14°C bezchmurnie

Zaczynamy drugą turę prawyborów, zachęcamy Czytelników do zabawy

Rozpoczynamy drugą turę naszej redakcyjnej zabawy, którą nazwaliśmy prawyborami burmistrza Jarosławia. W wyniki głosowania w trakcie pierwszej tury do dalszej rywalizacji przeszli: szef jarosławskich struktur Prawa i Sprawiedliwości, były zastępca burmistrza Bogdan Wołoszyn oraz były poseł Platformy Obywatelskiej, znany działacz społeczny Tomasz Kulesza.

W pierwszej turze głosowanie trwało od 17 kwietnia do końca maja. Największą liczbę głosów zebrał Bogdan Wołoszyn. Na drugim miejscu uplasował się Tomasz Kulesza. I to ci dwaj panowie przeszli do drugiej tury.

Kupony do głosowania w drugiej turze ukażą się w trzech numerach, do końca czerwca. Naszą zabawę chcemy bowiem zakończyć jeszcze przed wakacjami. Zasady głosowania pozostają w zasadzie niezmienione, z wyjątkiem faktu, że na kuponie widnieje dwóch kandydatów. Aby zagłosować na wybranego, należy wyciąć kupon z naszego tygodnika, postawić krzyżyk w kratce obok nazwiska wybranego kandydata) i dostarczyć wypełniony kupon do naszej redakcji („Ekspres Jarosławski”, ul. Cerkiewna 3, 37-500 Jarosław). Można to zrobić osobiście (bezpośrednio w biurze redakcji lub wrzucając do skrzynki pocztowej na budynku), a także za pośrednictwem poczty. Kupony można też składać w kiosku „Róża” przy ul. Grodzkiej lub w Salonie Prasowym - Rynek 9 w Jarosławiu. Kupony będą przyjmowane do soboty 30 czerwca (w przypadku przesyłek decyduje data stempla) podobnie jak w pierwszej turze, pod uwagę brane będą tylko oryginalne kupony wycięte z gazety, nie zostaną policzone kopie ksero lub innego rodzaju kopie. Każdy może dostarczyć dowolną liczbę kuponów. Głosowanie jest anonimowe.

jk

Polecamy wywiad z kandydatem na burmistrza Bogdanem Wołoszynem z PiS w papierowym wydaniu.  

Za tydzień ukaże się wywiad z zaproponowanym przez naszą redakcję na kandydata na burmistrza Tomaszem Kuleszą, który w naszej zabawie - prawyborach burmistrza przeszedł wraz z B. Wołoszynem do drugiej tury. 

Zaczynamy drugą turę prawyborów, zachęcamy Czytelników do zabawy komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-06-13 10:43:33

    Te wybory redakcyjne to straszna ściema faworyt liże znaczki a redaktorka jego tylek

  • gość 2018-06-17 01:56:05

    Nie mam nic do Pana Kuleszy ale chyba Pan Wołoszyn ma większe szanse.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Samorząd, Jarosław - więcej informacji