PILNE
 Radni powiatowi nie chcą LGBT
Portal ekspresjaroslawski.pl 28/06/2019 17:04
Hubert Lewkowicz

Na wniosek radnych PiS-u, bez żadnej dyskusji Rada Powiatu Jarosławskiego przyjęła "Deklarację w sprawie powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową". Radni Koalicji dla Powiatu i PSL nie wzięli udziału w głosowaniu, za wyjątkiem Krzysztofa Sasa (PSL), który głosował za.

Deklaracja to inicjatywa radnych Prawa i Sprawiedliwości. Jak łatwo można znaleźć w internecie, treść deklaracji nie jest tekstem oryginalnym, to kompilacja treści stanowiska podejmowanego przez niektóre samorządy oraz stanowiska Episkopatu Polski. Nikt z radnych nie zabierał głosu w dyskusji, nie licząc głosu przewodniczącego rady Stanisława Kłopota, by, zmienić tytuł ze „stanowiska” na „deklarację”, bo taka forma jest zgodna ze statutem. Podczas głosowania nie brali udziału radni Koalicji dla Powiatu i prawie wszyscy z PSL. Jedynym głosującym radnym z klubu PSL był Krzysztof Sas, który głosował za.   Za przyjęciem deklaracji było ogółem 17 radnych. 

W preambule deklaracji czytamy; „W związku z wywołaną przez niektórych polityków wojną ideologiczną Rada Powiatu Jarosławskiego podejmuje deklarację „Samorząd wolny od ideologii LGBT”. Radykałowie dążący do rewolucji kulturowej w Polsce atakują wolność słowa, niewinność dzieci, autorytet rodziny i szkoły oraz swobodę przedsiębiorców”. Dale są zapisy o tym, że rada chce bronić wspólnoty samorządowej. „Dla dobra życia, rodziny i wolności deklarujemy, że samorząd, który reprezentujemy – zgodnie z naszą wielowiekową kulturą życia społecznego – nie będzie ingerować w prywatną sferę Polaków i Polek. Nie damy narzucić sobie wyolbrzymianych problemów i sztucznych konfliktów, które niesie ze sobą ideologia LGBT”.  W kolejnych punktach napisano;

„1.Nie zgodzimy się na sprzeczne z prawem instalowanie funkcjonariuszy politycznej poprawności w szkołach (tzw. latarników). Będziemy strzegli prawa do wychowania dzieci zgodnie z przekonaniami rodziców. 

2.Zrobimy wszystko, aby do szkół nie mieli wstępu gorszyciele zainteresowani wczesną seksualizacją polskich dzieci w myśl tzw. standardów Światowej Organizacji Zdrowia. Projekt ten może łatwo pozbawić wpływu rodziców na wychowanie ich dzieci i stać się programem je deprawującym.Będziemy chronili uczniów, dbając o to, aby rodzice z pomocą wychowawców mogli odpowiedzialnie przekazać im piękno ludzkiej miłości.

3. Nie pozwolimy wywierać administracyjnej presji na rzecz stosowania poprawności politycznej (niekiedy słusznie zwanej po prostu homopropagandą) w wybranych zawodach. Nasz sprzeciw budzi propozycja wdrożenia Karty Różnorodności wraz z mechanizmami „zarządzania różnorodnością”, zgodnie z którymi przy podejmowaniu decyzji w sprawach pracowniczych, w tym dotyczących rekrutacji i awansów, mają być brane pod uwagę nacechowane ideologicznie pojęcia „orientacji psychoseksualnej” i „styl życia”. Podobne zastrzeżenia wiążą się z zapowiedzią preferencyjnego traktowania przez lokalne społeczności pracodawców zrzeszonych w „tęczowych sieciach pracowniczych” i próby wykluczenia z grona kontrahentów wszystkich przedsiębiorców podejrzewanych o brak tolerancji, co może oznaczać ludzi wyznających inny niż prezentowany system wartości, w tym zapisana w Konstytucji RP zasada bezstronności światopoglądowej władz publicznych (art. 25 Konstytucji RP), zakaz dyskryminowania w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym (art. 32 ust. 2), wolność sumienia, w tym także wolność do wyrażania sprzeciwu sumienia (art. 53) czy zasada dobra dziecka (art. 72). Będziemy chronili m.in. nauczycieli i przedsiębiorców przed narzucaniem im nieprofesjonalnych kryteriów działania np. w pracy wychowawczej, przy doborze pracowników czy kontrahentów.

Deklarujemy, że Powiat Jarosławski w realizacji swoich publicznych zadań będzie wierny tradycji narodowej i państwowej, pamiętając o 1053 latach od chrztu Polski, 100 latach od odzyskania niepodległości Polski i 29 latach od odzyskania samorządności Polek i Polaków."

hl 

FOT. Starostwo Powiatowe w Jarosławiu 


 


 


 

radni powiatowi nie chcą lgbt - komentarze opinie

  • Zbigniew Polit. - niezalogowany 2019-06-28 18:16:38

    Dokument przyjęto bezkrytycznie, bez pytań o szczegóły, choć czegoś takiego jak „ideologia LGBT” nie ma. Głosowano więc nie wiedząc za czym. Tekst pisany jest językiem bełkotliwym, niejednoznacznym, o treści wprowadzającej w błąd, w pełnej absurdów retoryce politycznej. Uchwała przysłania racjonalne problemy mieszkańców powiatu. Szkoda ...

  • Rocco Siffredi - niezalogowany 2019-06-28 18:37:04

    Racja powinni tych zwyroli zamykać w kryminałach.

  • Mat - niezalogowany 2019-06-28 20:09:19

    "LGBP" - zwykła literówka, czy też freudowska pomyłka, bo nietrudno się domyśleć, jak można by rozwinąć to "P"...

