PILNE

Nie żyje 32-letni mieszkaniec gminy Wiązownica. Do śmiertelnego wypadku doszło dziś koło stacji paliw w Wierzbnej.

Policja przyjęła zgłoszenie o wypadku o godz. 14.55. Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu asp. szt. Anna Długosz, z ustaleń wynika, iż kierujący peugeotem wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym kierowcy seicento. W wyniku wypadku 32-letni kierowca seicento – mieszkaniec gminy Wiązownica nie żyje. Kierujący peugeotem trafił do szpitala.

hl

FOT. Ewa Kłak-Zarzecka

Śmiertelny wypadek kolo stacji paliw w wierzbnej - komentarze opinie

  • Romek - niezalogowany 2019-01-18 20:24:27

    Wyrazy wspolczucia dla Rodziny :/

  • Gość - niezalogowany 2019-01-18 20:49:58

    To jest tywonia A po za tym nie ośmieszajcie się z tą czarnobiałą grafika z powodu żałoby narodowej żaden portal tak nie robi

  • Luk - niezalogowany 2019-01-18 22:07:50

    Żegnaj kolego :(

  • Kuzyn - niezalogowany 2019-01-18 22:10:56

    Żegnaj bracie

  • Luki - niezalogowany 2019-01-18 22:18:21

    Wieczny odpoczynek

  • . - niezalogowany 2019-01-18 22:34:44

    Taki byłeś zawsze uśmiechnięty, a teraz..... Teraz już Cię z nami nie ma

  • Znajomy - niezalogowany 2019-01-18 23:41:15

    Zawsze pozytywnie nastawiony do życia uśmiechnięty aż łza się kręci do zobaczenia odpoczywaj w pokoju

  • Jaroslaw - niezalogowany 2019-01-19 07:06:54

    Skad byl chlopak ktory zginal

  • Gość - niezalogowany 2019-01-19 07:43:34

    I kolejny baran który doprowadził do wypadku jest w szpitalu a niewinny nie żyje zero sprawiedliwości

  • Gość - niezalogowany 2019-01-19 08:25:45

  • gość 2019-01-19 09:47:47

    Żegnaj bracie :(

  • ALBATROS - niezalogowany 2019-01-19 09:48:54

    DO TO JEST TYWONIA , TY ŁACHUDRO JAK NIE MASZ NIC DO DODANIA W TEJ SPRAWIE TO NIE PISZ GŁUPOT TY ŚMIEIU , MIEJ TROCHE POWAGI , BO MĄDRY BY NIC NIE POWIEDZIAŁ , A GŁUPI BY POMYŚLAŁ ŻE TAK MUSI BYĆ, TAK WŁAŚNIE JEST Z TOBĄ MATOLE .

  • Gość333333 - niezalogowany 2019-01-19 10:45:13

    Wyrazy współczucia dla bliskich i rodziny,,,,

  • Gość - niezalogowany 2019-01-19 11:39:20

    Zapierdalał ponad 100 i to widac i ten nic nie wymusil

  • Gość - niezalogowany 2019-01-19 13:00:37

    Dlaczego kolego, spoczywaj w pokoju pozdrów tam Yogiego i Siwego [*]

  • Puszek - niezalogowany 2019-01-19 13:53:46

    Żegnaj mój przyjacielu byłeś mi jak brat.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-19 15:50:49

    Tak kurwa ponad 100 debilu.. Widzisz jaki miał samochód? Więc co się dziwisz.. A po za tym tam jest teren niezabudowana.. Lachudro

  • gość 2019-01-19 15:54:09

    Dokładnie widać po zniszczeniach po mimo że to Seicento to 100 km/h wyciągnie i z taka musiał jechać prędkością bo zniszczenia ogromne

  • gość 2019-01-19 15:56:08

    "Tak kurwa ponad 100 debilu.. Widzisz jaki miał samochód? Więc co się dziwisz.. A po za tym tam jest teren niezabudowana.. Lachudro" Kolego to Seicento 100 km/h wyciąga i z taką musiał jechać prędkością

  • gość 2019-01-19 18:37:30

    Moje wyrazy współczucia

  • gość 2019-01-19 19:16:09

    FIATEM LECIAL GRUBO PONAD 100 ! SZKODA CHLOPA ALE PREDKOSC BYLA DUZA

  • Gość - niezalogowany 2019-01-19 21:06:58

    Wyrazy współczucia dla całej rodziny

  • Gość - niezalogowany 2019-01-19 22:00:50

    Siwego niech pozdrowi ale nie Yogiego tylko brata jego. R.I.P. koleszko

  • Gość - niezalogowany 2019-01-19 23:28:57

    Kto to ten Siwy ??

