PILNE

Waldemar Paluch tworzy Księgę Pomysłów

Waldemar Paluch tworzy Księgę Pomysłów
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2

Na ulicy Grodzkiej odbyła się konferencja kandydatów komitetu wyborczego Ponadpartyjnej Koalicji Waldemara Palucha.

Nasz komitet wyborczy Ponadpartyjna Koalicja Waldemara Palucha rozpoczyna spotkania w poszczególnych dzielnicach miasta z mieszkańcami Jarosławia. Jak państwo widzicie za naszymi plecami trwają w tej chwili rozmowy z mieszkańcami. Chcemy takie spotkania z mieszkańcami przez najbliższe dwa tygodnie organizować. Podczas tych spotkań przede wszystkim chcę zaprezentować program wyborczy, który zawiera 21 propozycji dla całego miasta, 21 propozycji dla naszych mieszkańców. Został on nazwany „Oczko Palucha”. Są to główne założenia dla całego miasta, natomiast oprócz tych 21 założeń opracowaliśmy szczegółową propozycję dla wszystkich dzielnic na terenie naszego miasta – podkreślił Waldemar Paluch. – Dla mnie jest najważniejsze, aby przede wszystkim współpracować z mieszkańcami miasta i te propozycje, które mają mieszkańcy wdrażać w życie – dodał. W. Paluch zaznaczył, że jego komitet zaprasza do wpisywania się do Księgi Pomysłów, która ma pomóc w podejmowaniu decyzji. Dodał, że każdy może też przyjść osobiście z pomysłem lub wysłać go pocztą elektroniczną. W trakcie konferencji rozdawane były baloniki oraz lizaki z logo koalicji Waldemara Palucha.

ekz

FOT. EWA Kłak-Zarzecka

waldemar paluch tworzy księgę pomysłów - komentarze opinie

  • JERZY FRANEK - niezalogowany 2018-10-11 21:03:23

    A może ci znajomi wiedza o zakupie przez Pana działek rolnych przy obwodnicy miasta Jarosławia, z chęcią ich odrolnienia jako Wójt Gminy i wybudowania tam stacji benzynowej? Czyżby Pański ojciec tak mało zorientowany w geodezji o tym nie wiedział, że tak Pana zachęcał do kandydowania???

  • ENEJ - niezalogowany 2018-10-11 21:12:06

    Czy Pana potencjalni wyborcy, bo mieszkańcy Gminy Jarosław wiedzą, że chciał Pan wyłudzić z budżetu gminy nienależne odszkodowanie w wysokości 11 milionów, za rzekome straty w należącej do Pana i Pańskiej rodziny kopalni kruszywa w Muninie i Tuczempach? Że przegrał Pan sprawę we wszystkich możliwych instancjach, i UDOWODNIONO PANU matactwa i fałszowanie , preparowanie dokumentów finansowych i zamówień potwierdzających nieprawdę?? Czyżby pojawił się nowy sposób na odzyskanie tych pieniędzy.?? Ale frajda samemu sobie wypłacić kaskę?? A może tatkowi?

  • ENEJ - niezalogowany 2018-10-11 21:13:30

    A może nie jest prawdą, iż musiał Pan zwrócić do Gminy którą Pan i Pańska rodzina skarżyła koszty postępowania sądowego i wynagrodzenia adwokata gminy w kwocie 100 tys zł? A może zaprzeczy Pan, iż mecenas Streit nie załatwił Panu umorzenia kosztów założenia sprawy i ODWOŁYWANIA W NIESKOŃCZONOŚĆ ( w których to i tak została Panu udowodniona tylko chęć wyłudzenia) w związku z słabą sytuacją materialną…..??

  • zenekblues - niezalogowany 2018-10-12 13:15:04

    na Romeczka nie ma silnych, w pierwszej turze wygra z "leszczem" w cuglach

  • Bobo - niezalogowany 2018-10-13 08:44:12

    Wiecie co znaczy "oczko palucha"- żebyście go w dupe pocałowali po wyborach

  • gość 2018-10-13 16:26:26

    Szkoda, że na 3 tygodnie przed wyborami. A gdzie Pan Burmistrz był przez całą kadencję.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 20:28:13

    Paluch sklocil jarosławian na boku dawał zarobić Piotrkowie w piwody spłacił już zadłużenia wobec zusu i kredyty domowe. Powołam gołębia na prezesa Pgkim który wsadził firmę w długi niegospodarne zarządzaniem. Wodociągi też ledwo zipia. Ludzie opamiętajcie się jak biznesmen z długami rządzi miastem?? Tak jak swoim domowym budżetem czyli ciągle na minusie jak i w życiu tak i jako burmistrz.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 20:33:32

    Ludzie obudźcie się zobaczcie gdzie wisi nasz Waldemar burmistrz. Na lodziarni reprezentując interesy Dobrowskiego. Na agrimpexie reprezentując interesy Piotrowa. I szkoda że jeszcze Piotrowski na swoich autach nie wozi jego plakatów. Widać komu kieszenie napycha. A durny lud zachwyca się kwaitkami na mieście ludzie zastanówcie się gdzie idą wasze podatki... Na lody i w kwiatuszki ... A wy chodźcie i chwalcie jakie to piękne za parę lat jak go wybierzecie to na rynek pojedziemy z karetka będą od razu leczyć zlamania

  • gość 2018-10-13 23:21:21

    Pierwszy wpis do księgi pomysłów 1. zmienić burmistrza miasta Jarosławia już w dniu 21.10.2018r.

  • gość 2018-10-14 17:32:34

    Waldek toniesz :) -jak zwykla

  • Gość - niezalogowany 2018-10-14 20:20:43

    Drodzy wyborcy Waldemar Paluch już w 1 rundzie pokona i pieniacza i czarodzieja Wpisy złośliwe nie zmienią rzeczywistości która nastąpi na kolejne 5 lat.

  • Dynamiczny Roman - niezalogowany 2018-10-16 18:32:41