    Poza tym raz w tekście jest "Radni Koalicji dla Powiatu i PSL wzięli udziału w głosowaniu." a raz "Podczas głosowania nie brali udziału radni Koalicji dla Powiatu i PSL.". Jak się domyślam w pierwszym przypadku brakuje "nie".

    Co do deklaracji to nie mam nic przeciwko, ale faktycznie widać, że tworzona na kolanie. W pewnym momencie pojawia się w niej pojęcie "karta", które wcześniej nie jest w żaden sposób zdefiniowane. Autor pewnie miał na myśli kartę LGBT.

    Co do komentarza powyżej, że nie ma czegoś takiego jak "ideologia LGBT" to nie wiem skąd autor komentarza wysnuwa takie jednoznaczne wnioski. Na mój gust to w działaniach tego środowiska można zobaczyć również przejawy promowania ideologii. Oczywiście nie zawsze i nie wszędzie, ale wykluczanie, że istnieje ideologizowanie tego tematu przypomina mi trochę zaprzeczanie temu, że za związkami idą małżeństwa, a za małżeństwami adopcja. Czasem tylko komuś ze środowiska się wymsknie, że taka jest droga, na co zresztą wskazują też przykłady innych państw.

  • hl - niezalogowany 2019-06-28 20:55:03

    Dziękuję bardzo za zwrócenie uwagi na literówki. Moje roztargnienie, przepraszam. Już poprawione. hl

  • Zbigniew Polit - niezalogowany 2019-06-28 21:07:39

    Do "Mat": Gdyby taka ideologia istniała, to by istniała. A skoro jej nie ma, to jej nie ma. Nie wiem, czy dość jasno to wytłumaczyłem ;) Otóż po pierwsze w polskiej prasie opiniotwórczej (POLITYKA, Tygodnik Powszechny) od kilku lat obserwuję przekonanie, że ideologii gender czy LGBT nie ma. A powinniśmy się liczyć z tymi tygodnikami, wszak ideowo przeciwstawne albo dopełniające się wzajem. Po drugie faktycznie, nie raz szukałem w sieci czegokolwiek konkretnego na ten temat i nie znalazłem. Po trzecie każda ideologia musi być opisana, a przynajmniej opisywalna. Czyli muszą być znane jej elementy. A my nie znamy. Skoro nie znamy nie znaczy, że jej nie ma, ale przy tak mocnym ostatnio nagłośnieniu powinniśmy móc cokolwiek się o niej dowiedzieć. Możemy sobie jedynie kombinować co to mogłaby być za ideologia, ale to tylko tyle. Natomiast obserwując szum w mediach i z ambon, skłaniałbym się raczej do stwierdzenia, że jesteśmy świadkami rodzenia się właśnie ideologii godzącej w ludzi spod kryptonimu LGBT.

  • gość 2019-06-29 20:55:18

    Od tego upalu radnym cos się porobilo!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-30 23:30:54

    Banda pisokatoli nawet nie wie co przegłosowała. Ale najważniejsze, że kler będzie zadowolony.

  • gość 2019-07-01 19:57:23

    SWIETA RACJA!!!! AMEN

  • gość 2019-07-02 00:53:51

    Bełkot, ale nikt się nie odważy krzyknąć "król jest nagi". Wraca komuna, tam kto chciał przywilejów, nie był przeciw. Wystarczy nie wpuszczać kleru, "aby do szkół nie mieli wstępu gorszyciele zainteresowani wczesną seksualizacją polskich dzieci".

  • gość 2019-07-03 22:39:38

    NAJLEPSZA MIŁOŚĆ ONLINE SPELL CASTER, ABY UZYSKAĆ ​​SWÓJ EX LOVER, MĘŻCZYZNA, ŻONA, DZIEWCZYNA LUB POWRÓT CHŁOPA. DODAJ GÓRĘ NA WHATSAPP: +2349083639501
    Cześć wszystkim Jestem Darcy lyne i jestem tutaj, aby podzielić się wspaniałą pracą, którą dr Nosa dla mnie zrobił. Po 5 latach małżeństwa z moim mężem z dwójką dzieci, mój mąż zaczął zachowywać się dziwnie i wychodzić z innymi kobietami i okazywał mi zimną miłość, kilkakrotnie groził, że się ze mną rozwiedzie, jeśli ośmielę się go zapytać o jego romans z innymi kobietami, ja był całkowicie zdruzgotany i zdezorientowany, dopóki mój stary przyjaciel nie powiedział mi o rzucającym zaklęcie w Internecie o nazwie Dr..nosakhare, który pomaga ludziom w związku i problemie małżeństwa przez moc zaklęć miłosnych, początkowo wątpiłem, czy coś takiego istnieje, ale postanowiłem spróbować, kiedy się z nim skontaktuję, pomógł mi rzucić zaklęcie miłosne iw ciągu 48 godzin mój mąż wrócił do mnie i zaczął przepraszać, teraz przestał wychodzić z innymi kobietami i jego ze mną na dobre i prawdziwe . Skontaktuj się z tym świetnym zaklinaczem zaklęć miłosnych, aby rozwiązać swój związek lub problem małżeństwa
    [email protected]
     lub Zadzwoń lub WhatsApp: +2349083639501
    Skontaktuj się z nim, aby uzyskać następujące informacje:
    (1) Jeśli chcesz odzyskać swojego byłego współmałżonka.
    (2) Chcesz zostać awansowany w swoim biurze.
    (3) Chcesz, żeby kobiety / mężczyźni biegali za tobą.
    (4) Jeśli chcesz mieć dziecko.
    (5) Chcesz być chroniony duchowo.
    (6) Pomóż wyprowadzić ludzi z więzienia
    (7) Wygraj program telewizyjny

  • gość 2019-09-10 14:07:26

    Uwaga:

    Nazywam się Maya, jestem z Berlina, chcę wysłać ważną informację do każdego, kto to teraz czyta, strzeżcie się fałszywych zaklęć, szukam pomocy od ponad 7 lat, nikt nie był w stanie mi pomóc. Mój mąż zostawił mnie i wyjechał z inną kobietą, byłem sam przez 7 lat, kilka dni temu miałem na myśli zeznanie innej pani tutaj w Internecie, która mówi o dr Ogundele, powiedziała, że ​​ten mężczyzna jest wielkim rzucającym zaklęcia, więc miałem odwagi i skontaktowałem się z DR Ogundele o pomoc, a on był tak uprzejmy, że odpowiedział mi natychmiast i wyjaśniłem mu moje problemy i powiedział mi, żebym się nie martwił, powiedział, że przyprowadzi dla mnie mojego męża w ciągu 24 godzin , byłem zaskoczony i czekałem, aby zobaczyć, po wszystkim, muszę poinformować wszystkich, że stało się to jak cud, do którego zadzwonił mój mąż i prosił, abym mu wybaczył ... Natychmiast mu wybaczam i powiedziałem dr Ogundele, że mam udział jego nazwisko tutaj w Internecie i na stacjach radiowych, dlatego właśnie to robię teraz, więc jeśli ktoś z was potrzebuje pomocy w waszym związku, małżeństwie lub jakichkolwiek ludzkich problemach, skontaktuj się z nim, aby uzyskać rozwiązanie. Zapewniam cię swoim życiem, że ten człowiek, Dr Ogundele, jest Prawdziwy i Potężny. Skontaktuj się z nim: E-mail: ***[email protected]*** WhatsApp i Viber Chat: ** + 27638836445 **

  • Milena Carlos - niezalogowany 2019-09-12 18:25:42

    Prawdziwy rzucający zaklęcia o nazwie DR ISIKOLO
    Byłem tak przygnębiony, kiedy mój kochanek opuścił mnie dla innego faceta po tym, jak umawialiśmy się przez 5 lat, próbowałem błagać ją, by do mnie wróciła, odmówiła i powiedziała, że ​​nie ma do mnie uczuć. Stałem się smutnym mężczyzną po tym, jak byliśmy razem, po całej miłości, którą dzieliliśmy w przeszłości, nie wyobrażałem sobie mojego życia bez niej, ponieważ moja miłość do niej była bezcenna, by handlować z jakiegokolwiek powodu pewnego dnia, gdy przeglądałem internet, zobaczyłem komentarz na ten temat ma moc sprowadzić byłego kochanka i postanowiłem się przekonać, kontaktując się z nim, a ja natychmiast to zrobiłem, odpowiedziałem i wyjaśniam, przez co przechodzę, i powiedział, że inny facet użył na niej zaklęcia voodoo, dlatego właśnie odeszła mnie dla niego pomimo mojej troski o nią i obiecuję pomóc mi odzyskać kochanka, a także pomoże mi rzucić na niego zaklęcie martwe, aby nie mógł ze mną walczyć w przyszłości, w mniej niż trzy dni facet został zastrzelony przez nieznanego faceci na Florydzie iw ciągu pięciu dni moja dziewczyna była w mój dom czekał, aż wrócę z pracy, a kiedy to zrobiłem, zaczęła błagać, mówiąc, że jej przykro, że nigdy nie wiedziała, co się z nią dzieje. dziękuję DR ISIKOLO jestem teraz szczęśliwy z moją dziewczyną i wszystko idzie gładko. skontaktuj się z Peterem w celu uzyskania jakiegokolwiek czaru zemsty i byłego czaru z powrotem za pośrednictwem [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

  • Patty - niezalogowany 2019-09-13 10:44:50

    Nazywam się Patty, jestem z Rzymu we Włoszech, chcę podzielić się najszczęśliwszą historią o tym, jak udało mi się rozwiązać wszystkie moje problemy, moja była dziewczyna zostawiła mnie dla innego mężczyzny na ponad 7 lat, szukam pomocy wszędzie , wszystko, co widzę, to fałszywi ludzie, w zeszłym tygodniu znajduję komentarz w Internecie udostępniony przez kobietę o imieniu Sonia, która mówi ludziom o dr Ogundele, wielkim rzucającym zaklęcia. Kontaktuję się z dr Ogundele o pomoc, natychmiast znajduję jego kontakt w Internecie, on odpowiada i powiedział, żebym nie martwił się, że pomoże mi ze wszystkimi moimi problemami i obiecał, że w ciągu 24 godzin przywiezie moją byłą dziewczynę, byłem szczęśliwy aby usłyszeć to od dr Ogundele, czekałem 24 godziny, jak wielkim cudem moja była dziewczyna zadzwoniła do mnie z telefonu, prosząc, żebym jej wybaczył, zaakceptowałem ją i poprosiłem, aby wróciła do domu, byłam bardzo szczęśliwa zgadzam się z dr Ogundele, że podzielę się jego nazwiskiem w Internecie, aby ludzie mogli dowiedzieć się o nim więcej i uhonorować go, dlatego dotrzymuję słowa, dzieląc się tą prawdziwą historią życia, aby ludzie również mogli znaleźć rozwiązanie. Możesz się z nim skontaktować przez: [email protected] Czat WhatsApp i Viber: +27638836445.

