PILNE

Wypadek przy stacji LOTOS koło Dominikanów

Wypadek przy stacji LOTOS koło Dominikanów

Dzisiaj około godziny 14 doszło do groźnego wypadku z udziałem ścigacza marki honda i samochodu osobowego smart.

Do wypadku doszło przy stacji LOTOS,  na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Konfederackiej. .Na miejscu pracowali policjanci, strażacy i ratownicy medyczni. Motocyklista z poważnymi obrażeniami  został odwieziony do szpitala. Wkrótce wideo. 

Jz

FOT. Jakub ZARZECKI

                                                                                                                      

Wypadek przy stacji LOTOS koło Dominikanów komentarze opinie

  • QQQ - niezalogowany 2019-05-07 16:16:01

    Motocykl sportowy nie ścigacz

  • Mmm - niezalogowany 2019-05-07 19:59:32

    A czy to ważne czy scigacz czy sportowy jak chłopak w szpitalu

  • Gość - niezalogowany 2019-05-07 20:04:29

    Bo pewnie najważniejsze w tym wszystkim jest to, czy to był motor sportowy czy ścigacz

  • Gość - niezalogowany 2019-05-07 20:56:16

    Kurwa kto mądry może dodawać filmik z tak okropnego wypadku? Nie róbcie tego to najokropniejsze co może być... Szczególnie dla najbliższych i przyjaciół

  • gość 2019-05-07 21:14:00

    zrobią wszystko tylko zeby to miało dla wejść...

  • Ian - niezalogowany 2019-05-07 23:17:36

    Zaczynam tracić do was szacunek, najpierw czepianie się długiej tradycji wieszania Judasza w Pruchniku żeby tylko zrobiło się o was głośno a teraz "w krótce wideo" z poważnego wypadku, w którym ktoś stracił zdrowie. Mi wystarczył jeden wykład, kiedy uczęszczałem do klasy dziennikarskiej, żeby dowiedzieć się, że na takim czymś żerują jedynie najgorsze dziennikarskie ścierwa. Na prawdę chcecie reprezentować tą grupę za cenę nieco większej sprzedaży? Bo to też mogę załatwić, za chwilę nie będziecie mieli gdzie sprzedawać w Jarosławiu tego szmatławca, gwarantuję.

  • Dora - niezalogowany 2019-05-07 23:48:25

    Jak zapiepszal pewnie jak głupi to nic dziwnego że doszło do wypadku. Większość tak jeździ zero odpowiedzialności na drodze a jakby tak dziecko ucierpialo akurat by się znalazło w tym miejscu wracając ze szkoły jeżdżą jak wariat a później się tak kończy..

  • Luis - niezalogowany 2019-05-08 01:11:18

    Nawet nie wiesz czyja to wina a oskarzasz motocykliste

  • Kinga - niezalogowany 2019-05-08 01:34:01

    Dora zważaj na słowa, nie każdy chce ryzykować swoje życie, nie znasz dnia ani godziny gdy przytrafi się coś złego. Znam go bardzo dobrze i jest to dla nas strasznie bolesne co mu się przydarzyło i czy przynajmniej możecie oszczędzić zbędnych komentarzy na temat motocyklistów? Każdy z nas może mieć poważny wypadek, a to że większość uważa iż motocykl równa się gwarantowany wypadek nie oznacza ,że musiał zapiepszać i jest sam sobie winien! Czemu tak wiele jest również wypadków samochodowych?, gdzie powinniśmy odnieść znacznie mniejsze obrażenia to i tak jest ich o wiele więcej. To nie była jego wina, to był nieszczęśliwy wypadek...

  • gość 2019-05-08 05:05:39

    Doszly mnie słuchy ze stracil noge...jesli to prawda to wspolczuje. Nie ma co ukrywac ze na tych motorach jezdza jak wariaty, robia z drog publicznych tory wyscigowe i wiekszosc wypadkow jest spowodowana nadmierna predkoscia i w tym przypadku zapewne bylo tak samo, bo nie sadze zeby jechal przepisowo lub z jakas rozsadna predkoscia ktora by wykluczyla wyhamowanie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-08 05:56:50

    To nie była wina mojego męża. Jechał normalnie i stary dziad wjechał mu pod koła smartem. Ludzie zastanówcie się nad sobą!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-08 07:29:23

    Wspołczuje a jak czuje się mąż ? Życzymy duzo zdrowia

  • K. - niezalogowany 2019-05-08 07:57:16

    Ja pierdziele, nie byliście tam, nie widzieliście wypadku, a od razu oskarżacie motocyklistę. Wstyd! Przecież to, że jakiś procent wszystkich motocyklistów, to wariaci drogowi, którzy nie myślą o konsekwencjach, wcale nie oznacza, że każdy wypadek z udziałem motocyklisty jest z jego winy!

