PILNE
 Radni powiatowi nie chcą LGBT
Portal ekspresjaroslawski.pl 28/06/2019 17:04
Hubert Lewkowicz

Na wniosek radnych PiS-u, bez żadnej dyskusji Rada Powiatu Jarosławskiego przyjęła "Deklarację w sprawie powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową". Radni Koalicji dla Powiatu i PSL nie wzięli udziału w głosowaniu, za wyjątkiem Krzysztofa Sasa (PSL), który głosował za.

Deklaracja to inicjatywa radnych Prawa i Sprawiedliwości. Jak łatwo można znaleźć w internecie, treść deklaracji nie jest tekstem oryginalnym, to kompilacja treści stanowiska podejmowanego przez niektóre samorządy oraz stanowiska Episkopatu Polski. Nikt z radnych nie zabierał głosu w dyskusji, nie licząc głosu przewodniczącego rady Stanisława Kłopota, by, zmienić tytuł ze „stanowiska” na „deklarację”, bo taka forma jest zgodna ze statutem. Podczas głosowania nie brali udziału radni Koalicji dla Powiatu i prawie wszyscy z PSL. Jedynym głosującym radnym z klubu PSL był Krzysztof Sas, który głosował za.   Za przyjęciem deklaracji było ogółem 17 radnych. 

W preambule deklaracji czytamy; „W związku z wywołaną przez niektórych polityków wojną ideologiczną Rada Powiatu Jarosławskiego podejmuje deklarację „Samorząd wolny od ideologii LGBT”. Radykałowie dążący do rewolucji kulturowej w Polsce atakują wolność słowa, niewinność dzieci, autorytet rodziny i szkoły oraz swobodę przedsiębiorców”. Dale są zapisy o tym, że rada chce bronić wspólnoty samorządowej. „Dla dobra życia, rodziny i wolności deklarujemy, że samorząd, który reprezentujemy – zgodnie z naszą wielowiekową kulturą życia społecznego – nie będzie ingerować w prywatną sferę Polaków i Polek. Nie damy narzucić sobie wyolbrzymianych problemów i sztucznych konfliktów, które niesie ze sobą ideologia LGBT”.  W kolejnych punktach napisano;

„1.Nie zgodzimy się na sprzeczne z prawem instalowanie funkcjonariuszy politycznej poprawności w szkołach (tzw. latarników). Będziemy strzegli prawa do wychowania dzieci zgodnie z przekonaniami rodziców. 

2.Zrobimy wszystko, aby do szkół nie mieli wstępu gorszyciele zainteresowani wczesną seksualizacją polskich dzieci w myśl tzw. standardów Światowej Organizacji Zdrowia. Projekt ten może łatwo pozbawić wpływu rodziców na wychowanie ich dzieci i stać się programem je deprawującym.Będziemy chronili uczniów, dbając o to, aby rodzice z pomocą wychowawców mogli odpowiedzialnie przekazać im piękno ludzkiej miłości.

3. Nie pozwolimy wywierać administracyjnej presji na rzecz stosowania poprawności politycznej (niekiedy słusznie zwanej po prostu homopropagandą) w wybranych zawodach. Nasz sprzeciw budzi propozycja wdrożenia Karty Różnorodności wraz z mechanizmami „zarządzania różnorodnością”, zgodnie z którymi przy podejmowaniu decyzji w sprawach pracowniczych, w tym dotyczących rekrutacji i awansów, mają być brane pod uwagę nacechowane ideologicznie pojęcia „orientacji psychoseksualnej” i „styl życia”. Podobne zastrzeżenia wiążą się z zapowiedzią preferencyjnego traktowania przez lokalne społeczności pracodawców zrzeszonych w „tęczowych sieciach pracowniczych” i próby wykluczenia z grona kontrahentów wszystkich przedsiębiorców podejrzewanych o brak tolerancji, co może oznaczać ludzi wyznających inny niż prezentowany system wartości, w tym zapisana w Konstytucji RP zasada bezstronności światopoglądowej władz publicznych (art. 25 Konstytucji RP), zakaz dyskryminowania w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym (art. 32 ust. 2), wolność sumienia, w tym także wolność do wyrażania sprzeciwu sumienia (art. 53) czy zasada dobra dziecka (art. 72). Będziemy chronili m.in. nauczycieli i przedsiębiorców przed narzucaniem im nieprofesjonalnych kryteriów działania np. w pracy wychowawczej, przy doborze pracowników czy kontrahentów.

Deklarujemy, że Powiat Jarosławski w realizacji swoich publicznych zadań będzie wierny tradycji narodowej i państwowej, pamiętając o 1053 latach od chrztu Polski, 100 latach od odzyskania niepodległości Polski i 29 latach od odzyskania samorządności Polek i Polaków."

hl 

FOT. Starostwo Powiatowe w Jarosławiu 


 


 


 

Reklama

radni powiatowi nie chcą lgbt - komentarze opinie

  • Zbigniew Polit. - niezalogowany 2019-06-28 18:16:38

    Dokument przyjęto bezkrytycznie, bez pytań o szczegóły, choć czegoś takiego jak „ideologia LGBT” nie ma. Głosowano więc nie wiedząc za czym. Tekst pisany jest językiem bełkotliwym, niejednoznacznym, o treści wprowadzającej w błąd, w pełnej absurdów retoryce politycznej. Uchwała przysłania racjonalne problemy mieszkańców powiatu. Szkoda ...

  • Rocco Siffredi - niezalogowany 2019-06-28 18:37:04

    Racja powinni tych zwyroli zamykać w kryminałach.

  • Mat - niezalogowany 2019-06-28 20:09:19

    "LGBP" - zwykła literówka, czy też freudowska pomyłka, bo nietrudno się domyśleć, jak można by rozwinąć to "P"...

    Poza tym raz w tekście jest "Radni Koalicji dla Powiatu i PSL wzięli udziału w głosowaniu." a raz "Podczas głosowania nie brali udziału radni Koalicji dla Powiatu i PSL.". Jak się domyślam w pierwszym przypadku brakuje "nie".

