Znowu wypadek przy wjeździe na stację w Wierzbnej

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło dziś po godz. 14 przy wjeździe na stację benzynową BP w Wierzbnej.

Jak informuje oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu asp. szt. Anna Długosz, zgłoszenie nastąpiło o godz. 14.12. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący citroenem podczas wykonywania skrętu w lewo na stację benzynową nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu volkswagenem. W wyniku zderzenia dwie osoby (kierowcy obu pojazdów) trafiły do szpitala. Droga w obu kierunkach jest obecnie zamknięta. 
Przypomnijmy, że 18 stycznia doszło w tym samym miejscu do wypadku, w wyniku którego śmierć poniósł jeden z kierowców. 

hl

FOT. Małgorzata Pociecha, Paweł Wierzbieniec. 
 

znowu wypadek przy wjeździe na stację w wierzbnej - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-30 16:27:15

    Bo ceny paliw tak wysokie na stacjach w Jarosławiu ze kierowcy wpadaja w osłupienie. Dlatego te wypadki.

  • Krzysio - niezalogowany 2019-01-30 17:00:29

    Dokładnie tak, w pełni zgadzam się z przedmówcą. Tydzień temu mój szwagier wpadł na ogrodzenie zanim dojechał do tej stacji. Tłumaczył się tym że chciał wziąść po drodze autostopowiczke i nie wyhamowal. Ale mnie się wydaje że byl tak bardzo przejęty cenami na stacji że wpadł w poślizg.

  • gość 2019-01-30 17:12:42

    Co za idioci nade mną komentują to ręce opadają

  • Jaro - niezalogowany 2019-01-30 18:38:02

    Cytryna do kaszyc i na plac

  • Twój Stary - niezalogowany 2019-01-30 20:11:29

    Kuzyn ! 3maj się

  • Gość - niezalogowany 2019-01-30 21:30:08

    Miałem okazję dzisiaj zatrzymać się na parkingu tej stacji w celu uzupełnienia płynu do spryskiwaczy . Wiem jedno że winę za te wypadki ponosi policja , jest tam ograniczenie prędkości bodajże do 70 km/h a większość kierowców jedzie tam ponad 120 km/h i więcej . Ale co tam takie miejsca lepiej stanąc w poniedziałek rano na rondzie i pchać każdemu żółte kurestwo do ust traktując każdego jak alkoholika .

  • Gość - niezalogowany 2019-01-30 21:30:44

    Miałem okazję dzisiaj zatrzymać się na parkingu tej stacji w celu uzupełnienia płynu do spryskiwaczy . Wiem jedno że winę za te wypadki ponosi policja , jest tam ograniczenie prędkości bodajże do 70 km/h a większość kierowców jedzie tam ponad 120 km/h i więcej . Ale co tam takie miejsca lepiej stanąc w poniedziałek rano na rondzie i pchać każdemu żółte kurestwo do ust traktując każdego jak alkoholika .

  • Lola - niezalogowany 2019-01-30 22:17:18

    Wine ponoszą jedynie kierowcy!! Nie raz widziałam jak wyjeżdżają czy wjezdzaja jedna wielka masakra ! Jestem z Wierzbnej..Nie uważają, skracają myśląc że zdążą tak im sie spieszy, nie patrzą czy jadą auta czy nie wola się rozbić niż poczekać zresztą jak się czeka to nadjedzie taki jeden drugi typek z tylu bo mu się spieszy i trąbi .Ograniczenie jest ale nikt sobie z tym nic nie robi. Kierowcy to debile niektórzy! Mam nadzieję że kierowca który nie ustąpił pierwszeństwa poniesie karę!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-31 07:51:03

    Kurwy nie ludzie

  • Kierowca - niezalogowany 2019-01-31 09:38:09

    Może warto uniemożliwić skręt na stację z kierunku Jarosławia - nie zakaz tylko rozdział pasów. Czy zysk ze sprzedaży na stacji jest ważniejszy od życia ludzkiego? Tam są górki które ograniczają widoczność skręcającym na stację.

  • kierowca - niezalogowany 2019-01-31 09:57:04

    Prędkość i pośpiech ,wszystkim się śpieszy tylko gdzie ? Jeden jedzie ponad 100km/h , a drugi nie zaczeka pół minuty bo już musi ......Ale po wypadku już się nigdzie nie śpieszą,szpital,leczenie,naprawa auta, wiele spraw do załatwienia z tym zdarzeniem,itp...Taka jest prawda......

  • Gość - niezalogowany 2019-01-31 11:01:43

    Zamiast ograniczać wjazd może warto ograniczyć wydawanie prawa jazdy a co niektórych wysłać na ponowny egzamin. Niestety na egzaminie nie sprawdza się poziomu inteligencji przyszłych kierowców i ich predyspozycji do obsługi i prowadzenia pojazdów.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-31 13:47:09

    Patrol Policji powinna co dzien tam stać kolo stacji paliw wtedy nie będą przyspieszać na gazie a tak się składa zero kontroli na drogach jedzą jak chcą

  • Gość - niezalogowany 2019-01-31 13:48:53

    Patrol Policji powinna co dzien tam stać kolo stacji paliw wtedy nie będą przyspieszać na gazie a tak się składa zero kontroli na drogach jedzą jak chcą w Wierzbnej !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-31 13:55:08

    Patrol Policji powinna co dzien tam stać kolo stacji paliw wtedy nie będą przyspieszać na gazie a tak się składa zero kontroli na drogach jedzą jak chcą w Wierzbnej !!! A nie wspomnę już o busach jak kierowcy z ludzimi bardzo szybko jeżdżą tym sie ktoś też powinien zająć!!!A ogólnie w Wierzbnej starsznie szybko jeżdżą i to na drogach zabudowanych na wiosce oj powinny być tu kontrole w dzień w dzien...

  • gość 2019-01-31 14:48:18

    ja az sie boje tam jezdzic takie wypadki

  • Gość - niezalogowany 2019-01-31 15:32:02

    Będą stać na stacji to znowu zaczniecie szukać że siedzą hot dogi wpierdzielają i nic nie robią, że kasę biorą za darmo. Postawić zakaz skrętu od strony Jarosławia też nic nie da i tak będą skręcać. Moom zdaniem w tym przypadku brak rozsądku i nadzieja że zdążę

  • gość 2019-01-31 17:50:00

    tylko fotoradar z ograniczeniem do 50KM/h załatwi sprawę

  • gość 2019-02-01 09:48:06

    no nie jak rządziło PO a olej i benzyna były po 6.00 to nikt nie wpadał, a teraz wydaje mi się że to są z poko bo jak widzą ceny nto nie mogą uwierzyć ,że są niższe niż jak oni rządzili jak tak można no jak , Panie Premierze Morawiecki proszę o benzynę 6,50 bo inaczej to wszystko poko w Jarosławiu wyginie.

  • janek - niezalogowany 2019-02-01 19:48:25

    po co policja wcześniej jeszcze wcześniej oznaczyć lewoskręt jakieś 300 m od strony jarosławia a od strony wierzbnej zwężyć pas do jednego faktycznie jadąc od jaroslawia jednego widzę a za górki jedzie wariat i bum

  • gość 2019-02-03 16:11:05

    Nie wymuszać pierwszeństwa i wypadków nie będzie. Proste i nic nie kosztujące rozwiązanie. Wszyscy winni od policji przez drogowców innych kierowców, tylko nie sprawcy tych wypadków.

Dodajesz jako: |

Zdarzenia, Jarosław - więcej informacji