10°C lekkie zachmurzenie

Wygraj wejściówkę na zlot w Radawie

W najbliższy weekend odbędzie się XXVIII Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Radawa 2018. Muzyczną gwiazdą zlotu będzie zespół IRA.

IRA to nie jedyna muzyczna atrakcja tegorocznego zlotu w Radawie. Zagrają także m.in.: Izba W., Harlem, Cichise, Rebelianci, P.A.G.E. oraz Przemek Remick Ratkowski. Na uczestników czeka też wiele innych atrakcji. Zlot w Radawie to zlot z największymi tradycjami. Jest to wydarzenie cenione i oczekiwane przez miłośników motoryzacji. Odbywa się na terenie Gminnego Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Radawie. Organizatorami imprezy są Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Motocykli, Warrlocks Mc Poland oraz wójt gminy Wiązownica. Wjazd na zlot dla kierowcy kosztuje 50 zł, dla pasażera – 30 zł. Co ważne, amazonki mają wjazd „za free”. W cenie wjazdówki organizatorzy zapewniają: blachę, pole namiotowe, catering, koncerty, dyskotekę, „plażing”, mega zabawę, konkurencje motocyklowe. Chętni na wynajem domku muszą to uczynić we własnym zakresie.

Mamy dla Czytelników jedną podwójną wejściówkę na zlot. Otrzyma ją osoba, która jako pierwsza dodzwoni się do naszej redakcji (693 448 500) i odpowie na pytanie.

jk

Wygraj wejściówkę na zlot w Radawie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ludzie, Wiązownica - więcej informacji