  • gość 2019-05-08 08:40:48

    Witam, bardzo proszę rodzinę poszkodowanego motocyklisty o kontakt na adres e-mail: [email protected]

  • Gość - niezalogowany 2019-05-08 09:06:49

    Witam, bardzo współczuje Panu i Pana rodzinie. Niestety byłam ma miejscu tuż po wypadku i widziałam jak to wszystko wyglądało. Mam nadzieje, że jakoś wszytko się ułoży. Życzę Panu zdrowia i siły do walki będę się modlić za Pana.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-08 09:09:32

    Witam, bardzo współczuje Panu i Pana rodzinie. Niestety byłam ma miejscu tuż po wypadku i widziałam jak to wszystko wyglądało. Mam nadzieje, że jakoś wszytko się ułoży. Życzę Panu zdrowia i siły do walki będę się modlić za Pana.

  • gość 2019-05-08 10:09:53

    Uważam, ze po ukończeniu pewnego okresu życia np. 70 lat osoby te powinny być poddane badaniom lekarskim i psychotechnicznym, uprawniającym do dalszego - warunkowego - posiadania prawa jazdy

  • Rocco Siffredi - niezalogowany 2019-05-08 10:15:37

    Osoby zamierzające kupić taki motor powinny przechodzić testy psychologiczne, bo jeszcze nie widziałem żeby ktoś sportowym motorem jechał przepisowo.

  • Precz z debilami - niezalogowany 2019-05-08 11:05:54

    Rocco Siffredi a ja widziałem i co? Wyżej masz komentarz żony poszkodowanego motocyklisty, wypadek nie był jego winą gnojku. Ja jestem bardziej za badaniami psychologicznymi przed uzyskaniem dostępu do internetu. Piszą potem takie skrzywieńce po niedotlenieniu przy porodzie a ludzie muszą to czytać.

  • Kinga - niezalogowany 2019-05-08 12:46:58

    Ludzie czy Wy macie mózg? Chcielibyście żeby po takiej tragedii ktoś komentował bezczelnie tak ciężki wypadek? Pomyślcie o rodzinie, pomyślcie o poszkodowanym! Oni to czytają i wcale im nie pomagacie ale jeszcze bardziej im sprawiacie przykrość. Zastanówcie się, bo napewno nie chcielibyście być na ich miejscu i nie chcielibyście aby ktoś postępował w taki sposób wobec Waszych bliskich, naprawde kurwa oszczędzcie sobie tych komentarzy i nie zadawajcie im bólu.

  • gość 2019-05-08 13:04:17

    Piszecie bajki z tysiąca i jdnej nocy. Motocyklista wyprzedzał dwa pojazdy po prawej stronie czyli od krawężnika ze strony Przemyśl na Rzeszów. Miał nadmierna prędkość co było widać w dniu wczorajszym na załączonym obrazku. Jak najbardziej współczuję motocykliście takiego nie fortunnego upadku.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-08 13:16:42

    Mój mąż też miał wypadek. A sprawca był pan po szezdziesiatce. W pewnym wieku powinno się zdawać prawo jazdy

  • gość 2019-05-08 13:23:40

    Mam pytanie czy czytała Pani to co napisałem, to nie Pan po sześćdziesiątce wyprzedzał te auta po prawej stronie i to nie on jechał z nadmierną prędkością.

  • gość 2019-05-08 13:25:07

    Jak najbardziej współczuję Pani mężowi ale to niestety on złamał przepisy ruchu drogowego.

  • gość 2019-05-08 13:31:52

    Przepraszam nie zrozumiełem co Pani napisała, nie znam szczegułów wypadku Pani męża, odnosiłem się jedynie do wczorajszego zdażenia.

  • gość 2019-05-08 13:59:49

    Gościu z takimi hasełkami to do Przemyśla do więzienia, a nie do ludzi.

  • gość 2019-05-08 16:07:43

    Przykre, ale jesteście debilami !!!

