PILNE
Zajechali drogę, żądali pieniędzy

W Ryszkowej Woli czwórka mężczyzn z Narola zabawiła się w gangsterów. Chcieli pieniędzy od trójki seniorów. Napastnicy mogą za to posiedzieć nawet 5 lat.

W ubiegły piątek trzy osoby w wieku od 73 do 78 lat podróżowały oplem. Drogę zajechał im volkswagen. Wysiadło z niego czterech mężczyzn, którzy zażądali pieniędzy za wcześniejszą kolizję spowodowaną przez kierowcę opla. Gdy spotkali się z odmową, rozpoczęli demolowanie auta. Rozbili lusterka, wyrywali wycieraczkę. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu, jeden z napastników zaczął szarpać i popchnął pasażerkę, próbował też wyrwać jej torebkę. 73-letnia kobieta upadła na jezdnię, w wyniku czego doznała obrażeń. Druga z kobiet podróżujących oplem wyszła z samochodu i zaczęła wzywać pomoc, a wtedy napastnicy odjechali. Pogotowie odwiozło poszkodowaną pasażerkę do szpitala. Policjanci z posterunku w Wiązownicy i z Jarosławia ustalili trzech sprawców jeszcze tego samego dnia. Są nimi mężczyźni w wieku 24, 26 i 31 lat. Dwóch z nich było nietrzeźwych, a 31-latek miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Czwartym sprawcą okazał się 29-latek, co udało się ustalić podczas postępowania. Cała czwórka to mieszkańcy Narola. Wszyscy usłyszeli już zarzuty, zastosowano wobec nich dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Mężczyznom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

jk

FOT. KPP Jarosław

zajechali drogę, żądali pieniędzy - komentarze opinie

  • gość 2019-01-04 15:19:29

    AAAALE JAJA DOZÓR POLICYJNY HAHAHA SMIESZNE

  • Gość - niezalogowany 2019-01-04 16:09:11

    I z czego się ..... Cieszysz ?? Nie chce się bucom robić to od braku pracy głupota idzie w łeb

  • Gość - niezalogowany 2019-01-04 18:00:37

    Kur*a mafia im się włączyła?! xd ha posrańce

  • gość 2019-01-04 18:13:48

    Panie Ziobro - dozór policyjny za rozbój i możliwość utraty zdrowia lub nawet życia ???, coś tu nie HALO

  • Rysio - niezalogowany 2019-01-04 18:50:07

    Czy szanowny redaktor czyta co pisze czy tylko tak oby sztuka? " Chcieli pieniędzy od czwórki seniorów. W ubiegły piątek trzy osoby w wieku od 73 do 78 lat podróżowały oplem." Ja się pytam co się stało z czwartym seniorem?

  • gość 2019-01-04 20:00:54

    Do Rysia: Czwarta seniorka pisała tę notatkę ;)

  • gość 2019-01-04 20:29:10

    w 3 lata rządów nie naprawi się wszystkiego - co przez 8 poprzednich lat było puszczone na - "RÓBTA CO CHCETA" TA CAŁA 4 TO POWINNA PRZEZ 5 LAT CODZIENNIE PO 2 GODZINY ZAMIATAĆ NAROL PO 2 GODZ. PRZEZ 5 LAT a oni wniosą odwołanie do unii i sprawą zajmnie się unia że w Polsce znęcają się nad przestępcami

  • jk - niezalogowany 2019-01-04 21:56:13

    Dziękuję za słuszną uwagę w sprawie czwórki, już poprawione ;)

  • Narol - niezalogowany 2019-01-04 22:39:45

    Wyjebac tych pojebow w kosmos... jeszcze chwila a dojdzie do tragedii... cpaja heroine i im odpierdala. PS KIELBASKA OD BYKA SMAKUJE ?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-05 04:04:20

    Pięć lat za tako krzywdę i dozur policyjny to so jakieś jaja. . Ograzu powinni siedzieć ..

  • Gość - niezalogowany 2019-01-05 09:32:00

    Proszę opisać wcześniejszą kolizje spowodowana przez Opla, za którą seniorzy nie chcieli zapłacić.

  • Belzec - niezalogowany 2019-01-08 18:38:09

    Znając życie to pewnie byko:))leser Narola:)

  • gość 2019-01-09 10:48:28

    i dlatego mam w aucie maczetę pod ręką :)

  • Gośćppp - niezalogowany 2019-01-09 13:58:23

    Kiełbaska wszystko załatwi