  • Veronica Adrian - niezalogowany 2019-09-16 14:58:04

    Jestem pod wrażeniem. To mi się naprawdę przytrafia. Mam z powrotem mojego byłego męża. Nazywam się Veronica Adrian. Bardzo się cieszę, że dziś mogę napisać o moim pomocniku, który modlił się za mnie za mój związek. Bóg rzeczywiście użył tego człowieka, aby pomóc w mojej sytuacji. Proszę, posłuchaj moich słów, jeśli szukasz rzucającego zaklęcie, które by ci pomogło, skontaktuj się z dr Isikolo. Jest najlepszym rzucającym zaklęcia, który pomaga ci dzisiaj. Dwa lata temu ja i mój mąż mieliśmy wielką kłótnię, która doprowadziła do naszego rozwodu. To było piekło dla mnie i mojego małego chłopca, że ​​musieliśmy przenieść się do innego miasta. Zostałem samotnym rodzicem. Dr Isikolo poznałem dopiero około miesiąc temu, kiedy powiedziałem mu o mojej sytuacji, a on powiedział mi, żebym się tym nie przejmował. W ciągu dwóch dni mój były mąż wrócił do mnie. Stało się to we wtorek rano, kiedy otrzymałem telefon z domu (moich rodziców), że mnie szukał. Zaakceptowałem go, aby przyszedł do mnie i przeprosił mnie klęczącego przed naszym synem. Od razu wiedziałem, że ten człowiek mi pomógł. Jestem bardzo szczęśliwą kobietą ze wszystkim, co wydarzyło się w moim życiu. Jeśli chcesz skontaktować się z rzucającym zaklęcia, poznaj doktora Isikolo, a będziesz zaskoczony cudownymi zmianami w twoim życiu. Jego adres e-mail to [email protected] Możesz także zrobić mu Whatsapp na +2348133261196. skontaktuj się z nim, a on ci odpowie.

  • Loreta Emilio - niezalogowany 2019-09-17 19:19:14

    DR ISIKOLO jest po prostu najlepszym rzucającym zaklęcia i pomocnikiem. Nazywam się Loreta Emilio, Z szacunku dla ciebie i twoich zaklęć muszę przekazać to świadectwo wszystkim. Byłem na innych rzucających zaklęcia, nie widząc żadnego rezultatu. Po prostu żałuję, że nie przyszedłem do ciebie wcześniej, mam to, co najlepsze. Mojego byłego męża nie było na rok, a ja chodziłem wszędzie i innych rzucających zaklęcia o pomoc, ale bez rezultatu, dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie dr Isikolo Po zakończeniu Zaklęcia Miłości, w końcu dostałem od niego telefony. Jego czary działały cuda, a mój mąż powrócił z miłością. To cud! Nagle wrócił z kwiatami, mówiąc, że powinienem mu wybaczyć. Byłem naprawdę oszołomiony i zszokowany, gdy mój mąż klęczał błagając o wybaczenie i żebym go przyjął z powrotem. Brakuje mi słów i jestem radosny, jesteś Bogiem wysłane do mnie i całej mojej rodziny. A teraz znów jestem radosną kobietą. Dziękuję bardzo dr. Isikolo. Każdy, kto szuka prawdziwego rzucającego zaklęcia, powinien skontaktować się z DR ISIKOLO na [email protected] Możesz również wysłać mu Whatsapp na numer +2348133261196.

  • Nina Darko - niezalogowany 2019-09-20 18:11:03

    Jestem bardzo zaskoczony cudownymi doświadczeniami i cudami dr Isikolo, które zostały rozpowszechnione w Internecie i na całym świecie. Jak wspaniale pomógł ludziom na całym świecie przywrócić utraconych kochanków, skontaktowałem się z nim po przejrzeniu tylu świadectw od różnych ludzi, jak pomaga przywrócić byłego kochanka z powrotem, powiedziałem mu o moim mężu, który opuścił mnie około 8 miesięcy temu i opuścił dom ze wszystkim, co miałem, byłem zaskoczony, gdy powiedział mi tylko, żebym się uśmiechał i miał spokój, zapewniając mnie, że zajmie się wszystkim w ciągu 48 godzin. Po drugim dniu, kiedy zadzwonił do mnie mój mąż, byłem tak zszokowany, że wybrałem telefon i nie mogłem uwierzyć własnym uszom, naprawdę błagał mnie, bym mu wybaczył i składał obietnice przez telefon, Wrócił do domu, a także dostał dla mnie bardzo miłe prezenty, aby udowodnić swoją miłość do mnie, byłem tak szczęśliwy, że musiałem zadzwonić do doktora Isikolo i podziękować mu, powiedział mi tylko, aby podzielić się dobrą nowiną z całego świata , Cóż, jeśli potrzebujesz skutecznego i prawdziwego rzucającego zaklęcia dla każdego problem w swoim życiu, możesz skontaktować się z dr Ofemo na jego e-mail: [email protected] lub jego WhatsApp / Viber: +2348133261196.

  • Lora Milan - niezalogowany 2019-09-23 17:52:58

    Po siedmiu latach związku z nim zerwał ze mną. Zrobiłem wszystko, co możliwe, aby go przywrócić, ale wszystko poszło na marne. Tak bardzo go pragnąłem z powodu miłości, którą do niego mam, i błagałem go o wszystko, składałem obietnice, ale on odmawiał. Wyjaśniłem mój problem komuś online, a ona zasugerowała, że ​​powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcia DR ISIKOLO, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby go przywrócić, ale jestem typem, który nigdy nie wierzył w zaklęcie, nie miałem wyboru, niż spróbować . Wysłałem pocztę do rzucającego zaklęcie, a on powiedział mi, że nie ma problemu, że wszystko będzie w porządku przed dwoma dniami, że mój były wróci do mnie przed trzema dniami, rzucił zaklęcie i, co zaskakujące, drugiego dnia było około 16.00. Mój były zadzwonił do mnie i byłem tak zaskoczony, że odebrałem telefon, a on powiedział tylko, że jest mu tak przykro z powodu wszystkiego, co się wydarzyło, że chciał, żebym do niego wrócił, że tak bardzo mnie kocha. Byłem bardzo szczęśliwy i poszedłem do niego, dlatego znów zaczęliśmy szczęśliwie żyć razem. Od tego czasu obiecałem, że każdemu, kogo znam, który ma problem z relacją, pomogę takiej osobie, kierując ją do jedynego prawdziwego i potężnego rzucającego zaklęcia, który pomógł mi z moim problemem i który różni się od wszystkie fałszywe tam. Każdy może potrzebować pomocy rzucającego zaklęcia, jego e-maila: [email protected] lub jego WhatsApp / Viber: +2348133261196