  • gość 2019-05-08 16:24:44

    Wymuszanie pierwszeństwa ostatnio bardzo popularne w regionie (np. okolice stacji paliw w Wierzbnej). Niektórzy upatrują przyczyn tych wydarzeń w nadmiernej prędkości, ale prawda jest taka, że w regionie jeździ się na tzw. wymuszenie, a co niech hamują mający pierwszeństwo. Efekty bywają tragiczne.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-08 17:31:49

    Dora j... Bał cię pies

  • Rocco Siffredi - niezalogowany 2019-05-08 17:37:44

    @ Do Precz z debilami - Debilem i to skończonym to jesteś ty jak wierzysz że jakieś pierdoły napisane nie wiadomo przez kogo bierzesz za pewnik, tak niby żona motocyklisty napisała ci anonimowy komentarz a ty oczywiście już wiesz jaka była prawdziwa wersja wydarzen. Palnij się w łeb i lepiej wracaj do książek gimbusie.

  • Gość k. K - niezalogowany 2019-05-08 17:47:56

    Wtroce się to dziadek złamał przepisy ruchu drogowego smartem wymusił pierwszeństwo motocyklowi świadkowie widzieli a czy chłopak motorem zapiepszal czy jechał wolno był na pierwszeństwo A stary dziadek to jeździ jeszcze Peugeotem takim jak Smart z przesuwanymi przednimi drzwiami często go widziałem jak niedoleznie wysiadal z niego i dziś był oglodac miejsce gdzie spowodował wypadek to jemu powinni zabrać prawko A sąd powinien wydać nakaz płacenia odszkodowania dla motocyklisty i koszty wszelkie zwiozane z zdrowiem motocyklisty!!!

  • Romek - niezalogowany 2019-05-08 23:18:49

    Motocyklista stracił nogę w wypadku komunikacyjnym, z winy osoby wymuszającej pierwszeństwo autem marki Smart, kolego chodź cię nie znam trzymaj się będzie dobrze, życie przed tobą walcz i bądź silny nigdy się nie załamuj, motocykliści zawsze walczą, i trzymają kciuki za ciebie i życzą wszystkiego dobrego Tobie, pamiętaj żyjesz to się liczy,

  • Onaaa - niezalogowany 2019-05-09 06:19:57

    Witam, przynajmniej jeden zachował się jak należy. Romek jesteś Wielki..

  • Gość111 - niezalogowany 2019-05-09 13:05:42

    Witam brawa dla ludzi którzy biegli z pomoca Szacunek

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 13:22:25

    Ludzie opamietajcie się, jak możecie już wyrokowac!!! Nie znacie dnia, ani godziny co Wam może się przytrafić...
    Dosłownie 5min szybciej szłam z wózkiem że swoim synkiem, dokładnie w miejscu gdzie uderzył o znak poszkodowany.. A jakby tak uderzył i w nas? Albo wykeżdzałby samochód, który wcześniej tankował..
    Uważam, że osoby powyżej 70 r życia powinno się ponownie badać pod kątem możliwości jazdy samochodem, refleks i wzrok już nie taki sam...
    Bardzo współczuję motocykliście, życzę szybkiego powrotu do zdrowia,a żonie duuuuuzo siły i nie czytania tych glupkowatych komentarzy.

  • gość 2019-05-09 14:02:35

    dawać film!

  • gość 2019-05-09 14:10:31

    https://vimeo.com/335101574

  • gość 2019-05-09 14:13:02

    Bardziej przeraża mnie fakt, iż przywykliśmy do tego, że motocyklarze [email protected]%#[email protected]ą w zabudowanym, a drobny błąd widać jak się kończy - równie dobrze mógł zabić, czy zniszczyć zdrowie kogoś idącego chodnikiem. Tak po ludzku to mi go szkoda, ale mam nadzieję, że to co zrobił będzie dla każdego chwilą refleksji nad tym jakie życie jest kruche. Gdyby jechał przepisowo to na pewno zdążyłby wyhamować i skończyłoby się najwyżej na złamaniu, ale nie czymś takim.

  • gość 2019-05-09 14:13:07

    Zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia!!!!!!! NIE PODDAWAJ SIĘ, WALCZ! Bądź dzielny, masz dla kogo żyć!

  • Taka - niezalogowany 2019-05-09 14:14:36

    Najpierw chce zlozyc rodzinie wyrazy ogromnego wspolczucia. To niesamowita tragedia. Potem jestem absolutnie "za" odbieraniem starym pierdolom prawa jazdy. .To nie pierwszy i niestety nie ostatni przypadek, gdy dziadeczek posiadajacy uprawnienia za połlitra zdawanego 40 lat temu przy natezeniu ruchu 1 auto na pol godziny powoduje tak wielka tragedie "bo mu sie nalezy" pierszenstwo na drodze w jego mniemaniu. Niech teraz wytlumaczy dzieciom ,zonie i samemu poszkodowanem ze jest starym niegramotnym schorowanym czlowiekiem majacym problem z poruszaniem sie oczami i sluchem jak maja zyc dalej. Autobusy tez jezdza.