    Co do deklaracji to nie mam nic przeciwko, ale faktycznie widać, że tworzona na kolanie. W pewnym momencie pojawia się w niej pojęcie "karta", które wcześniej nie jest w żaden sposób zdefiniowane. Autor pewnie miał na myśli kartę LGBT.

    Co do komentarza powyżej, że nie ma czegoś takiego jak "ideologia LGBT" to nie wiem skąd autor komentarza wysnuwa takie jednoznaczne wnioski. Na mój gust to w działaniach tego środowiska można zobaczyć również przejawy promowania ideologii. Oczywiście nie zawsze i nie wszędzie, ale wykluczanie, że istnieje ideologizowanie tego tematu przypomina mi trochę zaprzeczanie temu, że za związkami idą małżeństwa, a za małżeństwami adopcja. Czasem tylko komuś ze środowiska się wymsknie, że taka jest droga, na co zresztą wskazują też przykłady innych państw.

  • hl - niezalogowany 2019-06-28 20:55:03

    Dziękuję bardzo za zwrócenie uwagi na literówki. Moje roztargnienie, przepraszam. Już poprawione. hl

  • Zbigniew Polit - niezalogowany 2019-06-28 21:07:39

    Do "Mat": Gdyby taka ideologia istniała, to by istniała. A skoro jej nie ma, to jej nie ma. Nie wiem, czy dość jasno to wytłumaczyłem ;) Otóż po pierwsze w polskiej prasie opiniotwórczej (POLITYKA, Tygodnik Powszechny) od kilku lat obserwuję przekonanie, że ideologii gender czy LGBT nie ma. A powinniśmy się liczyć z tymi tygodnikami, wszak ideowo przeciwstawne albo dopełniające się wzajem. Po drugie faktycznie, nie raz szukałem w sieci czegokolwiek konkretnego na ten temat i nie znalazłem. Po trzecie każda ideologia musi być opisana, a przynajmniej opisywalna. Czyli muszą być znane jej elementy. A my nie znamy. Skoro nie znamy nie znaczy, że jej nie ma, ale przy tak mocnym ostatnio nagłośnieniu powinniśmy móc cokolwiek się o niej dowiedzieć. Możemy sobie jedynie kombinować co to mogłaby być za ideologia, ale to tylko tyle. Natomiast obserwując szum w mediach i z ambon, skłaniałbym się raczej do stwierdzenia, że jesteśmy świadkami rodzenia się właśnie ideologii godzącej w ludzi spod kryptonimu LGBT.

  • gość 2019-06-29 20:55:18

    Od tego upalu radnym cos się porobilo!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-30 23:30:54

    Banda pisokatoli nawet nie wie co przegłosowała. Ale najważniejsze, że kler będzie zadowolony.

  • gość 2019-07-01 19:57:23

    SWIETA RACJA!!!! AMEN

  • gość 2019-07-02 00:53:51

    Bełkot, ale nikt się nie odważy krzyknąć "król jest nagi". Wraca komuna, tam kto chciał przywilejów, nie był przeciw. Wystarczy nie wpuszczać kleru, "aby do szkół nie mieli wstępu gorszyciele zainteresowani wczesną seksualizacją polskich dzieci".

  • gość 2019-07-03 22:39:38

    NAJLEPSZA MIŁOŚĆ ONLINE SPELL CASTER, ABY UZYSKAĆ ​​SWÓJ EX LOVER, MĘŻCZYZNA, ŻONA, DZIEWCZYNA LUB POWRÓT CHŁOPA. DODAJ GÓRĘ NA WHATSAPP: +2349083639501
    Cześć wszystkim Jestem Darcy lyne i jestem tutaj, aby podzielić się wspaniałą pracą, którą dr Nosa dla mnie zrobił. Po 5 latach małżeństwa z moim mężem z dwójką dzieci, mój mąż zaczął zachowywać się dziwnie i wychodzić z innymi kobietami i okazywał mi zimną miłość, kilkakrotnie groził, że się ze mną rozwiedzie, jeśli ośmielę się go zapytać o jego romans z innymi kobietami, ja był całkowicie zdruzgotany i zdezorientowany, dopóki mój stary przyjaciel nie powiedział mi o rzucającym zaklęcie w Internecie o nazwie Dr..nosakhare, który pomaga ludziom w związku i problemie małżeństwa przez moc zaklęć miłosnych, początkowo wątpiłem, czy coś takiego istnieje, ale postanowiłem spróbować, kiedy się z nim skontaktuję, pomógł mi rzucić zaklęcie miłosne iw ciągu 48 godzin mój mąż wrócił do mnie i zaczął przepraszać, teraz przestał wychodzić z innymi kobietami i jego ze mną na dobre i prawdziwe . Skontaktuj się z tym świetnym zaklinaczem zaklęć miłosnych, aby rozwiązać swój związek lub problem małżeństwa
    [email protected]
     lub Zadzwoń lub WhatsApp: +2349083639501
    Skontaktuj się z nim, aby uzyskać następujące informacje:
    (1) Jeśli chcesz odzyskać swojego byłego współmałżonka.
    (2) Chcesz zostać awansowany w swoim biurze.
    (3) Chcesz, żeby kobiety / mężczyźni biegali za tobą.
    (4) Jeśli chcesz mieć dziecko.
    (5) Chcesz być chroniony duchowo.
    (6) Pomóż wyprowadzić ludzi z więzienia
    (7) Wygraj program telewizyjny

  • gość 2019-09-10 14:07:26

    Uwaga:

    Nazywam się Maya, jestem z Berlina, chcę wysłać ważną informację do każdego, kto to teraz czyta, strzeżcie się fałszywych zaklęć, szukam pomocy od ponad 7 lat, nikt nie był w stanie mi pomóc. Mój mąż zostawił mnie i wyjechał z inną kobietą, byłem sam przez 7 lat, kilka dni temu miałem na myśli zeznanie innej pani tutaj w Internecie, która mówi o dr Ogundele, powiedziała, że ​​ten mężczyzna jest wielkim rzucającym zaklęcia, więc miałem odwagi i skontaktowałem się z DR Ogundele o pomoc, a on był tak uprzejmy, że odpowiedział mi natychmiast i wyjaśniłem mu moje problemy i powiedział mi, żebym się nie martwił, powiedział, że przyprowadzi dla mnie mojego męża w ciągu 24 godzin , byłem zaskoczony i czekałem, aby zobaczyć, po wszystkim, muszę poinformować wszystkich, że stało się to jak cud, do którego zadzwonił mój mąż i prosił, abym mu wybaczył ... Natychmiast mu wybaczam i powiedziałem dr Ogundele, że mam udział jego nazwisko tutaj w Internecie i na stacjach radiowych, dlatego właśnie to robię teraz, więc jeśli ktoś z was potrzebuje pomocy w waszym związku, małżeństwie lub jakichkolwiek ludzkich problemach, skontaktuj się z nim, aby uzyskać rozwiązanie. Zapewniam cię swoim życiem, że ten człowiek, Dr Ogundele, jest Prawdziwy i Potężny. Skontaktuj się z nim: E-mail: ***[email protected]*** WhatsApp i Viber Chat: ** + 27638836445 **

  • Milena Carlos - niezalogowany 2019-09-12 18:25:42

    Prawdziwy rzucający zaklęcia o nazwie DR ISIKOLO
    Byłem tak przygnębiony, kiedy mój kochanek opuścił mnie dla innego faceta po tym, jak umawialiśmy się przez 5 lat, próbowałem błagać ją, by do mnie wróciła, odmówiła i powiedziała, że ​​nie ma do mnie uczuć. Stałem się smutnym mężczyzną po tym, jak byliśmy razem, po całej miłości, którą dzieliliśmy w przeszłości, nie wyobrażałem sobie mojego życia bez niej, ponieważ moja miłość do niej była bezcenna, by handlować z jakiegokolwiek powodu pewnego dnia, gdy przeglądałem internet, zobaczyłem komentarz na ten temat ma moc sprowadzić byłego kochanka i postanowiłem się przekonać, kontaktując się z nim, a ja natychmiast to zrobiłem, odpowiedziałem i wyjaśniam, przez co przechodzę, i powiedział, że inny facet użył na niej zaklęcia voodoo, dlatego właśnie odeszła mnie dla niego pomimo mojej troski o nią i obiecuję pomóc mi odzyskać kochanka, a także pomoże mi rzucić na niego zaklęcie martwe, aby nie mógł ze mną walczyć w przyszłości, w mniej niż trzy dni facet został zastrzelony przez nieznanego faceci na Florydzie iw ciągu pięciu dni moja dziewczyna była w mój dom czekał, aż wrócę z pracy, a kiedy to zrobiłem, zaczęła błagać, mówiąc, że jej przykro, że nigdy nie wiedziała, co się z nią dzieje. dziękuję DR ISIKOLO jestem teraz szczęśliwy z moją dziewczyną i wszystko idzie gładko. skontaktuj się z Peterem w celu uzyskania jakiegokolwiek czaru zemsty i byłego czaru z powrotem za pośrednictwem [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

  • Patty - niezalogowany 2019-09-13 10:44:50

    Nazywam się Patty, jestem z Rzymu we Włoszech, chcę podzielić się najszczęśliwszą historią o tym, jak udało mi się rozwiązać wszystkie moje problemy, moja była dziewczyna zostawiła mnie dla innego mężczyzny na ponad 7 lat, szukam pomocy wszędzie , wszystko, co widzę, to fałszywi ludzie, w zeszłym tygodniu znajduję komentarz w Internecie udostępniony przez kobietę o imieniu Sonia, która mówi ludziom o dr Ogundele, wielkim rzucającym zaklęcia. Kontaktuję się z dr Ogundele o pomoc, natychmiast znajduję jego kontakt w Internecie, on odpowiada i powiedział, żebym nie martwił się, że pomoże mi ze wszystkimi moimi problemami i obiecał, że w ciągu 24 godzin przywiezie moją byłą dziewczynę, byłem szczęśliwy aby usłyszeć to od dr Ogundele, czekałem 24 godziny, jak wielkim cudem moja była dziewczyna zadzwoniła do mnie z telefonu, prosząc, żebym jej wybaczył, zaakceptowałem ją i poprosiłem, aby wróciła do domu, byłam bardzo szczęśliwa zgadzam się z dr Ogundele, że podzielę się jego nazwiskiem w Internecie, aby ludzie mogli dowiedzieć się o nim więcej i uhonorować go, dlatego dotrzymuję słowa, dzieląc się tą prawdziwą historią życia, aby ludzie również mogli znaleźć rozwiązanie. Możesz się z nim skontaktować przez: [email protected] Czat WhatsApp i Viber: +27638836445.

  • Veronica Adrian - niezalogowany 2019-09-16 14:58:04

    Jestem pod wrażeniem. To mi się naprawdę przytrafia. Mam z powrotem mojego byłego męża. Nazywam się Veronica Adrian. Bardzo się cieszę, że dziś mogę napisać o moim pomocniku, który modlił się za mnie za mój związek. Bóg rzeczywiście użył tego człowieka, aby pomóc w mojej sytuacji. Proszę, posłuchaj moich słów, jeśli szukasz rzucającego zaklęcie, które by ci pomogło, skontaktuj się z dr Isikolo. Jest najlepszym rzucającym zaklęcia, który pomaga ci dzisiaj. Dwa lata temu ja i mój mąż mieliśmy wielką kłótnię, która doprowadziła do naszego rozwodu. To było piekło dla mnie i mojego małego chłopca, że ​​musieliśmy przenieść się do innego miasta. Zostałem samotnym rodzicem. Dr Isikolo poznałem dopiero około miesiąc temu, kiedy powiedziałem mu o mojej sytuacji, a on powiedział mi, żebym się tym nie przejmował. W ciągu dwóch dni mój były mąż wrócił do mnie. Stało się to we wtorek rano, kiedy otrzymałem telefon z domu (moich rodziców), że mnie szukał. Zaakceptowałem go, aby przyszedł do mnie i przeprosił mnie klęczącego przed naszym synem. Od razu wiedziałem, że ten człowiek mi pomógł. Jestem bardzo szczęśliwą kobietą ze wszystkim, co wydarzyło się w moim życiu. Jeśli chcesz skontaktować się z rzucającym zaklęcia, poznaj doktora Isikolo, a będziesz zaskoczony cudownymi zmianami w twoim życiu. Jego adres e-mail to [email protected] Możesz także zrobić mu Whatsapp na +2348133261196. skontaktuj się z nim, a on ci odpowie.

