5°C bezchmurnie

Zatówka królem Słowenii!

Zatówka królem Słowenii!

Patryk Zatówka z jarosławskiego PKS Kolping FRAC wygrał prestiżowe zawody w tenisie stołowym – ITTF Challenge Slovenia Open. Pingpongista triumfował w grze podwójnej razem z Markiem Badowskim.

Dla Zatówki był to rewelacyjny turniej. Biało-czerwoni w całym turnieju głównym gry podwójnej stracili zaledwie dwa sety. W finale w Słowenii pokonali brazylijską parę Eric Jouti - Gustavo Tsuboi 3:0 (11:9, 12:10, 11:7). W półfinale zaś wygrali z reprezentantami Hongkongu Lam Siu Hanga i Ng Pak Nama 3:0 (11:3, 11:8, 11:8). Łącznie odnieśli cztery zwycięstwa.

- Bardzo dobrze się znamy i zawsze wiemy, czego się możemy po sobie spodziewać. Doskonale uzupełniamy się przy stole i bardzo dobrze dogadujemy. Mamy swoje style gry, nie patrzymy na rywali, pomagamy sobie i dobrze nam to wychodzi. Chcemy, żeby nasz debel poszedł w dobrym kierunku i był coraz mocniejszy. – twierdzą zgodnie.

Teraz Zatówka koncentruje się na LOTTO Superlidze. Polak może pochwalić się bilansem: 9 zwycięstw i 8 porażek. Razem z drużyną PKS-u Kolping FRAC zamierza walczyć o historyczny tytuł Drużynowych Mistrzostw Polski.

r.

fot. Zbiory własne

zatówka królem słowenii! patryk zatówka z jarosławskiego pks kolping frac wygrał prestiżowe zawody w tenisie stołowym – ittf challenge slovenia open. pingpongista triumfował w grze podwójnej razem z m - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Tenis stołowy, - więcej informacji