Reklama

Rada Miasta Jarosławia udzieliła wotum zaufania i absolutorium burmistrzowi Marcinowi Nazarewiczowi

Radni miejscy udzielili właśnie burmistrzowi Marcinowi Nazarewiczowi wotum zaufania. Trwa absolutoryjna sesja Rady Miasta Jarosławia.

Za udzieleniem wotum zaufania głosowali: Anna Aksamit, Piotr Baran, Wiktoria Bosak, Jakub Bukowski, Magdalena Cisek-Skiba, Maciej Dymnicki, Agnieszka Joniec-Jurczak, Sebastian Kogut, Piotr Kozak, Bożena Łanowy, Korneliusz Polit, Agnieszka Rodzinka-Głąb, Janusz Szkodny, Mariusz Walter. Wstrzymali się: Dorota Batiuk-Jankiewicz, Jarosław Litwiak, Jolanta Makarowska, Monika Więckowska, Agnieszka Wywrót. Nikt nie zagłosował przeciwko wotum zaufania.

Identyczny przebieg miało głosowanie za udzieleniem burmistrzowi absolutorium z tytułu wykonania uchwał Rady Miasta Jarosławia. Burmistrz Nazarewicz dziękując za podjęcie tych uchwał, podkreślił, że traktuje wynik głosowania jako wyraz aprobaty dla pracy wszystkich pracowników samorządu. 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/06/2026 13:57
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Super - niezalogowany 2026-06-22 13:14:28

    No i bardzo dobrze !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    olo - niezalogowany 2026-06-22 13:47:25

    Na ale medal od nowackiej, to wstyd.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jaroslawianin - niezalogowany 2026-06-22 15:08:10

    Medal od Nowackiej a wczesniej poparcie dla Trzaskowskiego, wstyd....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo EkspresJaroslawski.pl




Reklama