  • Reb Weber - niezalogowany 2019-09-23 23:33:52

    Witajcie przyjaciele, niesamowite i niesamowite świadectwo o świetnym rzucającym zaklęcia, które naprawdę kocham
    share.Mam na imię Wilson Felix z Kanady. Odzyskanie mojej żony jest tym, czego najmniej się spodziewałem
    i nigdy nie mogłem sobie wyobrazić. Ja i moja żona jesteśmy małżeństwem od pięciu lat i jesteśmy
    żyjąc szczęśliwie, ale nagle całkowicie się zmieniła i odwróciła ode mnie i mnie
    nigdy nie wiedziałem, co się dzieje, próbowałem ją zapytać, ale nie chciała mi powiedzieć, na czym polega problem
    jest, a czas mijał, a ona szukała rozwodu. Byłem tak zmartwiony i zdezorientowany, i zrobiłem wszystko
    staram się ją odzyskać, ale nie było to łatwe, myślałem, że cała nadzieja przepadła i podczas mojej
    szukaj wyjścia, mój przyjaciel, który miał podobny problem, powiedział mi o wielkim zaklęcie
    czarodziej zwany chubygreat, który pomógł mu także odzyskać żonę. Nigdy nie wierzę w rzucanie zaklęć
    przez całe życie nigdy nie wierzyłem w magię, ponieważ nigdy nie myślałem, że zadziała, ale starałem się dać temu człowiekowi
    przypadkiem i ku mojemu największemu zaskoczeniu rzucił zaklęcie, by ją przywrócić, ale dziś wróciliśmy
    razem w pięknym domu z trójką pięknych dzieci. Jesteśmy znowu razem szczęśliwi i ja
    korzystając z tej okazji, możesz powiedzieć każdemu, kto przechodzi podobną sytuację, aby skontaktował się z [email protected], KTÓRE MOŻESZ WEZWAĆ
    JEGO TELEFON KOMÓRKOWY, a ty będziesz następny, aby przekazać nowe świadectwo.
    +2348165965904

  • Chloe Donald - niezalogowany 2019-09-25 18:22:30

    Przeczytałem kilka zeznań na temat rzucającego zaklęcia miłosne przez dr Isikolo na temat tego, jak pomógł wielu ludziom w przywróceniu swoich byłych kochanków w ciągu 48 godzin. Szczerze, po prostu myślałem, czy to jest prawdziwe i czy ten człowiek naprawdę mógłby pomóc w sprowadzeniu mojego kochanka, którego Tak bardzo kocham Zdecydowałem się z nim skontaktować, ponieważ bardzo kocham mojego chłopaka i od kilku miesięcy jesteśmy osobno. Tak bardzo za nim tęskniłem, próbowałem wszystkich innych sposobów, aby go odzyskać, ale nie mogłem. Skontaktowałem się z doktorem Isikolo, który powiedział mi, że moja była powróci do mnie w ciągu 48 godzin, dr Isikolo zwolnił go, aby wiedzieć, jak bardzo go kocham i chcę. I otworzył oczy, by wyobrazić sobie, ile razem dzielimy. Mój były wrócił do mnie ponownie. Gdy piszę teraz to świadectwo, jestem najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi, a ja i mój chłopak żyjemy szczęśliwym życiem, a nasza miłość jest teraz silniejsza niż przed rozstaniem. Wszystkim dziękuję dr Isikolot za nadmierną pracę, którą dla mnie wykonał, pomagając mi wrócić do mojego byłego chłopaka. Chciałbym podać adres pocztowy dr Isikolo i mam nadzieję, że zobaczysz to zeznanie i skontaktuj się z nim, jeśli masz kochanka, którego tak bardzo chcesz z powrotem, jego e-mail: [email protected] Możesz również wysłać mu Whatsapp na numer +2348133261196

  • Leona Filip - niezalogowany 2019-09-26 21:23:47

    Cześć, jestem Leona Filip. Po wieloletnim związku z mężem zerwał ze mną. Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby go przywrócić, ale wszystko poszło na marne, tak bardzo go pragnąłem z powodu miłości, jaką do niego miałem, błagałem go o wszystko, składałem obietnice, ale on odmówił. Wyjaśniłem mój problem mojej przyjaciółce, a ona zasugerowała, że ​​powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcia, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby go przywrócić, nie miałem wyboru, jak tylko spróbować. Wysłałem wiadomość do rzucającego zaklęcie, a on zapewnił mnie, że nie ma problemu i że wszystko będzie dobrze przed 2 dniami. Rzucił czar i, co zaskakujące, drugiego dnia zadzwonił do mnie mój mąż. Byłem tak zaskoczony, że odebrałem telefon i powiedział tylko, że jest mu tak przykro z powodu wszystkiego, co się wydarzyło, że chciał, żebym do niego wrócił. Powiedział też, że bardzo mnie kocha. Byłem bardzo szczęśliwy i poszedłem do niego, dlatego znów zaczęliśmy szczęśliwie żyć razem. E-mail rzucających zaklęcia to: [email protected] Możesz wysłać mu wiadomość e-mail, jeśli potrzebujesz jego pomocy w związku lub innej sprawie. 1) Zaklęcia miłosne 2) Zagubione zaklęcia miłosne 3) Zaklęcia rozwodowe 4) Zaklęcia małżeńskie 5) Zaklęcie wiążące. 6) Czary rozpadu 7) Wygnaj dawnego kochanka 8.) Chcesz awansować w biurze / zaklęcie loterii 9) Chcesz zaspokoić swojego kochanka Skontaktuj się z tym wielkim człowiekiem, jeśli masz problem z trwałym rozwiązaniem przez [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

