Radni miejscy udzielili właśnie burmistrzowi Marcinowi Nazarewiczowi wotum zaufania. Trwa absolutoryjna sesja Rady Miasta Jarosławia.
Za udzieleniem wotum zaufania głosowali: Anna Aksamit, Piotr Baran, Wiktoria Bosak, Jakub Bukowski, Magdalena Cisek-Skiba, Maciej Dymnicki, Agnieszka Joniec-Jurczak, Sebastian Kogut, Piotr Kozak, Bożena Łanowy, Korneliusz Polit, Agnieszka Rodzinka-Głąb, Janusz Szkodny, Mariusz Walter. Wstrzymali się: Dorota Batiuk-Jankiewicz, Jarosław Litwiak, Jolanta Makarowska, Monika Więckowska, Agnieszka Wywrót. Nikt nie zagłosował przeciwko wotum zaufania.
Identyczny przebieg miało głosowanie za udzieleniem burmistrzowi absolutorium z tytułu wykonania uchwał Rady Miasta Jarosławia. Burmistrz Nazarewicz dziękując za podjęcie tych uchwał, podkreślił, że traktuje wynik głosowania jako wyraz aprobaty dla pracy wszystkich pracowników samorządu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
No i bardzo dobrze !!!
Na ale medal od nowackiej, to wstyd.
Medal od Nowackiej a wczesniej poparcie dla Trzaskowskiego, wstyd....
Ci radni są i tak bezradni poprzez uwikłanie w prywatne załatwianie im posad „po znajomości”. Jak mieli głosować inaczej? Już niedługo zapewne okaże się kto, komu i za co jest wdzięczny. Oj już niedługo ????
No i bardzo dobrze !!!
Na ale medal od nowackiej, to wstyd.
Medal od Nowackiej a wczesniej poparcie dla Trzaskowskiego, wstyd....