10°C bezchmurnie

Biuro rachunkowe ATUT Tadeusz Biskupski Jarosław adres - opinie

Średnia | głosów:


Naszą misją jest tworzenie optymalnego środowiska dla rozwoju naszych klientów. Dzięki rzetelnej i profesjonalnej obsłudze finansowo – księgowej mogą Oni w pełni skupić się na rozwoju własnych biznesów.

Właścicielem firmy jest Tadeusz Biskupski, który od 1995 roku prowadzi działalność gospodarczą w formie jednoosobowej działalności gospodarczej oraz od 2016 roku również w formie spółki jawnej.

Świadczymy usługi w zakresie rachunkowości, usługowego prowadzenia ksiąg, obsługi płacowej i kadrowej, doradztwa podatkowego oraz gospodarczego.

Jesteśmy profesjonalistami zarówno z zakresu księgowości jak i prawa pracy. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach z zakresu zagadnień kadrowych oraz podatkowych a liczne certyfikaty zawodowe oraz wieloletnie doświadczenie gwarantują wysoką jakości naszych usług.

W trakcie pracy zawodowej prowadziliśmy księgowość dla spółek prawa handlowego i spółek cywilnych o różnych profilach działalności: handlowych, usługowych, budowlanych, transportowych, a także niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej. Świadczymy usługi także dla osób fizycznych. Współpracujemy również z działami księgowymi naszych Klientów w zakresie szeroko pojętego doradztwa i nadzoru merytorycznego nad ich funkcjonowaniem.

Na przestrzeni lat zdobyliśmy zaufanie licznej grupy Klientów.
W trosce o budowanie zaufania do jakości świadczonych przez nas usług i bezpieczeństwo danych Klientów stosujemy procedury sporządzania bieżących archiwizacji baz danych. Należycie chronimy również powierzone nam dane osobowe.

Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej.

Biuro rachunkowe ATUT Tadeusz Biskupski adres

  • Adres: 37-500 Jarosław, ul. prof. A. Grucy 4
  • Telefon: tel. 16 621 00 05 kom. 605 886 667
  • Faks:
  • Adres e-mail:
  • Strona www:

Biuro rachunkowe ATUT Tadeusz Biskupski opinie

Dodawać oceny mogą tylko zalogowani użytkownicy.