PILNE

Retransmisja debaty kandydatów na posła z powiatu jarosławskiego.

Portal ekspresjaroslawski.pl 04/10/2019 14:55
Hubert Lewkowicz

Zapraszamy do obejrzenia debaty kandydatów do Sejmu RP, którzy skorzystali z naszego zaproszenia. A we wtorek zachęcamy do zakupu Ekspresu i poczytania, o czym mówili nasi kandydaci.

"Ekspres Jarosławski” wspólnie z telewizją internetową POD24 zorganizował debatę wyborczą z udziałem kandydatów do Sejmu w okręgu nr 22, którzy pochodzą z powiatu jarosławskiego.
 

Do udziału w niej zostali zaproszeni kandydaci na posłów z okręgu 22, którzy mieszkają na terenie Jarosławia i powiatu jarosławskiego. Zaprosiliśmy przedstawicieli wszystkich komitetów, które takie osoby wystawiły na listach.  Gorąco zachęcamy do oglądania i komentowania.

red. 

Fot. Klaudia ORONOWICZ

retransmisja debaty kandydatów na posła z powiatu jarosławskiego. - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 17:19:30

    Bardzo słaba słyszalność kandydatów. Chyba, że mówią tak cicho że strachu.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 17:33:02

    Zaraz mnie trafi. Czy ci ludzie z pisowskiej frakcji, poza tym pińcet plus, nic innego nie potrafią powiedzieć. Czy oni myślą, że tutaj mieszkają sami bezwolni ludzie kierowani przez proboszcza.

  • gość 2019-10-04 17:43:43

    prosze zapytac Pana starostę czy wie ile trwała budowa mostu w Jarosławiu lat i dlaczego tak długo bedzie trwała budowa drugiego mostu , historię skróconą budowy starego mostu przedstawiłem na fejsbuku ma Pani redaktor ja na swojej osi czasu , pozdrawiam wszystkich uczestników debaty a także prowadzacych

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 17:44:00

    Kandydat Konfederacji, delikatnie mówiąc, mówi że wie, ale nie wie co mówi. PiS, no cóż dalszy ciąg obiecanek i przekaż, my jesteśmy najlepsi. Koalicją bordzo ogólnikowo, nic konkretnego. Jedynie Pan Ryznar jest konkretny i o czym mówi.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 18:00:09

    Pan Chrzan mówi o Dekalogu. Jakim trzeba być hipokrytą kiedy w jego formacji jest tylu moralnie i etyczne podejrzanych typów. Martwi się edukacją seksualną w szkołach i mówi o tym, że należy wychowywać dzieci w duchu katolicyzmu. A księża pedofile mu nie przeszkadzają?.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 18:09:32

    Panie Chrzan, nie chrzań Pan farmazonów i zejdź już z tego pięćset plus. A do Grecji już nam niewiele brakuje.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 18:10:37

    Panie Chrzan, nie chrzań Pan farmazonów i zejdź już z tego pięćset plus. A do Grecji już nam niewiele brakuje.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 18:11:42

    Panie Chrzan, nie chrzań Pan farmazonów i zejdź już z tego pięćset plus. A do Grecji już nam niewiele brakuje.

  • Gośćadrian - niezalogowany 2019-10-04 18:15:44

    Ta debata obnażyła kompetencje niektórych kandydatów... Szkoła, Ryznar kto to jest? Jak tacy ludzie mogą startować do wyborów!

  • Michal - niezalogowany 2019-10-04 18:18:56

    Starosta jak zawsze - wiedza globalna. Idę z Panem.

  • gość 2019-10-04 19:03:27

    Ryzner to tylko działki potrafi sprzedawać

  • gość 2019-10-04 19:05:11

    Ryznar z czym ty do Warszawy ? słoma z butów żenada

  • gość Sąsiad - niezalogowany 2019-10-04 19:17:57

    No nie, kandydat Ryznar to się nadaje jedynie do imprez w Radawie. Myśli że politycznie jest w latach świetności swojej dawnej partii PZPR

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 20:33:39

    Boicie się Ryznara... Nie daje wam szans i to Was tak drażni. Super Wójt- od niego można się uczyć. Zresztą wykłada na uczelni prawo administracyjne.

  • gość 2019-10-04 20:55:10

    Panie Wojcie Ryznar jak tam nie doceniają pana w tej Wiazowmicy to zapraszamy do gminy Radymno! potrzeba nam takigo gospodarza!!!!!

  • gość 2019-10-04 21:29:29

    Można było zobaczyć cynizm kandydata z Wiązownicy

  • gość 2019-10-04 21:35:41

    Prości, zmanipulowani ludzie nie są w stanie docenić kunsztu Pana Wójta z Wiązownicy. Na szczęście są i tacy, którzy go bardzo cenią. Powodzenia.

  • gość 2019-10-04 22:56:16

    a dlaczego ja tej debaty nie mogę obejrzeć - TAJNA

  • gość 2019-10-05 10:59:17

    Farmazony polityczne i pruderyjne moralizowanie. Co, poza PiS - em nie ma zbawienia ? Jak 500+ dadzą na kota to wówczas uwierzę, że Kaczyński dba o swoją rodzinę. Dziwne, ludzie nie pojmują, że ta rozbudowana polityka socjalna to przekupstwo polityczne celem uzyskania głosów w wyborach, a pieniądze dane dziś ( zresztą pieniądze podatników tj. twoje i sąsiada) oddają przy zakupie gazu, prądu, paliwa itp. Nie dawajcie pisuardesi 13 emerytury ale się od niej odpierd_ _cie i nie okradajcie comiesięcznie emerytów zabierając im od świadczeń emerytalnych niesłuszne podatki !

