PILNE

Samochód wjechał w rodzinę przechodzącą przed blokiem

Samochód wjechał w rodzinę w przechodzącą przed blokiem

Samochód parkujący przed blokiem nr 1 na os. Witosa w Jarosławiu ruszył wprost na przechodzącą obok klatki schodowej rodzinę. Do szpitala trafiła kobieta.

Do wypadku doszło dziś (23 grudnia) po godz. 15 na os. Witosa. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy od Czytelnika, samochód parkujący przed pierwszą klatką przed blokiem nr 1 ruszył zamiast do tyłu wprost na przechodzącą rodzinę. Z informacji świadków wynika, że kierująca pojazdem kobieta pomyliła biegi. Auto najechało na przechodzącą z mężem i dzieckiem kobietę. 

Na miejsce przyjechała ekipa ratunkowa pogotowia z Centrum Opieki Medycznej, straż pożarna oraz policja. Funkcjonariusze policji badają przyczyny zdarzenia.

Ekz

Fot. Czytelnik

Samochód wjechał w rodzinę przechodzącą przed blokiem komentarze opinie

  • Gacek - niezalogowany 2018-12-23 17:20:22

    Kto tej kobiecie dał prawo jazdy.Dramat !

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 19:46:21

    Powinni zabrać jej prawo jazdy, i zamknąć z dala od ludzi.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 21:01:32

    Szkoda słów!

  • Ja - niezalogowany 2018-12-23 21:03:49

    Ludzie nie oceniajcie kogoś od naj gorszych żeczy przeciesz nie zrobiła tego specjalnie a kobieta żyje i to jest najwarzejsze

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 21:13:06

    Po 1 mam nadzieję że ortografia to jakaś prowokacja, jeśli nie to sięgnij po słownik bo w jednym zdaniu zrobilas z 5 błędów (zakładam że jesteś kobietą nie przez błędy ortograficzne tylko dlatego że uzylas bzdurnego argumentu że nic się nie stało bo wszyscy żyją i dla Ciebie to naturalne że myli się wsteczny z jedynka) to cud że nic się nie stało równie dobrze mogła zginąć cała rodzina. Dla kobiety która to spowodowała dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, wyrok w zawieszeniu plus odszkodowanie na rzecz poszkodowanej rodziny.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 21:17:00

    To jest VW bardzo łatwo zamiast wstecznego wrzucić jedynkę albo na odwrót. A ci co tak komentują że powinni jej prawko zabrać to pewno sami nie mają i są najmodrzejsci.

  • Gregtard - niezalogowany 2018-12-23 21:18:51

    Kto jej sprzedał prawo jazdy??

  • GośćPrus - niezalogowany 2018-12-23 21:24:19

    Zabrac prawko debilce

  • Prowadzący - niezalogowany 2018-12-23 21:25:40

    Moim zdaniem prowadzenie samochodu wymaga pewnego wyczucia, a nie działania "na chama". Niestety procedura nauki jazdy nie przewiduje uczenia żadnego wyczucia. W procedurze jest jedynka lub wsteczny, gaz i tak dalej. My sami uczmy się wszyscy odrobiny wyczucia. To w końcu element bycia człowiekiem myślącym i działającym. Dodajmy coś od siebie do tego, czego nas uczą na nauce jazdy i na pewno na tym nie stracimy tak, jak bohaterowie artykułu.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 21:35:22

    Ciekawe czy bylaby Pani taka madralinska gdyby Pani spowodowala to zdarzenie. Kazdy z nas ma dni lepsze I gorse. Ortografia prosze Pani tu niewiele znaczy. Kazdy ma prawn do swojej opinii . A taka napewno wyda sad. Uwazam, ze jest Pani osoba wyjatkowo wredna. Nie kocha Pani ludzi. Same sobie napewno tez. Wszystkim dookola zyczy Pani zle. To takie type polskie, malomiasteczkowe zachowanie. Pozdrawiam. Jaroslaw.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 21:50:11

    Ale z was debile są oceniacie kogoś popatrzcie na siebie matoły

  • Robert - niezalogowany 2018-12-23 21:52:44

    Gość jarek, jesteś głupim nadetym bucem, tępym cwaniakiem internetowym, podejrzewam, że również łysa spasioną swinią.....siadles na tą kobietę i zlezc nie możesz...do budy poszeł won, ale już.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 21:55:47

    Nawet jesli pomyliła bieg, to czemu nie hamowała, tylko przejechała cały chodnik i prawie uderzyła w blok? Moze była pod wpływem? Jak dla mnie, to bezwzględne zabranie prawka. Normalny człowiek takiego błędu nie popełnia

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 21:56:14

    Brawo ukrzyżujcie kobite wzorowi kierowcy spojrzeć w lustro barany

  • Sobek - niezalogowany 2018-12-23 22:00:27

    Rozumiem, że można pomylić biegi ale widząc że auto zamiast cofać to jedzie do przodu to wciska się hamulec tak, a nie jedzie dalej dopuki się na czymś nie zatrzyma.

  • Kajka - niezalogowany 2018-12-23 22:02:40

    Skoro pomyliła biegi to szkoda że nie wjechała pod tira wszak też mogła się pomylić . takie tłumaczenie to bajka dla głupich . szkoda że się nie walnęła w swój głupi łep . ładne święta ludziom zgotowała oj ładne .!!