  • gość 2019-05-09 14:16:47

    CHŁOPIE BĘDZIE DOBRZE! Pomimo ze nie byla to Twoja wina teraz ponosisz ciężkie konsekwencje, konsekwencje tego ze stary dziad nie powininen jujz jezdzic zadnym autem!!! Ale glowa do gory, wszyscy CIE WSPIERAJA ! JESTES SILNY PRZECIEZ

  • gość 2019-05-09 14:25:37

    Sprawca wypadku (kierujacy autem) powinien teraz niebanalna sume zaplacic poszkodowanemu, chociazby za rehabilitacje i proteze!!!!!!!!!!!

  • gość 2019-05-09 14:26:22

    kaleka do końca życia :(

  • gość 2019-05-09 14:30:41

    Ludzie piszecie bzdury, faktycznie gośc jest w podeszłym wieku, ale to jadący motorem nie zachował zasad ostrożności. Przede wszystkim nie powinien wyprzedzać pojazdów po prawej stronie czyli od strony krawężnika, jak i nie powinien jechać z nadmierną predkością. Wina jest jeszcze nie wykazana, a Wy już dawno wiecie co i jak. Zastanówcie się nad tym co piszecie.

  • gość 2019-05-09 14:46:41

    obejrzałem filmik i masakra... Koleś lecąc zahaczył nogami o znak drogowy i oderwało mu jedną nogę. Szczerze to nie spodziewałem się że przy tak nie dużej prędkości można doznać takich obrażeń.

  • Grzyb - niezalogowany 2019-05-09 14:52:37

    Nie ważne ile jedziesz ,czy wyprzedzasz na podwójnej,potrójnej czy poczwórnej do kwadratu ,czy przy prawym krawężniku,czy lewym. Wina i tak jest starszego pana bezapelacyjnie. Znak ustąp pierwszeństwa oznacza ,ze należny ustąpić każdemu kto jedzie z pierwszeństwem przejazdu. Nie ważne czy to motocykl, tir prom kosmiczny, czy baba waląca z wózkiem nad świetlną po harnasia do biedronki dla starego.

  • gość 2019-05-09 15:01:59

    Na tym własnie filmiku widać z jaką prędkością poruszał się motocykl, nie było to 50 KM/H.

  • gość 2019-05-09 15:06:29

    Do Grzyba - nie zapominaj że prędkość motocyklisty ma też ogromne znaczenie a szczególnie gdy chce się udowodnić wymuszenie. Jeśli przykładowo dwukrotnie przekroczył dopuszczalną przepisami prędkość to nie ma co się dziwić dziadkowi że nie zdążył przejechać. Ile osób się wkurza na kierowców którzy długo stoją zanim włączą się do ruchu z drogi podporządkowanej? Prędkość zabija.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 15:11:13

    Tak sie konczy zapierdalanie po miescie z nadmierna predkoscia. Mam nadzieje ze wszyscyc motocyklisci zobacza ten film jako przestroge. Oczywiscie zawsze wina jest wszystkich, tylko nie samego zapieralajacego.

  • Gość K - niezalogowany 2019-05-09 15:14:28

    Ludzie a ja byłem na lotosie po fajki w tym czasie widziałem słyszałem byłem przy motocykliście Urwana noga krew Ból itp Szokujocy widok!!! I NIE piszcie bzdór jak nie wiecie tylko plotki Wina była dziadka że smarta wjebal się motocykliście prost na niego ŚLEPY DZIAD!!! SZKODA chłopaka najważniejsze że żyje i życzę mu jak najlepiej wracaj do zdrowia wszystko jakoś ułoży się A WY NIE ROZSIEWAJCIE PLOTEK Z 10-TEJ RĘKI JAK NIE WIECIE!!!!!!!

  • Gość K - niezalogowany 2019-05-09 15:14:54

    Ludzie a ja byłem na lotosie po fajki w tym czasie widziałem słyszałem byłem przy motocykliście Urwana noga krew Ból itp Szokujocy widok!!! I NIE piszcie bzdór jak nie wiecie tylko plotki Wina była dziadka że smarta wjebal się motocykliście prost na niego ŚLEPY DZIAD!!! SZKODA chłopaka najważniejsze że żyje i życzę mu jak najlepiej wracaj do zdrowia wszystko jakoś ułoży się A WY NIE ROZSIEWAJCIE PLOTEK Z 10-TEJ RĘKI JAK NIE WIECIE!!!!!!!

