Pogoda Jarosław


-6°C

  zamglenie

 • ciśnienie: 1021 hPa
 • wiatr: 1 m/s
 • wschód: 07:16:12
 • zachód: 16:05:41

pełna prognoza pogody

Wiadomości

 • "Kolęda Bliźniemu" Zespół Piosenki Biesiadnej AKADEMICY

  W środę 23 stycznia o g. 18 w księgarni "Jarosławski KUFEREK Artystyczny" odbędzie się wspólne kolędowanie z Zespołem Piosenki Biesiadnej AKADEMICY "Kolęda Bliźniemu". Wstęp wolny.  


 • Wystawa „W stronę światła” Zbigniew Ważydrąg

  W piątek 8 lutego o g. 18.30 w Galerii Głównej u Attavantich odbędzie się , wernisaż wystawy „W stronę światła” Zbigniewa Ważydrąga. Artysta to urodzony w Borku pod Bochnią malarz, rzeźbiarz i poeta. W swojej sztuce łączy elementy abstrakcji, surrealizmu i tradycji ludowej.


 • Wieczory u Attavantich „Paryżu kocham cię” – Yan Zbiegiel

  W sobotę 23 lutego o g. 18 w Sali Lustrzanej w CKiP w cyklu Wieczory u Attavantich, Yan Zbiegiel wykona wielkie przeboje piosenki francuskiej „Paryżu kocham cię”. Bilety w cenie 15 zł dostępne w Centrum Informacji Turystyczno-Kulturalnej, Rynek 5.


 • „To się zdarza” – Kabaret Młodzi Duchem

  W piątek 15 lutego o g. 18 w Sali Lustrzanej CKiP, Kabaret „Młodzi Duchem” zaprezentuje się z premierowym programem „To się zdarza”. Gościnnie wystąpi Teatr Baccalaureus: „Mężczyzna do wzięcia” wg scenariusza Jeremiego Przybory.


 • Trwa żałoba narodowa. Jarosławianie mogą zapalić znicz

  Po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza w Polsce od godziny 17 trwa żałoba narodowa. Przed jarosławskim ratuszem od strony zachodniej wystawiona została fotografia Pawła  Adamowicza. Do niedzieli każdy może podejść i zapalić tam znicz. Flagi przed wejściem do ratusza pokryte są kirem. Do połowy opuszczone są też flagi państwowe przy instytucjach. Żałoba narodowa potrwa do soboty do godziny 19. Jutrzejszy koncert kolęd w wykonaniu Reprezentacyjnego Chóru Mieszanego „Jarosław" w sali lustrzanej Centrum Kultury i Promocji zostanie poprzedzony minutą ciszy, Paweł Adamowicz zmarł po tym, jak w ubiegłą niedzielę został zaatakowany nożem podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. hl FOT. Ewa Kłak-Zarzecka


 • Jarosławska Gala Sportu 2018

  W piątek 8 lutego, o g. 18 w restauracji ADM w Jarosławiu odbędzie się Jarosławska Gala Sportu 2018 z Balem Sportowca. Jest to wydarzenie podsumowujące minione 12 miesięcy. Poznamy nagrodzonych najlepszych sportowców za wyniki i reprezentację naszego miasta na regionalnych, krajowych oraz międzynarodowych arenach sportowych i również najpopularniejszych zawodników i trenerów Jarosławia wyłonionych w ramach 29 plebiscytu.


Partnerzy

pełna wersja portalu