  • Loreta Emilio - niezalogowany 2019-09-17 19:19:14

    DR ISIKOLO jest po prostu najlepszym rzucającym zaklęcia i pomocnikiem. Nazywam się Loreta Emilio, Z szacunku dla ciebie i twoich zaklęć muszę przekazać to świadectwo wszystkim. Byłem na innych rzucających zaklęcia, nie widząc żadnego rezultatu. Po prostu żałuję, że nie przyszedłem do ciebie wcześniej, mam to, co najlepsze. Mojego byłego męża nie było na rok, a ja chodziłem wszędzie i innych rzucających zaklęcia o pomoc, ale bez rezultatu, dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie dr Isikolo Po zakończeniu Zaklęcia Miłości, w końcu dostałem od niego telefony. Jego czary działały cuda, a mój mąż powrócił z miłością. To cud! Nagle wrócił z kwiatami, mówiąc, że powinienem mu wybaczyć. Byłem naprawdę oszołomiony i zszokowany, gdy mój mąż klęczał błagając o wybaczenie i żebym go przyjął z powrotem. Brakuje mi słów i jestem radosny, jesteś Bogiem wysłane do mnie i całej mojej rodziny. A teraz znów jestem radosną kobietą. Dziękuję bardzo dr. Isikolo. Każdy, kto szuka prawdziwego rzucającego zaklęcia, powinien skontaktować się z DR ISIKOLO na [email protected] Możesz również wysłać mu Whatsapp na numer +2348133261196.

  • Nina Darko - niezalogowany 2019-09-20 18:11:03

    Jestem bardzo zaskoczony cudownymi doświadczeniami i cudami dr Isikolo, które zostały rozpowszechnione w Internecie i na całym świecie. Jak wspaniale pomógł ludziom na całym świecie przywrócić utraconych kochanków, skontaktowałem się z nim po przejrzeniu tylu świadectw od różnych ludzi, jak pomaga przywrócić byłego kochanka z powrotem, powiedziałem mu o moim mężu, który opuścił mnie około 8 miesięcy temu i opuścił dom ze wszystkim, co miałem, byłem zaskoczony, gdy powiedział mi tylko, żebym się uśmiechał i miał spokój, zapewniając mnie, że zajmie się wszystkim w ciągu 48 godzin. Po drugim dniu, kiedy zadzwonił do mnie mój mąż, byłem tak zszokowany, że wybrałem telefon i nie mogłem uwierzyć własnym uszom, naprawdę błagał mnie, bym mu wybaczył i składał obietnice przez telefon, Wrócił do domu, a także dostał dla mnie bardzo miłe prezenty, aby udowodnić swoją miłość do mnie, byłem tak szczęśliwy, że musiałem zadzwonić do doktora Isikolo i podziękować mu, powiedział mi tylko, aby podzielić się dobrą nowiną z całego świata , Cóż, jeśli potrzebujesz skutecznego i prawdziwego rzucającego zaklęcia dla każdego problem w swoim życiu, możesz skontaktować się z dr Ofemo na jego e-mail: [email protected] lub jego WhatsApp / Viber: +2348133261196.

  • Lora Milan - niezalogowany 2019-09-23 17:52:58

    Po siedmiu latach związku z nim zerwał ze mną. Zrobiłem wszystko, co możliwe, aby go przywrócić, ale wszystko poszło na marne. Tak bardzo go pragnąłem z powodu miłości, którą do niego mam, i błagałem go o wszystko, składałem obietnice, ale on odmawiał. Wyjaśniłem mój problem komuś online, a ona zasugerowała, że ​​powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcia DR ISIKOLO, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby go przywrócić, ale jestem typem, który nigdy nie wierzył w zaklęcie, nie miałem wyboru, niż spróbować . Wysłałem pocztę do rzucającego zaklęcie, a on powiedział mi, że nie ma problemu, że wszystko będzie w porządku przed dwoma dniami, że mój były wróci do mnie przed trzema dniami, rzucił zaklęcie i, co zaskakujące, drugiego dnia było około 16.00. Mój były zadzwonił do mnie i byłem tak zaskoczony, że odebrałem telefon, a on powiedział tylko, że jest mu tak przykro z powodu wszystkiego, co się wydarzyło, że chciał, żebym do niego wrócił, że tak bardzo mnie kocha. Byłem bardzo szczęśliwy i poszedłem do niego, dlatego znów zaczęliśmy szczęśliwie żyć razem. Od tego czasu obiecałem, że każdemu, kogo znam, który ma problem z relacją, pomogę takiej osobie, kierując ją do jedynego prawdziwego i potężnego rzucającego zaklęcia, który pomógł mi z moim problemem i który różni się od wszystkie fałszywe tam. Każdy może potrzebować pomocy rzucającego zaklęcia, jego e-maila: [email protected] lub jego WhatsApp / Viber: +2348133261196