  • daniel ziolkows - niezalogowany 2019-05-09 15:33:21

    A ja dodam od siebie tylko tyle ze drugi stary dziad który dokładnie w chwili wypadku podjechał na stanowisko nr 1 powinien odpowiedzieć za nie udzielenie pomocy .BRAWO dla panów z budowy i dla diagnosty który udzielał pomocy .A ty kolego wracaj do zdrowia będzie ciężko ale się nie poddawaj LWG

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 16:02:21

    Fakt - gość wymusił pierwszeństwo na "motocykliście", ale to on sam jest sobie winien szkody jaką poniósł, bo prędkość z jaką jechał nie była odpowiednią. Wsiadajac na motor powinien mieć świadomość, że nie jest sam na drodze i nie jest królem szosy. Współczucia dla Rodziny bo to oni teraz najbardziej cierpią, a dla "motocyklisty" nauczka niestety na całe życie i dla tych którzy wsiadaja na motor bez myślenia, wyobraźni, a przede wszystkim doświadczenia.

  • gość 2019-05-09 16:05:14

    biedny staruszek mógł dostać zawału, mam nadzieję że nie poniósł żadnych strat moralnych...

  • WW - niezalogowany 2019-05-09 16:07:48

    Ale gadacie jak potłuczeni. Zobaczcie jak szybko jedzie Smart a jak szybko sunie motor z motocyklistą (zdarzenie było z 50m w lewo od kamery). Poszkodowany jechał z 80km/h a to jak mniemam obszar zabudowany.

    Przez swoją głupotę i zniedołężnienie kierowy Smarta kaleką do końca życia....

    Skodziarz na stacji, paragraf za nieudzielenie pierwszej pomocy.

  • M - niezalogowany 2019-05-09 16:23:21

    Nie wmawiajcie mi i innym ze dziadek po 70- ce ma refleks , wzro i słuch. Zdadzam sie z Taka .Starzy ludzie uważają ze wszystko im sie nalezy. Powinni odbierac prawko po 70 roku zycia. To nie byla wina motocyklisty

  • gość 2019-05-09 16:26:16

    robili kiedyś badania i wyszło że starzy ludzie mają takie same reakcje jak młody człowiek przy 3 promilach.

  • gość 2019-05-09 16:44:06

    kurwa wybaczcie teren zabudowany , a motor mu spod dupy uciekł …..

  • gość 2019-05-09 16:56:55

    bardzo dobrze ze jest video!! Debile wszystko by cenzurowaly

  • gość 2019-05-09 17:00:21

    https://www.liveleak.com/view?t=sWvdW_1557406222

  • gość 2019-05-09 17:15:51

    chuja tam nie kaleka, protezy w dzisiejszych czasach są na tak wysokim poziome że się zastanawiam czy sobie nogi nie uciąć.

    Spoko ziomuś, ciesz się że nie paraliż bo na to lekarstwa jeszcze nie ma.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 17:31:59

    Ludzie leczcie się serio! Bo już szkoda słów na takie czytanie głupot. Chłopak ucierpiał i to strasznie a wy pieprzycie jak potłuczeni. Szkoda mi was i tyle. A Ty chłopaki trzymaj się wszystko się ułoży!

  • gość 2019-05-09 17:41:51

    Szokujący wypadek, te znaki drogowe powinny być usunięte,trzymaj się chłopie, będzie dobrze.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 18:52:58

    Ten gość żyje motocyklista

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 20:15:07

    Po pierwsze : ktos na pewno zna tego czlowieka ktory przypuszcelanie pierwszy zobaczyl poszkodowanego i nie udzielil POMOCY-!!!!!!!! mam nadzjeje ze za nieudzielenie pomocy pojdzie siedzieć!!!!!
    Po pierwsze :co robi 82tek za kierownica przeciez to samo przez sie oznacza WYPADEK!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 20:41:36

    Zrobi ktoś mirror filmiku? Z Vimeo usunęli, można wrzucić jeszcze raz?

  • bat - niezalogowany 2019-05-09 21:02:11

    A wystarczyło tak nie z a p i e r d a l a ć na tym motorze...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 21:09:06

    Z jaką prędkością jechał motocyklista skoro znak drogowy urwał mu nogę. ?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 21:55:29

    Wielka tragedia . Wspułczuje bardzo poszkodawanenu bardzo trudne dni przed państwa rodziną A szczególne przed rzoną bedzie dobrze da pan radę. A dla osób kture krytykuja i oceniają to żal mi was co za znieczulica swoje spostrzezenia i pogląndy zostawcie dla siebie od tego jest policja i osoby kture się na tym znają a nie wy .

