14°C bezchmurnie

Wybierz swojego radnego powiatu i gminy

Koniec kadencji samorządowej zbliża się nieuchronnie. Wybory już za pasem. To dobry moment podsumować mijającą kadencję i pracę radnych w naszych gminach i miastach, a także w radzie powiatu. Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w naszym plebiscycie pod hasłem „Radny Kadencji 2014-2018”.

Rola radnego w powiecie, mieście i gminie jest bardzo istotna. Radni nie tylko nadzorują pracę władzy wykonawczej i ją kontrolują, ale przede wszystkim uchwalają  budżet gminy i całą strategię finansową. Są też ważnym łącznikiem na linii burmistrz lub wójt – mieszkańcy.  Już niebawem wybierzemy nowe rady, ale zanim to nastąpi mamy czas na podsumowanie pracy radnych mijającej kadencji. Proponujemy naszym Czytelnikom plebiscyt, który pomoże wybrać najlepszych radnych kadencji 2014-2018.

Poniżej zamieściliśmy listę radnych Rady Powiatu Jarosławskiego, radnych  miejskich z Jarosławia, Pruchnika i Radymna oraz radnych wszystkich rad gmin z terenu powiatu. Czytelnicy wybiorą najlepszego radnego powiatu oraz w każdej gminie. Głosujemy poprzez wpisanie imienia i nazwiska wybranego radnego miasta lub gminy oraz radnego powiatu na kuponie zamieszczonym obok. Wypełniony kupon należy dostarczyć do redakcji „Ekspresu Jarosławskiego” osobiście (można wrzucić również do skrzynki pocztowej zawieszonej na budynku) lub pocztą pod adres: Ekspres Jarosławski, ul. Cerkiewna 3, 37-500 Jarosław. Kupny będziemy drukowali co tydzień, do 2 października. Na Państwa głosy czekamy do 5 października (decyduje data wpływu kupnu).

Red.

Wybierz swojego radnego powiatu i gminy komentarze opinie

 • gość 2018-09-11 18:14:59

  Może by tak plebiscyt na najgorszego radnego.

 • gość 2018-09-11 18:21:01

  No to radny Kozak wykupi w sklepach cały nakład, a to że kupony będą wypełnione przez jedną osobę tym samym pismem, długopisem itd dla pani redaktor nie będzie miało znaczenia.

 • kwękacz - niezalogowany 2018-09-14 11:48:57

  Akurat radny Kozak miejsce na pudle ma zapewnione przez swoją aktywną działalność. Wątpię, że tego młodego człowieka stać (moralnie i finansowo) na takie praktyki.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-15 12:16:41

  Jaka aktywność? Przez4 lata zrobił drogę pod swój dom i proszę mi powiedzieć co więcej??? Gadać a być skutecznym to dwie różne rzeczy!!!

 • Gg - niezalogowany 2018-09-15 14:54:57

  Takich aktywnych jest wiecej,np.kandydat PiS na burmistrza .Jak nie wice burmistrz to radny powuatu,a z wynikami słabiutko.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Samorząd, Jarosław miasto - więcej informacji