  • gość 2019-10-05 11:16:22

    Przecież twoja sąsiadka , ja , twoja rodzina, moja rodzina mamy dzieci i korzystamy. Trzynaste emerytury do tyczą może ciebie, twoich rodziców , dziadków , sąsiadów i znajomych więc nie pisz głupot. Czy PiS dodał i opodatkował emerytury, nie. Więc czego wcześniej nie narzekałeś że podatek jest mimo głodowych emerytur, teraz emerytury podnoszone, dodatkowo 13 ki. Przestań POmiocie lewacki piać bzdety bo Naród takim jak ty już nie wierzy o czym świadczy rosnące poparcie partii rządzącej a zobaczysz jak wysoki będzie wynik wyborczy do Parlamentu.

  • gość 2019-10-05 13:18:24

    Ludzie przejrzą na oczy gdy będą mieli rękę w nocniku. Już mieliśmy jedynie słuszną partię, która rozdawała mienie dworskie i kupowała ludzi za stanowiska. Hasła też były górnolotne, kwitła propaganda sukcesu choć Kurski ją już kilkakrotnie przebił i do czego doprowadziło to podporządkowanie Narodu jedynej "słusznej" partii ? Tego już doświadczyliśmy, więc nie chcemy powtórki z historii. Dług Polski rośnie w galopującym tempie. Niedługo znów będą nasze ulice, a ich kamienice ? Marzy mi się abyśmy mieli wreszcie rząd Rzeczypospolitej Polskiej, a nie rząd PiS czy Platformy etc. Żeby wreszcie było normalnie !

  • gość 2019-10-05 14:53:18

    Bzdety. komuniści rządzili lewica rządziła, po rządziło, PIS rządzi obecnie, to jaki ten niby normalny rząd ma być ? to znaczy jak normalnie ? Praca jest, płace rosną, kraj się rozwija Polacy prawie w połowie , czyli 50 % poparcia dla obecnie rządzących. Jedz do Israela.

  • gość 2019-10-05 19:27:15

    Wyprali ci mozg całkowicie jak tak sadzisz!

  • gość 2019-10-05 21:43:16

    Debata jak debata ale Panowie Ryznar i Szkoła wypadli bardzo dobrze , pozostali uczestnicy nie mają żadnej wiedzy , na pytania odpowiadali ogólnikowo albo nie na temat a ta Pani lepiej się zajmie wnukami lub czymś innym bo w sejmie tylko nam narobi stępu i obciachu , to samo dotyczy tego Pana z konfederacji , już podczas debaty trudno było się powstrzymać od śmiechu , na prawdę był ubaw , pozdrawiam wszystkich uczestników a także prowadzących debatę

  • gość 2019-10-05 21:54:02

    Wierzysz w to co piszesz ? odpowiedz może być taka, że lepiej idz się leczyć POpaprańcu.Polacy i tak popierają PIS.

  • gość 2019-10-05 22:36:36

    JA POPIERAM TEGO KTO MI DAJE KASĘ
    A NIE TEGO CO MI JĄ ZABIERAŁ

  • gość 2019-10-07 12:31:01

    Przecież tego nie da się oglądać a tym bardziej komentować. Flaki z olejem na śledziu !

  • gość 2019-10-07 14:25:30

    Po obejrzeniu tej debaty, mój głos może powędrować tylko w jedno miejsce - Marian Ryznar.

  • gość 2019-10-07 17:00:07

    Tylko posmaruj się wazeliną bo to miejsce może go boleć...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-07 18:01:25

    Do gościa powyżej.
    I to jest właśnie wasz partyjny język nienawiści. Wiem, że tam u was w partii wazelina to normalne praktyki. Ja głosuję na człowieka, który nie będzie przypominał o sobie tylko raz na cztery lata, jak to zwykle bywa.

  • gość 2019-10-07 20:34:30

    Tak ten kandydat przypomina o sobie ciągle, wystarczy czytać wokandy różnych sądów lub postanowienia prokuratur.

  • gość 2019-10-07 22:53:38

    Na jaki temat wymyśloną sensację jutro będzie konferencja wójta ?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-08 08:08:58

    Wójt jak zwykle zdeklasował kontrkandydatów.

  • gość 2019-10-15 12:21:39

    Jesteśmy grupą wsparcia finansowego, która zajmuje się finansami międzynarodowymi dla dowolnej liczby instrumentów bankowych. Nasze usługi są szybkie i niezawodne. pożyczki są
    zatwierdzone w ciągu 24-48 godzin od pomyślnego zastosowania. Oferujemy pożyczki od
    minimalny zakres 2000 USD do maksymalnie 50 milionów USD z przystępną stopą procentową 3% i pożyczką
    okres od 1 do 25 lat w celu spłaty pożyczki. Celem grupy Avant jest zapewnienie doskonałych profesjonalnych usług finansowych.

    Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się z nami.

    Napisz do nas przez: [email protected]
    Wyślij do nas e-mail za pośrednictwem [email protected]
    Whatsapp +1 (409) 2062954
    pozdrowienia
    Grupa Avant

Dodajesz jako: |