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 22:24:53

    Ten pan który podjechał tankowac ewidentnie zignorowal wypadek. Na filmie widać jak wysiada z auta popatrzył i wogole ie ruszył z pomocą normalna znieczulica. Gdzie prokuratura dlaczego nie ukara tego pana za nie udzielenie pomocy. I wielki szacunek dla tych którzy przybiegli z pomocą.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 22:29:53

    Jak czytam komentarze niektórych to robi mi się słabo jak można być tak bezdusznym. Człowiek ucierpiał i to bardzo mam nadzieje, że żyje i dojdzie do siebie trzymam kciuki.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 22:36:54

    Współczuję rodzinie naprawdę jestem z wami. Dla poszkodowanego życzę jak najlepszego powrotu do zdrowia. I NAJWAZNIEJSZE DOMAGAM SIĘ BY ODPOWIEDNIE SŁUŻBY ZAJELY SIĘ PANEM KTÓRY PODJECHAŁ POD DYSTRYBUTOR I NIE UDZIELIŁ POMOCY POSZKODOWANEMU. NAJWYŻEJ JAK TYLKO TO MOŻLIWE POWINIEN ZOSTAĆ UKARANY.

  • Ja - niezalogowany 2019-05-09 22:57:52

    Co za znieczulica...
    Ludzie, człowieka spotkało takie nieszczęście a wy jeszcze go osądzacie... Macie radar w oczach? Wiecie ile jechał?
    Dziadek mu się wrąbał, chłopak próbował ratować sytuacje i wjechał na chodnik, ale sie nie udało...
    Ludzie to najpotworniejsze istoty
    Żaden inny gatunek nie wybija sie nawzajem...
    Smutne, że nie ma tu ani troche empatii
    Dziadek też na pewno to przeżywa, ale ewidentnie to jego wina
    Jedynie nie szkoda mi pana, który podszedł zobaczyć co się stało a następnie odwrócił się plecami i machnął ręką bedac pierwsza osoba na miejscu zdarzenia
    Rozumiem szok, ale trzeba zachowac zimna krew w takich sytuacjach bo od tego zalezy czyjes zycie
    Motocykliscie zycze szybkiego powrotu do zdrowia
    Zycie przed Toba!

  • gość 2019-05-10 00:24:11

    Nadmierna prędkość na motorze skutkuje przesiadką na wózek inwalidzki. Ten wypadek powinni pokazywać na kursach motocyklowych by kierujący motorami mieli świadomość do czego prowadzi nadmierna prędkość i niskie umiejętności.

  • Dżucze - niezalogowany 2019-05-10 01:32:52

    Jak ja kurwa kocham tych prostych ludzi, którzy wszystko widzą przez serduszko. Drodzy państwo - to po co nam prawo, w tym drogowe? Ktoś kto zdawał prawo jazdy powinien wiedzieć o zasadzie ograniczonego zaufania w ruchu drogowym. Wszystkich kierujących pojazdami w ruchu drogowym powinno się traktować jakbyśmy nie ufali całemu rodzajowi ludzkiemu. Niestety motocykliści - w tym pan na filmiku - sobie olewają sprawę. Tym bardziej wiedząc że uczestnikami ruchu drogowego mogą być nie tylko osoby wprawione w jeździe, ale też świeżaczki po kursach i starowinki ze szkłami jak Stępień z 13. Posterunku. Niezaprzeczalnie stał się bardzo nieprzyjemny wypadek. Faktycznie, z różnych źródeł wynika wina dziadka, za co też odpowie. Ale niezaprzeczalnie Pan Motocyklista sobie za dużo pozwolił w zabudowanym, więc i on grosik (a nawet powiedziałbym że i trochę więcej bilonu) dołożył. Przykro mi, prawo nie obraca się tylko wokół poszkodowanych. No pewnik jest jeden - ziomeczek z tankowania beknie ze 162 kk jak go prokuratura złapie.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-10 07:58:08

    Można prosić o jakiś kontakt rodziny poszkodowanego?
    [email protected]

  • MotoWariaty - niezalogowany 2019-05-10 08:51:08

    Czy mogłabym prosić o kontakt żonę Chłopaka z wypadku. Robimy dla Was zbiórkę. Bardzo mi przykro. Z całego serca. Napisz do mnie na grupe MOTOWARIATY.

    A Wy się zastanówcie co wg mówicie! Jakim prawem oceniliscie chlopaka I ten wypadek . ...

