10°C lekkie zachmurzenie

Zgłoś kandydata do nagrody „Jarosław 2018”

Do 5 sierpnia można zgłaszać wnioski o przyznanie Nagrody Burmistrza Jarosławia „Jarosław 2018”. Wnioski mogą zgłaszać mieszkańcy (co najmniej pięciu), organizacje pozarządowe oraz podmioty działające w zakresie pożytku publicznego, Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego, organy administracji publicznej, zakłady pracy działające na terenie Jarosławia oraz radni Rady Miasta Jarosławia.

Nagroda zostanie wręczona podczas Jarmarku Jarosławskiego. Wzór wniosku dostępny jest w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta (Rynek 1, parter, pok. 2), w Informacji Turystyczno-Kulturalnej CKiP, Miejskiej Bibliotece Publicznej, a wersji elektronicznej znajduje się na stronie internetowej UM Jarosławia. Zgłoszenia są przyjmowane w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Jarosławia. Można je też wysłać pocztą (Urząd Miasta Jarosławia, Rynek 1, 37-500 Jarosław, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: Nagroda Burmistrza Miasta Jarosławia „Jarosław”). Skan wypełnionego formularza można ponadto wysłać pocztą elektroniczną pod adres: [email protected]

Nagroda „Jarosław” została stanowiona za czasów burmistrza Jerzego Matusza. W ciągu 24 lat odebrało ja ponad 200 laureatów. To zasłużone osoby i przedstawiciele zarządów firm, które zapisały się w historii życia społecznego, kulturalnego i gospodarczego miasta. W poprzednich latach nagrody były przyznawane w grudniu podczas uroczystej gali w rocznicę lokacji miasta na prawie magdeburskim, co miało miejsce 7 grudnia 1375 r. Od dwóch minionych edycji nagrody związane są z nową formułą. Statuetka wręczana jest w sierpniu podczas Jarmarku Jarosławskiego na jarosławskim Rynku.

hl

fot. UM Jarosław

 

Zgłoś kandydata do nagrody „Jarosław 2018” komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-15 09:08:43

    Po wręczeniu Jarosława L.Paulo wyróżnienie to straciło wartość i splendor

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ludzie, Jarosław - więcej informacji