  • Jasmina Oren - niezalogowany 2019-09-28 18:11:51

    Powrót męża do mnie jest najwspanialszą rzeczą, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem, i muszę podzielić się tym wspaniałym świadectwem, chcę tylko podziękować dr Isikolo za poświęcenie czasu, aby pomóc mi rzucić zaklęcie, które przywróciło mojego byłego męża, nazywam się Jasmina Oren, chcę podzielić się z wami wszystkim moim świadectwem i szczęściem, w zeszłym roku mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety w swoim miejscu pracy i porzucił mnie i moje dwoje (2) dzieci, wszystko było tak ciężko dla mnie i dla dzieci, ponieważ tak bardzo go kocham, więc widziałem świadectwa DR Isikolo, o tym, jak pomagał kobietom w powrocie męża, więc skontaktowałem się z nim i pomógł mi rzucić zaklęcie zwrotne dla mojego męża a następnego dnia mój mąż opuścił drugą kobietę i wrócił do mnie z wielką miłością i troską, prosząc o wybaczenie. nigdy nie zapomnę tej pomocy, którą DR Isikolo udzielił mi i moim dzieciom. jeśli jesteś tutaj, potrzebujesz pomocy, aby odzyskać kochanka, możesz skontaktować się z nim za pośrednictwem tego e-maila [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196, jestem żywym świadectwem jego mocy i dobrej woli.

  • Elayne - niezalogowany 2019-09-30 13:59:22

    OSTRZEŻENIE:

    Strzeż się, chcę wysłać ważną informację do każdego, kto to teraz czyta, strzeż się fałszywych rzucających zaklęcia, szukam pomocy od ponad 3 lat, nikt nie był w stanie mi pomóc. Nazywam się Elayne White i pochodzę z Kanady. Chcę podzielić się tutaj moją prawdziwą historią życiową ze względu na ludzi cierpiących na ten sam problem, jak ja, nie mam dziecka od 9 lat po ślubie, a mój mąż mnie opuścił ponieważ nie mogłam dać mu dziecka i wychodziłam z inną damą, płakałam dzień i noc, ponieważ tak bardzo kocham mojego męża i szukam pomocy przez cały czas, aż w zeszłym miesiącu zobaczyłam podobny komentarz w Internecie udostępniony przez kobieta prosząca ludzi o skontaktowanie się z dr Ogundele w celu uzyskania jakiejkolwiek pomocy, więc szybko skontaktowałem się z nim, aby mi pomóc, dr Ogundele odpowiedział i powiedział mi, że moje problemy się skończyły, więc uwierzyłem mu po 24 godzinach, gdy powiedział mi, że skończył natychmiast dostałem telefon od mojego męża z prośbą, żebym mu wybaczył, szybko przyjąłem jego przeprosiny, to było w zeszłym miesiącu, ponieważ po powrocie męża z radością mogę powiedzieć, że jestem dziś w ciąży, a dr Ogundele przyprowadził dla mnie mojego męża w ciągu 24 godziny dzięki swoim mocom i dał mi zioła do oczyszczenia mojego ciała system szybkiej płodności, mówię to, ponieważ powiedziałem mu, że podzielę się jego nazwiskiem w radiu i Internecie, aby ludzie wiedzieli o jego dobrej pracy, tym, którzy chcą mu podziękować za mnie lub tym, którzy potrzebują rozwiązania w sprawie ich problemów, skontaktuj się z nim przez e-mail: [email protected] Czat WhatsApp i Viber: +27638836445.

  • Bernada Gaspar - niezalogowany 2019-09-30 18:35:44

    Nazywam się Bernada Gaspar. Z szacunku dla ciebie i twoich zaklęć muszę przekazać to świadectwo wszystkim. Byłem u innych rzucających zaklęcia, nie widząc żadnego rezultatu, wszystko czego chcieli, to po moje pieniądze. Po prostu żałuję, że nie przyszedłem do ciebie wcześniej, mam to, co najlepsze. Mojego byłego męża nie było przez rok, a ja chodziłem wszędzie i innych zaklęć, by uzyskać pomoc, ale bez rezultatu, dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie dr Isikolo. Po zakończeniu Zaklęcia Miłości w końcu dostałem od niego telefon w niecałe 48 godzin. Jego czary działały cuda, a mój mąż powrócił z miłością. To było jak cud! Nagle wrócił z kwiatami, mówiąc, że powinienem mu dać. Byłem naprawdę oszołomiony i zszokowany, gdy mój mąż klęczał błagając o wybaczenie i żebym go przyjęła z powrotem. Naprawdę brakuje mi słów i jestem radosna, jesteś Bogiem posłanym do mnie i całej mojej rodziny. A teraz znów jestem radosną kobietą. Dziękuję bardzo dr Isikolo. Wszystkim, którzy szukają prawdziwego rzucającego zaklęcia, skontaktuj się z Dr.Isikolo na [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196

  • anonymous - niezalogowany 2019-10-02 16:11:24

    [email protected] to świetny rzucający zaklęcia miłosne. skontaktuj się z nim teraz za pomocą jego czatu na Viber / WhatsApp @ 2348156911977

  • Lawrenta Rae - niezalogowany 2019-10-02 16:18:18

    Chcę ci bardzo podziękować za to, że pomogłeś mi odzyskać rodzinę i znów wyrazić szczęście, gdy myślałem, że wszystko jest stracone. skontaktowałem się z [email protected] w sieci, aby mi pomóc, ponieważ widziałem kilka i słyszałem o nim kilka zeznań. powiedział mi, co mam robić i rzeczy, które muszę zapewnić, a po tym, jak wszystko zostało ułożone na miejscu, zapewnił mnie, że dam mu dwa dni, że definitywnie wróci i całkowicie wróciła drugiego dnia. dzięki chubygreat. możesz WhatsApp mu 2348165965904.