  • Gość - niezalogowany 2019-01-20 11:04:52

    Przyjeżdżał na wakacje do wioski skąd pochodzi chłopak który zginął, Siwy miał wypadek scigaczem, nie przezyl

  • gość 2019-01-20 11:42:06

    Obydwaj zginęli od głupoty i prędkości

  • Pawel - niezalogowany 2019-01-20 14:05:56

    Moze I jechal 80-100kmh ale tak wszyscy jezdzimy !!!. Jechales Bracie do Domu I Zginales przez glupote kierowcy Peugeota . Zegnaj Kaskader !!!. Moj Drogi Kolego!.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-20 14:18:28

    Szkoda go!Niestety jechal zbyt szybko!Czesto widzialem jak zapierdziela tym seicentem az mu dupa rzucalo.

  • Gośćpusz - niezalogowany 2019-01-20 14:32:56

    Wy kur.. głupie hu...umiecie czytać ze zrozumieniem wina kierowcy Berlingo koniec tematu A Seicento to przy 50 km na czoło nic nie zostaje trudno to zrozumieć .

  • gość 2019-01-20 14:34:51

    Kolego to samo chciałem napisać, jak jechał przez wioskę to na pełnym gazie tym Seicento żadnych przepisów nie przestrzegał kilka razy musiałem na pobocze uciekać bo wyprzedzał inne auto i na czołówkę jechał,wyprzedzał każdego szkoda życia ale w końcu trafił na swojego niestety

  • Pawel - niezalogowany 2019-01-20 14:42:46

    Debiliu bo inaczej cie nie nazwe!. Gosc mu wyjechal przed samochod i ty potrafisz powiedziec ze to jego wina JAK SMIESZ SMIECU !.

  • gość 2019-01-20 14:46:06

    Kto napisał że jego wina ?

  • Miro - niezalogowany 2019-01-20 15:07:38

    Jak jeździł, wszyscy wiemy co go choć trochę znaliśmy... Ale prawda jest taka, że gdyby nie idiota, który wymusza pierwszeństwo, nikomu by się nic nie stało. Czy by jechał 80 , 100 czy 140km/h, to w takiej konserwie szans nie ma zadnych, kiedy jakiś baran wyjeżdża Ci na czołówkę. I pozdro środkowym palcem, wszystkich ślepych, którzy wymuszają pierwszeństwo.

  • Jaro - niezalogowany 2019-01-20 15:40:36

    No właśnie jeżdżąc taką puszką jak Seicento szczególnie trzeba uważać i pilnować prędkości po mimo że się jest na pierwszeństwie

  • gość 2019-01-20 15:41:22

    A dlaczego ten Peugeot ma uderzenie z lewej strony skoro skręcał na stację paliw to nie powinien mieć uderzenia z prawej ??>

  • gość 2019-01-20 15:48:04

    Na jednym zdjęciu Seicento ma na lewych drzwiach i silniku czerwoną substancję czyżby kierowca Seicento jechał bez pasów wyleciał przez szybę rozciął się ? a po za tym chyba się silnik zapalił bo tam widać pianę gaśniczą ?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-20 16:53:56

    Z tych zdjec wyglada ze go zarzucilo i uderzyl w czekajacego na skret w lewo peugota. Gdyby kierowca wymusil pierszenstwo przejazdu to uszkodzenia pojazdu byly by po 2 stronie samochodu. W polsce mamy ruch prawo strony o ile sie nie myle od strony przeworska w strone jaroslawia mamy 2 pasy ruchu w danym kierunku . To tez daje do myslenia. Ale od tego sa odpowiednie osoby. Jest monitoring.

  • gość 2019-01-20 17:01:30

    No właśnie skoro Peugeot skręcał na stację paliw to powinien mieć uderzenie z lewej a on ma z prawej strony jak to możliwe ??

  • gość 2019-01-20 17:08:59

    Po pierwsze Współczuję rodzinie i partnerce Mateusza. Po drugie Skończcie z tym typowo Polskim kometowaniem i wyjaśnianiem wszystkiego jakbyście tam byli widzieli, udzielali pomocy i jeszcze jestescie prokuratorami. Chłopak zginą to tragedja dla dwóch rodzin ...

  • gość 2019-01-20 17:23:09

    A co ty masz do Polskiego komentowania od tego są komentarze aby komentować jeden kierowca wymusił drugi jechał małym autem z dużą prędkością i tragedia gotowa, całe szczęście że nikt więcej nie zginął, szkoda chłopaka ale trzeba być odpowiedzialnym i jeden i drugi

  • Gość - niezalogowany 2019-01-20 19:23:49

    To jest Wierzbna baranie nie Tywonia bp ma adres Wierzbna nie wiesz durniu to nie pisz jak nie znasz granic

  • gość 2019-01-20 19:28:26

    Powiem krótko , nie życzyłbym wam ktorzy komentuja akurat tutaj widoku tego na zywo . Zasada jest jedna , wymuszenie pierszenstwa z winy jednego z kierowcow wina ewidentna . I naprawde ogromny szacunek dla ludzi ktorzy probowali ratowac tego chlopaka z saicento

  • Znajomy - niezalogowany 2019-01-20 19:49:50

    Człowiek z pasją o wielkim ❤️. Wyrazy współczucia dla bliskich.