  • gość 2019-05-10 09:19:29

    Mam pytanie czy mógłby Pan podać stronę lub link do zbiórki ?

  • Krystian - niezalogowany 2019-05-10 10:19:27

    Wyrazy współczucia dla rodziny poszkodowanego.

    Teraz konkretnie.
    To był wypadek nieszczęśliwy . Motocyklista jechał gura max 50 km/h. Niestety manewry omijania na sportowym motorze są trudne i prawie zawsze kończy się to upadkiem.
    Sam upadek nie był groźny. Niestety jakiś cep postawił tam znak drogowy który zadzial jak gilotyna. Gdyby nie on to nic nikomu by się nie stało.
    Poraża fakt że przez 30 sekund nikt nie udzielił motocykliście pomocy mimo przejazdu 3 aut nikt się nie zainteresował.. kurwa nikt! Znieczulica panuje ogromna. Nikt nie umie pomoc drugiemu człowiekowi.... nawet jak umiera...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-10 10:50:46

    Gościu który nie udzielił pomocy do żołnierz- wstyd.

  • gość 2019-05-10 11:08:39

    Ludzie, tutaj nie ma jednego winnego. Wyraźnie widać, że kierowca motocykla NIE jechał przepisowo, ale ten straszy Pan, który jechał Smartem NIE ustąpił mu pierwszeństwa. Nie ma co gdybać, nie ma co szukać winy po jednej stronie, bo fakty są jakie są. Współczuję kierowcy motocykla, bo ciężka droga przed nim. On już dostał nauczką na całe życie i taka fala hejtu na niego nic nie zmieni. Nie jesteśmy od tego, żeby go rozliczać.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-10 12:02:05

    Ten starszy Pan nie był w szoku co się stało ( mówię o tym Panu co na stacje zajechał i pierwszy widział Chłopaka -film) . Widać że się patrzy ,a po czasie jak inni pomagali machnął ręką jednoznacznie pokazując obojętność.... Nie wierzę że żadna z zgromadzonych tu osób, która posiada prawko jechała przepisowo za każdym razem i wszędzie... Nie ważne ile jechał... Nie jest jego wina ,On nie wymuszał pierwszeństwa więc proszę o myślenie zanim napisze się głupie komentarze bo czytają to też znajomi i rodzina Chłopaka. Mi też dużo osób wymusza pierwszeństwo co czasem jest o mały włos od tragedii , nie jeżdżę przepisowo i nie tylko ja ale jeśli chodzi o wymuszanie jest to coraz bardziej spotykane, a najbardziej niebezpieczne, bo samochody z pierwszeństwem nie oszukujmy się też pędzą jak szalone bo MAJĄ PIERWSZEŃSTWO . Ludzie żyją przesądami o motorach a prawda jest taka ,że takie wypadki więcej powodują prowadzący samochodami i nie mówię tylko o starszych , tylko o wszystkich.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-10 14:15:15

    Skończcie pierd...farmazony na temat kierowcy smarta ,brak refleksu ,głuchy ślepy to są bzdury ,to co wyprawiają młodzi ,dobrze widzący ,nie głusi ludzie na drodze to to kurwa woła o pomstę do nieba a po drugie Smart wymusił a może kierowca widział motocyklistę i był pewien że przejedzie a tutaj zonk bo motocyklista jechal nie 50 a 100 na godzinę ? I zjawił się w połowę krótszym czasie przy smarcie ?? Poprostu kierowca smarta będzie winny ,motocyklista też dołożył prędkością znak stal 15 cm w złą stronę ,jak sami widzicie przyczyn jest wiele ,jak by nie było dużo zdrówka dla poszkodowanego !!! Wracaj do zdrowia

  • ona - niezalogowany 2019-05-10 15:19:54

    link do pomocy Piotrkowi https://zrzutka.pl/36xx5e

  • gość 2019-05-10 15:39:02

    Kule w leb staremu dziadu!!

  • Artur - niezalogowany 2019-05-10 15:40:13

    Proszę rodzinę Piotra o kontakt, mam do przekazania ważne informacje. Mój mail: [email protected]

  • Gość - niezalogowany 2019-05-10 16:05:54

    Niestety.... z tego co mi wiadomo, motorzysta nie przeżył jednak.
    Tragedia a mi ciężko przechodzić tym miejscem.