  • Allesio Jese - niezalogowany 2019-10-03 19:35:53

    Czy chcesz odzyskać swoją byłą? Zrobiłem to z doktorem Isikolo, a mój były wrócił do mnie w 3 dni po tym, jak powiedział mi, że zaklęcie zostało rzucone. Chcę, żeby wszyscy przeczytali moje zeznania i wierzyli w rzucającego zaklęcia, takiego jak dr Isikolo. Jestem Allesio Jese. Moja była dziewczyna zerwała ze mną, ponieważ piję i palę, a ona nie lubiła facetów, którzy coś takiego robili. Pewnego wieczoru, kiedy byłam z przyjaciółmi na wycieczkach z alkoholem, moja dziewczyna bagde w pokoju i nie tylko widziała, jak palę, ale byłam z inną dziewczyną, co ją bardzo zdenerwowało i odeszła, a od tego dnia nigdy nie widziałem ją ponownie, dopóki nie skontaktowałem się z dr Isikolo po około 3 miesiącach później, a ona nawet nie odbierała moich telefonów. Bardzo się cieszę, że doktor Isikolo przyniósł ją z powrotem do mnie. Kiedy skontaktowałem się z tym rzucającym zaklęcia, nie wierzyłem, że moja była powróci po tym, co zrobiłem, ale dr Isikolo dał mi wiarę i teraz cieszę się, że moja dziewczyna wróciła do mnie. Chcę, aby wszyscy uwierzyli w tego rzucającego zaklęcia i kontaktowali się z pocztą e-mail w celu uzyskania pomocy na [email protected] lub Whatsapp na numer +2348133261196

  • Ariana Dalen - niezalogowany 2019-10-04 18:36:32

    Mój ex i ja zerwaliśmy 1 rok i 2 miesiące temu i byłem w szóstym miesiącu ciąży. Oboje się kochamy i był to dla mnie szok, który naprawdę złamał mi serce. Próbowałem do niego zadzwonić i obie linie były rozłączone. Próbowałem się z nim skontaktować w sieciach społecznościowych, ale usunął mnie z nich. Próbowałem skontaktować się z jego rodzicami, a oni powiedzieli mi, że ich syn powiedział, że mnie nie kocha i nie chce mnie widzieć, a oni nie wiedzą, co jest nie tak. Płakałem i płakałem codziennie, ponieważ bardzo go kochałem. Dopóki nie urodziłam dziecka i nie miałam roczku, nie mogłam odzyskać miłości. Znów byłem zmieszany. Nie wiem, co robić, straciłem też pracę i nie mam pieniędzy na opiekę nad dzieckiem. Byłem nieszczęśliwy w życiu, więc płakałem do mojej siostry i powiedziałem jej o moim problemie i powiedziałem, że zna jeden potężny rzucający zaklęcia, który pomógł jej, gdy nie mogła zajść w ciążę. Skontaktowałem się z nim przez e-mail, a on powiedział, że mi pomoże i powiedział, że kobieta rzuciła zaklęcie na mojego mężczyznę i powiedział, że pomoże mi złamać zaklęcie, aby mój mężczyzna wrócił do mnie i był mój na zawsze. Było dla mnie wielką niespodzianką, że wszystko, co powiedział, stało się rzeczywistością. Mój człowiek natychmiast do mnie wrócił, mówiąc, że powinienem mu wybaczyć. Przesyłam bardzo wielkie podziękowania dla tego potężnego i prawdziwego rzucającego zaklęcia. Modlę się, aby żył długo i wykonał więcej swojej cudownej pracy. Jeśli masz jakikolwiek problem przeszkadzający w życiu, musisz skontaktować się z tym potężnym rzucającym zaklęcia! On może ci pomóc. Nie zawiedzie cię, daję ci 100% gwarancji, że ci pomoże, oto jego kontakt: napisz do niego na adres: [email protected] Możesz go również wysłać na Whatsapp +2348133261196.

  • Helena Leon - niezalogowany 2019-10-07 20:33:34

    Jestem Helena Leon z Londynu. Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem od ponad 10 lat. Spotkaliśmy się, gdy miałem 20 lat, a on miał 24 lata. Przeżyliśmy już wiele emocjonalnie razem. W naszym małżeństwie było kilka OGROMNYCH walk i bolesnych sytuacji, ale zawsze wydawało się, że wychodzimy silniejsi po drugiej stronie. Niespodziewanie mój mąż rozprawił o mnie rozwód, byłem ślepy! Nie widziałem, żeby nadchodziło, nie rozpoznałem znaków. Przestał nosić obrączkę i nic o tym nie myślałem. Nie uważa mnie już za atrakcyjnego seksualnie. Nie mogłam powstrzymać się od płaczu przez cały czas, ponieważ byłam bardzo zraniona. Byłem całkowicie przygnębiony, dopóki nie znalazłem Dr ISIKOLO, rzucającego zaklęcia z Afryki, o którym wszyscy rozmawiali online, i skontaktowałem się z nim w sprawie zaklęcia Miłości. Podczas naszej rozmowy zapewnił mnie, że przywróci męża w ciągu mniej niż 48 godzin od rzucenia zaklęcia. Wydawało mi się to niemożliwe. Nie uwierzysz, że mój mąż zadzwonił natychmiast po 24 godzinach błagając mnie, abym zapomniał o tym, co powiedział o rozwodzie. Byłem całkowicie zaskoczony! W mojej rodzinie jest tyle miłości, odkąd użyłem jego zaklęć. Jest cudowny, a jego zaklęcia działają tak szybko. Teraz mój mąż kocha mnie bardziej niż wcześniej. Możesz również skontaktować się z nim, jeśli masz problemy z małżeństwem lub związkiem. E-mail: [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196