  • gość 2019-01-21 11:57:43

    Jeżeli ktoś kojarzy zmarłego bardzo prosiłabym o kontakt. [email protected]

  • gość 2019-01-21 11:58:04

    Jeżeli ktoś kojarzy zmarłego bardzo prosiłabym o kontakt. [email protected]

  • mirek - niezalogowany 2019-01-21 12:32:43

    Wiadomo kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb ?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 13:16:41

    14.30 wtorek Wiazownica kaplica na cmentarzu

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 16:51:37

    "Obydwaj zginęli od głupoty i prędkości" Trochę kurwa szacunku dla zmarłych... (*)

  • gość 2019-01-21 21:17:24

    Dla czytających. Miałem okazję go na niego spojrzeć pięć minut przed wypadkiem. Właczył sie do ruchu na weźle koło Watkemu ja jechałem na Leżajsk więc skręcałem na następnym zjeździe. Jechał za mną . Przedemną jechał tir ktorego miałem wyprzedzic ale ze podwojna i zakręt to odpusicłem w przeciwieństwie do śp. kierowcy sieciento. Nie wiem co on z tym autem porobił ale zbierało się to jak mała rakieta. A więc na trzeciego wyprzedził i mnie i tira i pojechał. 4 km dalej zginął. Do tej pory mam wrażenie że gdyby odpuścił i mnie i tira to by ŻYŁ. Taka prawda. Co nie zmienia faktu że szkoda bo młody chlopak. Ale naprawdę. Uważajcie - czasem warto odpuścić. Ile daje ci to że na trasie na Rzeszów łykniesz dwa auta na trzeciego - 3 minuty. Warto ????

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 21:59:18

    Zamiast oceniać, szukać sensacji, wydawać swoje osady, tworzyć historię,tracić czas na komentarze. Weź człowieku ... pomódl się...bo był to czyjś syn,brat,przyjaciel,partner, ktoś po prostu ważny!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 23:11:38

    Seicento sporting 1.1 małe lekkie auto grubo ponad setkę wyciągnie i on z taką prędkością codziennie jeździł przez wioski bylem świadkiem jak kiedyś na rondzie w Szówsku jechał w lewo żeby szybciej rondo zrobić

  • Tom - niezalogowany 2019-01-22 18:10:16

    Hej a ten drugi kierowca przeżył? Czy w szpitalu zmarł?

  • Gość 2 - niezalogowany 2019-01-25 13:58:26

    Nikt nie wie co tam naprawdę się stało jak do tego doszło a każdy wielki filozof. A co do jego auta miał przerobione z 200 koni pod maską jeździł jak szaleniec nie jeden raz. Bez powodu nazywano go kaskader. W końcu się najezdzil niech mu ziemia lekka będzie. Szkoda też tego pana starszego i jego też szkoda .

  • Gość - niezalogowany 2019-01-25 18:23:16

    Taki był i koniec potrafił z wielu rzeczy zrezygnować ale to w nim pozostało skłonność do szybkiej jazdy nie bał się i tyle ,dzisiaj mija tydzień od tej tragedi szkoda bo fajny był z niego gość [*]

  • Gośćpusz - niezalogowany 2019-01-25 19:45:30

    200 koni Ty to jesteś pierdolniety znawca tuningu mechanicznego nie wiesz to nie pierdol.7 dni po odejściu Mateusza i wciąż nie mogę w to uwierzyć. A większość komentujących Januszow nie dorastał Mu do pięt taka prawda.

  • gość 2019-01-27 17:23:28

    Powiem wam jedno : ślepi są w śród nas . Tym którzy komentują i mówią o predkości : zgodziłbym sie z wami gdyby wypadł z drogi na łuku poleciał do rowu albo na drzewo . Wtedy można powiedzieć że zapir....... . Ale na prostym odcinku drogi ,przy dobrej widoczności i na drodze poza zabudowanym ? To się powtórzę Ślepi są w śród nas . A jeśli chodzi o moje osobiste poglądy to powinni wprowadzić badania psychotechniczne dla wszystkich kierowców ( tak jak maja kierowcy zawodowi ) i myślę że poprawiło by to bezpieczeństwo na drogach . Najszczersze kondolencje dla rodziny i niech mu ziemia lekką będzie .

  • gość 2019-01-27 18:17:18

    Prawda jest taka że przepisów drogowych tym Seicento żadnych nie przestrzegał on miał zawszę pierwszeństwo on był zagrożeniem dla innych kierowców na drodze

  • gość 2019-02-07 20:54:42

    Zgodnie z ustaleniami prokuratury seicento poruszało sie z prędkością 70 km/h

  • gość 2019-02-07 20:57:27

    Zgodnie z ustaleniami prokuratury seicento poruszało sie z prędkością 70 km/h a bodajże taka była w tym miejscu dozwolona.

Dodajesz jako: |