  • Kajka - niezalogowany 2018-12-23 22:02:58

    Skoro pomyliła biegi to szkoda że nie wjechała pod tira wszak też mogła się pomylić . takie tłumaczenie to bajka dla głupich . szkoda że się nie walnęła w swój głupi łep . ładne święta ludziom zgotowała oj ładne .!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 22:10:05

    Szkoda mi was co tak piszą o tej kobiecie. Jesteście tacy idealni wszystko tak dobrze robicie a tylko potraficie kogoś krytykować matoly jedne.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 22:16:02

    Co za baran wydał jej uprawnienia,ludzie ku..a !!!!!

  • 123 - niezalogowany 2018-12-23 22:45:36

    Gość jesteś jakiś przyjebany widać że ci kanapki zabierali i gnębili od gówniarza nie masz szacunku do ludzi i jesteś zwykła parowa do szczania zwykłym chamem i gościem bez skrupułów zwykłym śmieciem do utylizacji buraku...

  • Kierowca - niezalogowany 2018-12-23 22:49:06

    Ilu z was geniusze ma prawko ? Czasem się zdarzy wypadek i tyle pozostaje się cieszyć że tylko tak się to skończyło .

  • ROMAN - niezalogowany 2018-12-23 23:16:24

    Szkoda komentowac ale się wypowiem - za kierownicą 43 lata jazda - w 9 krajach świata ponad 1 milion kilometrów
    - kto tej Pani dał uprawnienia do kierowania samochodem
    - dla czego nie nabyła umiejętności prawidłowej reakcji ( nawet jak zrobiła błąd nie wiedziała jak reagować )
    - zakaz prowadzenia pojazdów , wykupienie kolejnych praktycznych jazd samochodem, zdanie ponowne egzaminu - bo wygląda że na razie opanowala trzymanie kierownicy i nic pozatym o myśleniu nie wspomne.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-23 23:23:10

    Kupa śmiechu z tego kierowcy, załosne

  • Robert 1984 - niezalogowany 2018-12-23 23:37:12

    Wiecie co jest najlepsze w tych czasach? Każdy tutaj co się wypowiada z was uważa się za eksperta. Ciągniecie temat nie wiedząc tak naprawdę nic.

  • Yanq palownik - niezalogowany 2018-12-24 00:39:08

    Ok można pomylić biegi ale od czego jest hamulec?

  • Pawlo - niezalogowany 2018-12-24 00:58:38

    "To jest VW bardzo łatwo zamiast wstecznego wrzucić jedynkę albo na odwrót. A ci co tak komentują że powinni jej prawko zabrać to pewno sami nie mają i są najmodrzejsci."
    Wbrew pozorom bieg pierwszy z wstecznym jest bardzo trudno pomylić. Tylko jak ktoś wachluje biegami jak murarz kielnią podczas narzucania zaprawy na gołe pustaki to się nie dziwmy że zdarzają się tacy kierowcy wyjeżdżający w ludzi na chodniku.!? Inną kwestią jest to do czego to doszło że człowiek już nawet pod klatką własnego bloku nie może czuć się bezpiecznie...

  • Ron - niezalogowany 2018-12-24 00:59:27

    Baby do garów a nie za fajere...

  • 321 - niezalogowany 2018-12-24 02:38:56

    321 do niejakiego "123”. Twoja wypowiedź wprost, kurwa, promieniuje szacunkiem do ludzi. Mama musi być z Ciebie dumna.

  • Marmoto - niezalogowany 2018-12-24 04:59:48

    normalny kierowca biegow nie myli to po pierwsze i nie gadajcie bzdur ze tu mozna bo to vw a jesli sie juz pomyli to nie jedzie tyle do przodu zanim sie zorientuje.
    Ci co pisza ze kazdemu moze sie zdażyc widac też sa takimi sierotami za kierownica zyczec szczescia ludziom na ich drodze...

  • MB - niezalogowany 2018-12-24 05:31:38

    Nawet jak by poszła na kurs to i tak to nic nie da bo te matoły uczą nie to co trzeba dzisiejsza nauka jazdy i egzamin to KATASTROFA!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 06:01:53

    Żałosne te wasze komentarze.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 07:18:34

    Ludzie pomyślcie i gdyby to poszkodowani byli wasi bliscy czy byście nadal obstawali przytyk że można pomylić biegi jak ktoś nie nadaje się za kierowcę to nie powinien prowadzić bo stwarza zagrożenia równie dobrze mogła was przejechać

  • Gość Lemon - niezalogowany 2018-12-24 07:47:46

    Witam moim zdaniem kupiła prawko bo jak taki bez muzg mug je zdać .

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 07:51:06

    Robiła Pewnie prawojazdy wirażu tak ją nauczył włączać bieg jechać do przodu włączać kierunkowskaz Tam to dopiero są debile do nauki

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 08:53:41

    Wszystiemu winny jest Duda...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 08:57:34

    Ludzie co wy tu wypisujcie? W artykule jest błąd... Przecież tego VW prowadził kierowca Beaty Szydło z SOPu...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 09:08:56

    Żebym więcej nigdy nie słyszał narzekania na wysokie krawężniki... Nigdy więcej... Gdyby były wyższe nic nikomu by się nie stało!!! Wina leży po stronie Spółdzielni Mieszkaniowej, iż o to nie zadbała... Sam kilka razy pomyliłem wsteczny z jedynką ale u siebie na osiedlu mamy 40 cm krawężniki i nie wyjechałem na chodnik... MOŻNA???

  • Gość - niezalogowany 2018-12-24 09:19:07

    Wesołych Świąt