Wylicytuj i pomóż

Piłki, koszulki z autografami mistrzów, gadżety, a nawet wycieczka do Brukseli. To wszystko będzie można wylicytować, wspomagając szlachetny cel. W najbliższy piątek odbędzie się Bal Charytatywny PSONI Koła Jarosław.

Podczas balu odbędzie się licytacja interesujących przedmiotów, z której dochód wesprze cel wydarzenia. Mistrz świata w piłce siatkowej Bartosz Kurek, najlepszy zawodnik światowego czempionatu przekazał reprezentacyjną koszulkę z autografem. Cena wywoławcza tej wyjątkowej mistrzowskiej koszulki – 500 zł. Są też dwie piłki z autografami całej drużyny mistrzów świata, których cena wywoławcza wynosi także 500 zł za jedną. Kolejnym gadżetem są piłki tenisowe z autografem Agnieszki Radwańskiej, naszej najlepszej tenisistki. Piłki zostały przekazane przez Adama Królaka,a dostarczone przez Marię Wasilewską. Cena wywoławcza – 400 zł. Nie tylko miłośnicy tenisa i siatkówki będą mogli nabyć coś dla nich miłego. Podczas balu licytowana będą koszulka i spodenki Roberta Lewandowskiego zakupione w najstarszym i największym sklepie FC Bayern Monachium. Strój został przekazany przez prof. Franza Peterandera wykładowcy z Uniwersytetu Ludwika – Maksymiliana w Monachium, który od wielu lat współpracuje PSONI Koło w Jarosławiu. Cena wywoławcza – 500 zł. Taka sama cena wywoławcza jest w przypadku piłki z podpisami piłkarskiej reprezentacji Polski z roku 2018, która została wylicytowana na ostatnim balu przez Davida Zenko i teraz przekazana na kolejną licytację. Cena wywoławcza koszulki z podpisem Kamila Stocha i kartki z autografami Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Stefana Huli oraz całej drużyny skoczków to 400 zł. Dar został przekazany przez Eve-nement Team. Poseł do Parlamentu Europejskiego Elżbieta Łukacijewska przekazała voucher na wycieczkę dla dwóch osób do Brukseli oraz szereg gadżetów z Europarlamentu. Poseł Anna Schmidt-Rodziewicz przekazała filiżankę od premiera RP Mateusza Morawieckiego. Ponadto do wylicytowania: piłka i przekazane przez burmistrza W. Palucha pudełko rozmaitości oraz obraz „Cyganka". Miłośnikom gotowania i programów kulinarnych może przypaść do gustu fartuch MasterChef TVN z podpisami jurorów: Anny Starmach, Magdy Gessler i Michela Morana.

Wszystkie te przedmioty będzie można wylicytować podczas Balu Charytatywnego PSONI Koło Jarosław, który odbędzie się 1 lutego 2019 roku o g. 18 w restauracji ADM. Zabawę uczestnikom balu umili muzyka Zespołu Muzycznego Lawa. Koszt cegiełki to 120 zł od osoby.

jk

FOT. PSONI

piłki, koszulki z autografami mistrzów, gadżety, a nawet wycieczka do brukseli. to wszystko będzie można wylicytować, wspomagając szlachetny cel. w najbliższy piątek odbędzie się bal charytatywny pson - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ludzie, Jarosław miasto - więcej informacji

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Kredyty Gotówkowe oraz

Opis ogłoszenia Kredyty gotówkowe i konsolidacyjne oferta Produktów Bankowych: - z długim okresem spłaty:od 6 m-cy do 144 m-cy - wysokie kwoty..


Zobacz ogłoszenie