ziemniaki z Polski wywozi a nie odwrotnie hahahahahaa.

  • Gośćja - niezalogowany 2019-01-12 07:14:02

    To nie oni to ufo

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 19:27:25

    Załóż firme, miej kontakty, wysyłaj ziemniaki bądź sprowadzaj lub inne rzeczy, najprawdopodobniej jesteś fachowcem w każdej dziedzinie, powodzenia.

  • gość 2019-01-13 11:23:41

    Mają najdroższe zboża od 10 lat ,nie wspomne o ziemniakach ,powyciągali żywcem wszystkie pola ,i co ważne nigdy się polem nie nakarmią[delikatnie mówiąc] ,jeśli się wam nie opłaca robić to oddajcie pole tym którym żeście zabrali , niema żadnej litości,luzdi się bać nie musicie ,ale bójcie się Boga,

  • Marek - niezalogowany 2019-01-14 00:58:35

    Brawo dla prawdziwych rolników ale jak w strajku uczestniczy pan z Ostrowa to już jest kpiną co sprowadza ziemniaki z Rumuni dla własnego interesu "ależ i też dbajmy o własne interesy" https://rzeszow.tvp.pl/40818758/11012019

  • gość 2019-01-14 08:52:53

    Brawo panie Marku ,jest nas sto razy więcej niż ich, normalnych prawdziwych rolników ,powinniśmy mówić to głośno i nie bać się prawdy kto jest tutaj pokrzywdzony oni ,[kołchożnicy] czy my,

  • gość 2019-01-14 16:12:29

    Owoce z Ukrainy ,nie rozbawiajcie mnie ,Ukraińcy na pniu wykupują jabłka ,pomidory ,cebulę itp.,tonami wywoża masło,mięso,śmietanę ...... ale z Polski:) ,kupują orzechy włoskie by wyłupane z powrotem wwieź do polskich skupów .Rolnicy macie zryte pod czachą i to dobrze ,całujcie UA po rękach bo dzięki nim kręci sie wasz biznes.

Dodajesz jako: |

Biznes, Radymno - więcej informacji