  • Rosa Antoine - niezalogowany 2019-10-08 20:58:29

    DZIĘKUJE dr Isikolo ZA PRZYWRÓCENIE MEGO SZCZĘŚCIA I RODZINY RAZEM. WHATSAPP +2348133261196.
    Cześć, jestem Rosa Antoine. Po wieloletnim pobycie w Unii zwanej małżeństwem z mężem, był obelżywy i zniszczył miłość, którą dzieliliśmy, i opuścił mnie. Zrobiłem wszystko, co możliwe, aby do niego wrócić, ale wszystko poszło na marne, tak bardzo go pragnąłem, ponieważ go kochałem. więc wyjaśniłem mój problem mojej przyjaciółce, a ona zasugerowała, żebym skontaktował się z rzucającym zaklęcia, który pomógł jej rzucić zaklęcie, które zaszło w ciążę i sprowadziło męża z powrotem. Nie miałem wyboru, niż spróbować. Wysłałem wiadomość do rzucającego czary Dr Isikolo na WhatsApp, a on zapewnił mnie, że nie ma problemu i że wszystko będzie dobrze. Powiedział mi wszystko, co było wymagane, co przedstawiłem, więc rzucił na mnie zaklęcie i, co zaskakujące, po 48 godzinach mój mąż zadzwonił do mnie przepraszając za wszystko, co było ogromną i przytłaczającą radością. Byłem tak zaskoczony, że odebrałem telefon i powiedział tylko, że jest mu tak przykro z powodu wszystkiego, co się wydarzyło, że chciał, żebym do niego wrócił. Powiedział też, że bardzo mnie kocha. Byłem bardzo szczęśliwy i poszedłem do niego, dlatego znów zaczęliśmy szczęśliwie żyć razem. więc każdy, kto potrzebuje pomocy w przypadku jakichkolwiek problemów, może również skontaktować się z tym prawdziwym i bardzo autentycznym rzucającym zaklęcia na [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196 skontaktować się z tym wspaniałym człowiekiem już dziś i rozwiązać twoje problemy w 100%.

  • Milena Carlos - niezalogowany 2019-10-10 19:21:36

    Prawdziwy rzucający zaklęcia o nazwie DR ISIKOLO
    Byłem tak przygnębiony, kiedy mój kochanek opuścił mnie dla innego faceta po tym, jak umawialiśmy się przez 5 lat, próbowałem błagać ją, by do mnie wróciła, odmówiła i powiedziała, że ​​nie ma do mnie uczuć. Stałem się smutnym mężczyzną po tym wszystkim, jak byliśmy razem, po całej miłości, którą dzieliliśmy w przeszłości, nie wyobrażałem sobie mojego życia bez niej, ponieważ moja miłość do niej była bezcenna, by handlować z jakiegokolwiek powodu pewnego dnia, gdy przeglądałem internet, zobaczyłem komentarz na ten temat ma moc sprowadzić byłego kochanka i postanowiłem się przekonać, kontaktując się z nim, a ja natychmiast odpowiedziałem i wyjaśniam, przez co przechodzę, i powiedział, że inny facet użył na niej zaklęcia voodoo, dlatego właśnie odeszła mnie dla niego pomimo mojej troski o nią i obiecuję pomóc mi odzyskać kochanka, a także pomoże mi rzucić na niego zaklęcie martwe, aby nie mógł ze mną walczyć w przyszłości, w mniej niż trzy dni facet został zastrzelony przez nieznanego faceci na Florydzie iw ciągu pięciu dni moja dziewczyna była w mój dom czekał, aż wrócę z pracy, a kiedy to zrobiłem, zaczęła błagać, mówiąc, że jej przykro, że nigdy nie wiedziała, co się z nią dzieje. dziękuję DR ISIKOLO jestem teraz szczęśliwy z moją dziewczyną i wszystko idzie gładko. skontaktuj się z Piotrem w celu uzyskania jakiegokolwiek czaru zemsty i byłego czaru z powrotem za pośrednictwem [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

  • Elise Nicolas - niezalogowany 2019-10-15 11:22:13

    Cześć wszystkim!
    Mój ex i ja zerwaliśmy 1 rok i 2 miesiące temu i byłem w szóstym miesiącu ciąży. Oboje się kochamy i był to dla mnie szok, który naprawdę złamał mi serce. Próbowałem do niego zadzwonić i obie linie były rozłączone. Próbowałem się z nim skontaktować w sieciach społecznościowych, ale usunął mnie z nich. Próbowałem skontaktować się z jego rodzicami, a oni powiedzieli mi, że ich syn powiedział, że mnie nie kocha i nie chce mnie widzieć, a oni nie wiedzą, co jest nie tak. Płakałem i płakałem codziennie, ponieważ bardzo go kochałem. Dopóki nie urodziłam dziecka i nie miałam roczku, nie mogłam odzyskać miłości. Znów byłem zmieszany. Nie wiem, co robić, straciłem też pracę i nie mam pieniędzy na opiekę nad dzieckiem. Byłem nieszczęśliwy w życiu, więc płakałem do mojej siostry i powiedziałem jej o moim problemie i powiedziałem, że zna jeden potężny rzucający zaklęcia, który pomógł jej, gdy nie mogła zajść w ciążę. Skontaktowałem się z nim przez e-mail, a on powiedział, że mi pomoże i powiedział, że kobieta rzuciła zaklęcie na mojego mężczyznę, i powiedział, że pomoże mi złamać zaklęcie, aby mój mężczyzna wrócił do mnie i był mój na zawsze. Było dla mnie wielką niespodzianką, że wszystko, co powiedział, stało się po 48 godzinach. Mój człowiek natychmiast do mnie wrócił, mówiąc, że powinienem mu wybaczyć. Przesyłam bardzo wielkie podziękowania dla tego potężnego i prawdziwego rzucającego zaklęcia. Modlę się, aby żył długo i wykonał więcej swojej cudownej pracy. Jeśli masz jakikolwiek problem przeszkadzający w życiu, musisz skontaktować się z tym potężnym rzucającym zaklęcia! On może ci pomóc. Nie zawiedzie cię, daję ci 100% gwarancji, że ci pomoże, oto jego kontakt: napisz do niego na adres: [email protected] Możesz go również wysłać na Whatsapp +2348133261196

Dodajesz jako: |