  • gość 2019-05-10 16:09:22

    Gośc który pisze tutaj o zamordowaniu starszego pana za wymuszenie pierszeństwa powinien trafić na policję

  • gość 2019-05-10 17:24:03

    Komentarze niektorych ludzi to jedna wilka porazka A administrator portalu powinien odrazu zabezpieczac IP dla prokuratora niech sie przekonaja i to jak najszybciej ze to co pisza tutaj nie jest anonimowe i w koncu ktos ich nauczy empati jak rodzice niektorych nie nauczyli.TO wielka tragedia zyciowa nie tylko dla rodziny udostepnienie filmu na roznych portalach rowniez mam nadzieje zostanie przez prokuratora zabezpieczone i odpowiednie organy sie tym zajma,Jest to naruszenie bardzo wilu nie tylko polskich przepisow.A czlowiek ktory nie udzielil pomocy jezeli jest zolnierzem zawodowym rowniez powinien poniesc konsekwencje zawodowe.Jak mozna byc tak znieczulonym Prokuratura z pewnoscia z urzedu powinna zadzialac

  • Adrian - niezalogowany 2019-05-10 18:17:24

    A ten jebany cwel co wysiadł z samochodu nie udzielił pomocy tylko patrzył powinien dziad staracic prawo jazdy i karę ponieść pierdolone ludzie

  • domban - niezalogowany 2019-05-10 19:06:00

    Ci którzy piszą że wszyscy motocykliści to szaleńcy i zapieprzają, sami w tym momencie pokazują przyczynę wypadków. A konkretnie to, że tych jadących normalnie NIE WIDZĄ i wymuszają. Wniosek z tego taki, że bezpieczniej jest jechać szybko. Wnerwia się wszystkich, ale przynajmniej jest się zauważonym.

  • gość 2019-05-10 20:07:50

    Jakim człowiekiem jest ten wojskowy i były ochroniarz z sadu znieczulica.

  • gość 2019-05-10 20:21:16

    Kolego żyjesz, i to jest w tej chwili najważniejsze. Teraz walcz o przełamanie kryzysu, dasz radę, bo wielu z nas dało, ja w 2016 też . Wiem, że będziesz zdrów, bo motocykliści to twarde bestie. I powiem Ci jeszcze jedno - medycyna dzisiaj czyni cuda - jeszcze poczujesz wiatr we włosach. My motocykliści jesteśmy z Tobą i wiedz, że wielu z nas (o ile nie wszyscy) prosimy Najwyższego o Twoje wyzdrowienie. I ono nadejdzie. Walcz i ani przez chwilę nie myśl, że zamknąłeś jakiś rozdział, Ty po prostu tylko zmieniłeś scenariusz. Będzie dobrze. Jesteśmy z Tobą Kolego!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-10 20:34:08

    I kierowcy i motocykliści musimy uważać wypadki zawsze będą o taki przypadek nieszczęsny znak drogowy a na filmiku widać ludziska i ludzi można tylko współczuć rodzinie i cegiełkę do zbitki dołożyć

  • Jakoby - niezalogowany 2019-05-11 14:44:40

    Motocyklista p0dobno nie żyje. A kierowca smart zmarł na atak serca

  • gość 2019-05-11 17:47:15

    @Jakoby tonie jest temat do żartów

  • Gość - niezalogowany 2019-05-11 23:15:14

    Zbiórka dla "motocyklisty", który nim nie był. Brak prawa jazdy, brak doświadczenia i jakiegokolwiek logicznego myślenia, a samo chwilowe posiadanie motoru nie zalicza do grona motocyklistów. Nikt nikomu źle nie życzy, ale brawurowo jazda tak się właśnie kończy, co z dziećmi które rodzą się bez rąk, nóg i nie mają wgl żadnej szansy na normalne życie, a tutaj miał tylko nie potrafił odpowiednio wykorzystać swojej szansy od Boga. Dla poszkodowanego dużo zdrowia, mam nadzieję że wykorzystasz szansę, którą dostałeś bo nie każdy mógł na nią liczyć.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-12 21:15:50

    Gość racja

  • Marcin - niezalogowany 2019-05-13 21:29:30

    Szkoda gościa ale racja, nie miał uprawnień i nie powinien siadać na motocykl no i dla tych co nie udzielili pomocy oby kiedyś ich spotkało coś podobnego i żeby im wtedy nie udzielono pomocy.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-15 16:34:33

    A mim zdaniem powinno być przeprowadzane badania lekarskie i psychotesty dla osób starszych współczuję bardzo rodzinie poszkodowanego motocyklisty i mam nadzieję że ten wypadek ta tragedia będzie przestroga dla innych posiadających takowe motocykle ale sądzę iż gdyby jechał przepisowo to napewno niedoszły by do takiej tragedii

Dodajesz jako: |