  • Reb Weber - niezalogowany 2019-09-23 23:33:52

    Witajcie przyjaciele, niesamowite i niesamowite świadectwo o świetnym rzucającym zaklęcia, które naprawdę kocham
    share.Mam na imię Wilson Felix z Kanady. Odzyskanie mojej żony jest tym, czego najmniej się spodziewałem
    i nigdy nie mogłem sobie wyobrazić. Ja i moja żona jesteśmy małżeństwem od pięciu lat i jesteśmy
    żyjąc szczęśliwie, ale nagle całkowicie się zmieniła i odwróciła ode mnie i mnie
    nigdy nie wiedziałem, co się dzieje, próbowałem ją zapytać, ale nie chciała mi powiedzieć, na czym polega problem
    jest, a czas mijał, a ona szukała rozwodu. Byłem tak zmartwiony i zdezorientowany, i zrobiłem wszystko
    staram się ją odzyskać, ale nie było to łatwe, myślałem, że cała nadzieja przepadła i podczas mojej
    szukaj wyjścia, mój przyjaciel, który miał podobny problem, powiedział mi o wielkim zaklęcie
    czarodziej zwany chubygreat, który pomógł mu także odzyskać żonę. Nigdy nie wierzę w rzucanie zaklęć
    przez całe życie nigdy nie wierzyłem w magię, ponieważ nigdy nie myślałem, że zadziała, ale starałem się dać temu człowiekowi
    przypadkiem i ku mojemu największemu zaskoczeniu rzucił zaklęcie, by ją przywrócić, ale dziś wróciliśmy
    razem w pięknym domu z trójką pięknych dzieci. Jesteśmy znowu razem szczęśliwi i ja
    korzystając z tej okazji, możesz powiedzieć każdemu, kto przechodzi podobną sytuację, aby skontaktował się z [email protected], KTÓRE MOŻESZ WEZWAĆ
    JEGO TELEFON KOMÓRKOWY, a ty będziesz następny, aby przekazać nowe świadectwo.
    +2348165965904

  • Chloe Donald - niezalogowany 2019-09-25 18:22:30

    Przeczytałem kilka zeznań na temat rzucającego zaklęcia miłosne przez dr Isikolo na temat tego, jak pomógł wielu ludziom w przywróceniu swoich byłych kochanków w ciągu 48 godzin. Szczerze, po prostu myślałem, czy to jest prawdziwe i czy ten człowiek naprawdę mógłby pomóc w sprowadzeniu mojego kochanka, którego Tak bardzo kocham Zdecydowałem się z nim skontaktować, ponieważ bardzo kocham mojego chłopaka i od kilku miesięcy jesteśmy osobno. Tak bardzo za nim tęskniłem, próbowałem wszystkich innych sposobów, aby go odzyskać, ale nie mogłem. Skontaktowałem się z doktorem Isikolo, który powiedział mi, że moja była powróci do mnie w ciągu 48 godzin, dr Isikolo zwolnił go, aby wiedzieć, jak bardzo go kocham i chcę. I otworzył oczy, by wyobrazić sobie, ile razem dzielimy. Mój były wrócił do mnie ponownie. Gdy piszę teraz to świadectwo, jestem najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi, a ja i mój chłopak żyjemy szczęśliwym życiem, a nasza miłość jest teraz silniejsza niż przed rozstaniem. Wszystkim dziękuję dr Isikolot za nadmierną pracę, którą dla mnie wykonał, pomagając mi wrócić do mojego byłego chłopaka. Chciałbym podać adres pocztowy dr Isikolo i mam nadzieję, że zobaczysz to zeznanie i skontaktuj się z nim, jeśli masz kochanka, którego tak bardzo chcesz z powrotem, jego e-mail: [email protected] Możesz również wysłać mu Whatsapp na numer +2348133261196

  • Leona Filip - niezalogowany 2019-09-26 21:23:47

    Cześć, jestem Leona Filip. Po wieloletnim związku z mężem zerwał ze mną. Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby go przywrócić, ale wszystko poszło na marne, tak bardzo go pragnąłem z powodu miłości, jaką do niego miałem, błagałem go o wszystko, składałem obietnice, ale on odmówił. Wyjaśniłem mój problem mojej przyjaciółce, a ona zasugerowała, że ​​powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcia, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby go przywrócić, nie miałem wyboru, jak tylko spróbować. Wysłałem wiadomość do rzucającego zaklęcie, a on zapewnił mnie, że nie ma problemu i że wszystko będzie dobrze przed 2 dniami. Rzucił czar i, co zaskakujące, drugiego dnia zadzwonił do mnie mój mąż. Byłem tak zaskoczony, że odebrałem telefon i powiedział tylko, że jest mu tak przykro z powodu wszystkiego, co się wydarzyło, że chciał, żebym do niego wrócił. Powiedział też, że bardzo mnie kocha. Byłem bardzo szczęśliwy i poszedłem do niego, dlatego znów zaczęliśmy szczęśliwie żyć razem. E-mail rzucających zaklęcia to: [email protected] Możesz wysłać mu wiadomość e-mail, jeśli potrzebujesz jego pomocy w związku lub innej sprawie. 1) Zaklęcia miłosne 2) Zagubione zaklęcia miłosne 3) Zaklęcia rozwodowe 4) Zaklęcia małżeńskie 5) Zaklęcie wiążące. 6) Czary rozpadu 7) Wygnaj dawnego kochanka 8.) Chcesz awansować w biurze / zaklęcie loterii 9) Chcesz zaspokoić swojego kochanka Skontaktuj się z tym wielkim człowiekiem, jeśli masz problem z trwałym rozwiązaniem przez [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

  • Jasmina Oren - niezalogowany 2019-09-28 18:11:51

    Powrót męża do mnie jest najwspanialszą rzeczą, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem, i muszę podzielić się tym wspaniałym świadectwem, chcę tylko podziękować dr Isikolo za poświęcenie czasu, aby pomóc mi rzucić zaklęcie, które przywróciło mojego byłego męża, nazywam się Jasmina Oren, chcę podzielić się z wami wszystkim moim świadectwem i szczęściem, w zeszłym roku mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety w swoim miejscu pracy i porzucił mnie i moje dwoje (2) dzieci, wszystko było tak ciężko dla mnie i dla dzieci, ponieważ tak bardzo go kocham, więc widziałem świadectwa DR Isikolo, o tym, jak pomagał kobietom w powrocie męża, więc skontaktowałem się z nim i pomógł mi rzucić zaklęcie zwrotne dla mojego męża a następnego dnia mój mąż opuścił drugą kobietę i wrócił do mnie z wielką miłością i troską, prosząc o wybaczenie. nigdy nie zapomnę tej pomocy, którą DR Isikolo udzielił mi i moim dzieciom. jeśli jesteś tutaj, potrzebujesz pomocy, aby odzyskać kochanka, możesz skontaktować się z nim za pośrednictwem tego e-maila [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196, jestem żywym świadectwem jego mocy i dobrej woli.

