21°C bezchmurnie

Z wizytą w Centrum Kształcenia Torus w Jarosławiu…

Centrum Kształcenia Torus to największa w regionie placówka oświatowa oferująca kształcenie osobom dorosłym. CK Torus funkcjonuje od 2011 r! Siedziba znajduje się przy ul. Grunwaldzkiej 24 w Jarosławiu. Oferta edukacyjna podzielona jest na 5 segmentów: Medyczną Szkołę Policealną, Policealną Szkołę, Liceum Ogólnokształcące, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli oraz kursy jednoroczne.

Kierunki, które oferują wyżej wymienione placówki są najbardziej atrakcyjne a nawet często jedyne w Naszym mieście. Wszyscy słuchacze mają możliwość praktycznej nauki zawodu w pełni wyposażonych pracowniach oraz u pracodawców stale współpracujących z Centrum Kształcenia Torus.

Wieloletnia tradycja szkół oraz profesjonalna kadra pedagogiczna zapewnia wysokiej klasy jakość kształcenia, czego dowodem jest bardzo wysoka zdawalność  egzaminów państwowych. Oferta placówek jest ciągle poszerzana w wyniku czego szkoły od lat cieszą się niesamowitym zainteresowaniem. Otwieranie nowych specjalności zawsze oparte jest na trendach podyktowanych przez rynek pracy. W ostatnim czasie uruchomiono roczną kwalifikację technik usług pocztowych i finansowych. Najbardziej znane kierunki w naszym rejonie to: technik farmaceutyczny, terapeuta zajęciowy, asystentka stomatologiczna, technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny i wiele innych…

Po ukończeniu każdego z kierunków można uzyskać państwowe uprawnienia pozwalające na wykonywanie zawodu w danej specjalizacji. Dzięki temu Nasi Mieszkańcy mają większe szanse i możliwości na zdobycie nowej lub lepszej pracy i osiągnięcie sukcesu w życiu zawodowym.

Niesamowitym faktem jest to, że wszystkie szkoły w Centrum Kształcenia Torus są darmowe!

 

Z wizytą w Centrum Kształcenia Torus w Jarosławiu… komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Edukacja, Jarosław miasto - więcej informacji