5°C bezchmurnie

Sprawca pobicia zatrzymany

Zdarzenia, Sprawca pobicia zatrzymany - zdjęcie, fotografia

Funkcjonariusze z Komisariatu w Radymnie zatrzymali 19-letniego mieszkańca gminy Pawłosiów, który dopuścił się brutalnego pobicia swojego rówieśnika w miejscowości Laszki. Mężczyzna usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa.

Jak informuje KPP w Jarosławiu policjanci z Komisariatu w Radymnie w środę 11 kwietnia zatrzymali sprawcę pobicia, do którego doszło w Laszkach przed domem ofiary. Z zeznań świadków i ustaleń policji wynika, że mężczyźni rozmawiali przed bramą wjazdową na posesję pokrzywdzonego. W trakcie spotkania agresor zaatakował młodego mężczyznę uderzając go kluczem do kół po głowie i całym ciele. Z ciężkimi obrażeniami ciała zadanymi tępym narzędziem 19-letni mieszkaniec Laszek trafił do szpitala.

Teraz napastnikowi grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Policjanci skierowali także wniosek do prokuratury o zastosowanie wobec podejrzanego środków zapobiegawczych.

19-latek został objęty dozorem policyjnym do zakończenia postępowania w tej sprawie. Dodatkowo dostał on zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym.

k.

fot. KPP Jarosław

Sprawca pobicia zatrzymany komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Zdarzenia, Jarosław - więcej informacji