  • Elayne - niezalogowany 2019-09-30 13:59:22

    OSTRZEŻENIE:

    Strzeż się, chcę wysłać ważną informację do każdego, kto to teraz czyta, strzeż się fałszywych rzucających zaklęcia, szukam pomocy od ponad 3 lat, nikt nie był w stanie mi pomóc. Nazywam się Elayne White i pochodzę z Kanady. Chcę podzielić się tutaj moją prawdziwą historią życiową ze względu na ludzi cierpiących na ten sam problem, jak ja, nie mam dziecka od 9 lat po ślubie, a mój mąż mnie opuścił ponieważ nie mogłam dać mu dziecka i wychodziłam z inną damą, płakałam dzień i noc, ponieważ tak bardzo kocham mojego męża i szukam pomocy przez cały czas, aż w zeszłym miesiącu zobaczyłam podobny komentarz w Internecie udostępniony przez kobieta prosząca ludzi o skontaktowanie się z dr Ogundele w celu uzyskania jakiejkolwiek pomocy, więc szybko skontaktowałem się z nim, aby mi pomóc, dr Ogundele odpowiedział i powiedział mi, że moje problemy się skończyły, więc uwierzyłem mu po 24 godzinach, gdy powiedział mi, że skończył natychmiast dostałem telefon od mojego męża z prośbą, żebym mu wybaczył, szybko przyjąłem jego przeprosiny, to było w zeszłym miesiącu, ponieważ po powrocie męża z radością mogę powiedzieć, że jestem dziś w ciąży, a dr Ogundele przyprowadził dla mnie mojego męża w ciągu 24 godziny dzięki swoim mocom i dał mi zioła do oczyszczenia mojego ciała system szybkiej płodności, mówię to, ponieważ powiedziałem mu, że podzielę się jego nazwiskiem w radiu i Internecie, aby ludzie wiedzieli o jego dobrej pracy, tym, którzy chcą mu podziękować za mnie lub tym, którzy potrzebują rozwiązania w sprawie ich problemów, skontaktuj się z nim przez e-mail: [email protected] Czat WhatsApp i Viber: +27638836445.

  • Bernada Gaspar - niezalogowany 2019-09-30 18:35:44

    Nazywam się Bernada Gaspar. Z szacunku dla ciebie i twoich zaklęć muszę przekazać to świadectwo wszystkim. Byłem u innych rzucających zaklęcia, nie widząc żadnego rezultatu, wszystko czego chcieli, to po moje pieniądze. Po prostu żałuję, że nie przyszedłem do ciebie wcześniej, mam to, co najlepsze. Mojego byłego męża nie było przez rok, a ja chodziłem wszędzie i innych zaklęć, by uzyskać pomoc, ale bez rezultatu, dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie dr Isikolo. Po zakończeniu Zaklęcia Miłości w końcu dostałem od niego telefon w niecałe 48 godzin. Jego czary działały cuda, a mój mąż powrócił z miłością. To było jak cud! Nagle wrócił z kwiatami, mówiąc, że powinienem mu dać. Byłem naprawdę oszołomiony i zszokowany, gdy mój mąż klęczał błagając o wybaczenie i żebym go przyjęła z powrotem. Naprawdę brakuje mi słów i jestem radosna, jesteś Bogiem posłanym do mnie i całej mojej rodziny. A teraz znów jestem radosną kobietą. Dziękuję bardzo dr Isikolo. Wszystkim, którzy szukają prawdziwego rzucającego zaklęcia, skontaktuj się z Dr.Isikolo na [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196

  • anonymous - niezalogowany 2019-10-02 16:11:24

    [email protected] to świetny rzucający zaklęcia miłosne. skontaktuj się z nim teraz za pomocą jego czatu na Viber / WhatsApp @ 2348156911977

  • Lawrenta Rae - niezalogowany 2019-10-02 16:18:18

    Chcę ci bardzo podziękować za to, że pomogłeś mi odzyskać rodzinę i znów wyrazić szczęście, gdy myślałem, że wszystko jest stracone. skontaktowałem się z [email protected] w sieci, aby mi pomóc, ponieważ widziałem kilka i słyszałem o nim kilka zeznań. powiedział mi, co mam robić i rzeczy, które muszę zapewnić, a po tym, jak wszystko zostało ułożone na miejscu, zapewnił mnie, że dam mu dwa dni, że definitywnie wróci i całkowicie wróciła drugiego dnia. dzięki chubygreat. możesz WhatsApp mu 2348165965904.

  • Allesio Jese - niezalogowany 2019-10-03 19:35:53

    Czy chcesz odzyskać swoją byłą? Zrobiłem to z doktorem Isikolo, a mój były wrócił do mnie w 3 dni po tym, jak powiedział mi, że zaklęcie zostało rzucone. Chcę, żeby wszyscy przeczytali moje zeznania i wierzyli w rzucającego zaklęcia, takiego jak dr Isikolo. Jestem Allesio Jese. Moja była dziewczyna zerwała ze mną, ponieważ piję i palę, a ona nie lubiła facetów, którzy coś takiego robili. Pewnego wieczoru, kiedy byłam z przyjaciółmi na wycieczkach z alkoholem, moja dziewczyna bagde w pokoju i nie tylko widziała, jak palę, ale byłam z inną dziewczyną, co ją bardzo zdenerwowało i odeszła, a od tego dnia nigdy nie widziałem ją ponownie, dopóki nie skontaktowałem się z dr Isikolo po około 3 miesiącach później, a ona nawet nie odbierała moich telefonów. Bardzo się cieszę, że doktor Isikolo przyniósł ją z powrotem do mnie. Kiedy skontaktowałem się z tym rzucającym zaklęcia, nie wierzyłem, że moja była powróci po tym, co zrobiłem, ale dr Isikolo dał mi wiarę i teraz cieszę się, że moja dziewczyna wróciła do mnie. Chcę, aby wszyscy uwierzyli w tego rzucającego zaklęcia i kontaktowali się z pocztą e-mail w celu uzyskania pomocy na [email protected] lub Whatsapp na numer +2348133261196

  • Ariana Dalen - niezalogowany 2019-10-04 18:36:32

    Mój ex i ja zerwaliśmy 1 rok i 2 miesiące temu i byłem w szóstym miesiącu ciąży. Oboje się kochamy i był to dla mnie szok, który naprawdę złamał mi serce. Próbowałem do niego zadzwonić i obie linie były rozłączone. Próbowałem się z nim skontaktować w sieciach społecznościowych, ale usunął mnie z nich. Próbowałem skontaktować się z jego rodzicami, a oni powiedzieli mi, że ich syn powiedział, że mnie nie kocha i nie chce mnie widzieć, a oni nie wiedzą, co jest nie tak. Płakałem i płakałem codziennie, ponieważ bardzo go kochałem. Dopóki nie urodziłam dziecka i nie miałam roczku, nie mogłam odzyskać miłości. Znów byłem zmieszany. Nie wiem, co robić, straciłem też pracę i nie mam pieniędzy na opiekę nad dzieckiem. Byłem nieszczęśliwy w życiu, więc płakałem do mojej siostry i powiedziałem jej o moim problemie i powiedziałem, że zna jeden potężny rzucający zaklęcia, który pomógł jej, gdy nie mogła zajść w ciążę. Skontaktowałem się z nim przez e-mail, a on powiedział, że mi pomoże i powiedział, że kobieta rzuciła zaklęcie na mojego mężczyznę i powiedział, że pomoże mi złamać zaklęcie, aby mój mężczyzna wrócił do mnie i był mój na zawsze. Było dla mnie wielką niespodzianką, że wszystko, co powiedział, stało się rzeczywistością. Mój człowiek natychmiast do mnie wrócił, mówiąc, że powinienem mu wybaczyć. Przesyłam bardzo wielkie podziękowania dla tego potężnego i prawdziwego rzucającego zaklęcia. Modlę się, aby żył długo i wykonał więcej swojej cudownej pracy. Jeśli masz jakikolwiek problem przeszkadzający w życiu, musisz skontaktować się z tym potężnym rzucającym zaklęcia! On może ci pomóc. Nie zawiedzie cię, daję ci 100% gwarancji, że ci pomoże, oto jego kontakt: napisz do niego na adres: [email protected] Możesz go również wysłać na Whatsapp +2348133261196.

  • Helena Leon - niezalogowany 2019-10-07 20:33:34

    Jestem Helena Leon z Londynu. Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem od ponad 10 lat. Spotkaliśmy się, gdy miałem 20 lat, a on miał 24 lata. Przeżyliśmy już wiele emocjonalnie razem. W naszym małżeństwie było kilka OGROMNYCH walk i bolesnych sytuacji, ale zawsze wydawało się, że wychodzimy silniejsi po drugiej stronie. Niespodziewanie mój mąż rozprawił o mnie rozwód, byłem ślepy! Nie widziałem, żeby nadchodziło, nie rozpoznałem znaków. Przestał nosić obrączkę i nic o tym nie myślałem. Nie uważa mnie już za atrakcyjnego seksualnie. Nie mogłam powstrzymać się od płaczu przez cały czas, ponieważ byłam bardzo zraniona. Byłem całkowicie przygnębiony, dopóki nie znalazłem Dr ISIKOLO, rzucającego zaklęcia z Afryki, o którym wszyscy rozmawiali online, i skontaktowałem się z nim w sprawie zaklęcia Miłości. Podczas naszej rozmowy zapewnił mnie, że przywróci męża w ciągu mniej niż 48 godzin od rzucenia zaklęcia. Wydawało mi się to niemożliwe. Nie uwierzysz, że mój mąż zadzwonił natychmiast po 24 godzinach błagając mnie, abym zapomniał o tym, co powiedział o rozwodzie. Byłem całkowicie zaskoczony! W mojej rodzinie jest tyle miłości, odkąd użyłem jego zaklęć. Jest cudowny, a jego zaklęcia działają tak szybko. Teraz mój mąż kocha mnie bardziej niż wcześniej. Możesz również skontaktować się z nim, jeśli masz problemy z małżeństwem lub związkiem. E-mail: [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196

  • Rosa Antoine - niezalogowany 2019-10-08 20:58:29

    DZIĘKUJE dr Isikolo ZA PRZYWRÓCENIE MEGO SZCZĘŚCIA I RODZINY RAZEM. WHATSAPP +2348133261196.
    Cześć, jestem Rosa Antoine. Po wieloletnim pobycie w Unii zwanej małżeństwem z mężem, był obelżywy i zniszczył miłość, którą dzieliliśmy, i opuścił mnie. Zrobiłem wszystko, co możliwe, aby do niego wrócić, ale wszystko poszło na marne, tak bardzo go pragnąłem, ponieważ go kochałem. więc wyjaśniłem mój problem mojej przyjaciółce, a ona zasugerowała, żebym skontaktował się z rzucającym zaklęcia, który pomógł jej rzucić zaklęcie, które zaszło w ciążę i sprowadziło męża z powrotem. Nie miałem wyboru, niż spróbować. Wysłałem wiadomość do rzucającego czary Dr Isikolo na WhatsApp, a on zapewnił mnie, że nie ma problemu i że wszystko będzie dobrze. Powiedział mi wszystko, co było wymagane, co przedstawiłem, więc rzucił na mnie zaklęcie i, co zaskakujące, po 48 godzinach mój mąż zadzwonił do mnie przepraszając za wszystko, co było ogromną i przytłaczającą radością. Byłem tak zaskoczony, że odebrałem telefon i powiedział tylko, że jest mu tak przykro z powodu wszystkiego, co się wydarzyło, że chciał, żebym do niego wrócił. Powiedział też, że bardzo mnie kocha. Byłem bardzo szczęśliwy i poszedłem do niego, dlatego znów zaczęliśmy szczęśliwie żyć razem. więc każdy, kto potrzebuje pomocy w przypadku jakichkolwiek problemów, może również skontaktować się z tym prawdziwym i bardzo autentycznym rzucającym zaklęcia na [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196 skontaktować się z tym wspaniałym człowiekiem już dziś i rozwiązać twoje problemy w 100%.

  • Milena Carlos - niezalogowany 2019-10-10 19:21:36

    Prawdziwy rzucający zaklęcia o nazwie DR ISIKOLO
    Byłem tak przygnębiony, kiedy mój kochanek opuścił mnie dla innego faceta po tym, jak umawialiśmy się przez 5 lat, próbowałem błagać ją, by do mnie wróciła, odmówiła i powiedziała, że ​​nie ma do mnie uczuć. Stałem się smutnym mężczyzną po tym wszystkim, jak byliśmy razem, po całej miłości, którą dzieliliśmy w przeszłości, nie wyobrażałem sobie mojego życia bez niej, ponieważ moja miłość do niej była bezcenna, by handlować z jakiegokolwiek powodu pewnego dnia, gdy przeglądałem internet, zobaczyłem komentarz na ten temat ma moc sprowadzić byłego kochanka i postanowiłem się przekonać, kontaktując się z nim, a ja natychmiast odpowiedziałem i wyjaśniam, przez co przechodzę, i powiedział, że inny facet użył na niej zaklęcia voodoo, dlatego właśnie odeszła mnie dla niego pomimo mojej troski o nią i obiecuję pomóc mi odzyskać kochanka, a także pomoże mi rzucić na niego zaklęcie martwe, aby nie mógł ze mną walczyć w przyszłości, w mniej niż trzy dni facet został zastrzelony przez nieznanego faceci na Florydzie iw ciągu pięciu dni moja dziewczyna była w mój dom czekał, aż wrócę z pracy, a kiedy to zrobiłem, zaczęła błagać, mówiąc, że jej przykro, że nigdy nie wiedziała, co się z nią dzieje. dziękuję DR ISIKOLO jestem teraz szczęśliwy z moją dziewczyną i wszystko idzie gładko. skontaktuj się z Piotrem w celu uzyskania jakiegokolwiek czaru zemsty i byłego czaru z powrotem za pośrednictwem [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

  • Elise Nicolas - niezalogowany 2019-10-15 11:22:13

    Cześć wszystkim!
    Mój ex i ja zerwaliśmy 1 rok i 2 miesiące temu i byłem w szóstym miesiącu ciąży. Oboje się kochamy i był to dla mnie szok, który naprawdę złamał mi serce. Próbowałem do niego zadzwonić i obie linie były rozłączone. Próbowałem się z nim skontaktować w sieciach społecznościowych, ale usunął mnie z nich. Próbowałem skontaktować się z jego rodzicami, a oni powiedzieli mi, że ich syn powiedział, że mnie nie kocha i nie chce mnie widzieć, a oni nie wiedzą, co jest nie tak. Płakałem i płakałem codziennie, ponieważ bardzo go kochałem. Dopóki nie urodziłam dziecka i nie miałam roczku, nie mogłam odzyskać miłości. Znów byłem zmieszany. Nie wiem, co robić, straciłem też pracę i nie mam pieniędzy na opiekę nad dzieckiem. Byłem nieszczęśliwy w życiu, więc płakałem do mojej siostry i powiedziałem jej o moim problemie i powiedziałem, że zna jeden potężny rzucający zaklęcia, który pomógł jej, gdy nie mogła zajść w ciążę. Skontaktowałem się z nim przez e-mail, a on powiedział, że mi pomoże i powiedział, że kobieta rzuciła zaklęcie na mojego mężczyznę, i powiedział, że pomoże mi złamać zaklęcie, aby mój mężczyzna wrócił do mnie i był mój na zawsze. Było dla mnie wielką niespodzianką, że wszystko, co powiedział, stało się po 48 godzinach. Mój człowiek natychmiast do mnie wrócił, mówiąc, że powinienem mu wybaczyć. Przesyłam bardzo wielkie podziękowania dla tego potężnego i prawdziwego rzucającego zaklęcia. Modlę się, aby żył długo i wykonał więcej swojej cudownej pracy. Jeśli masz jakikolwiek problem przeszkadzający w życiu, musisz skontaktować się z tym potężnym rzucającym zaklęcia! On może ci pomóc. Nie zawiedzie cię, daję ci 100% gwarancji, że ci pomoże, oto jego kontakt: napisz do niego na adres: [email protected] Możesz go również wysłać na Whatsapp +2348133261196

  • Maria Alexuta - niezalogowany 2019-10-18 21:17:32

    Vrăjitorul autentic numit Dr. Isikolo, care face minuni pentru oameni
    Am fost atât de deprimată, când iubitul meu m-a părăsit pentru un alt tip, după ce ne-am întâlnit de 5 ani, am încercat să o rog să se întoarcă la mine, că a refuzat și a spus că nu mai are sentimente pentru mine. am devenit un bărbat trist după tot ce am trecut împreună, după toată dragostea pe care am împărtășit-o în trecut nu mi-am putut imagina viața fără ea, deoarece dragostea mea pentru ea nu avea preț de a face comerț din orice motiv, într-o zi când mergeam pe internet am văzut un comentariu despre faptul că el are puterea de a-l readuce pe fostul iubit și am decis să încerc să mă văd contactându-l și imediat am răspuns că am explicat prin ce am trecut și mi-a spus că celălalt tip folosiți vraja voodoo asupra ei, de aceea m-a lăsat pentru el în ciuda grijii mele pentru ea și promit să mă ajute să-mi recuperez iubitul înapoi și, de asemenea, mă va ajuta să-i pun o vraja moartă, astfel încât să nu mă poată lupta înapoi în viitor, în la mai puțin de trei zile, tipul a fost împușcat de bărbați de tip necunoscut din Florida și în 48 de ore prietena mea era la mine în casă, care mă aștepta să mă întorc de la muncă și când am început să cerșesc spunând că îi pare rău că nu a știut niciodată ce a venit peste ea. multumesc Dr. Isikolo acum sunt fericit cu prietena mea și totul merge acum fără probleme. contactați peterul pentru orice vrăjire de răzbunare și ex-vrăjire din spate prin intermediul [email protected] puteți, de asemenea, să-l discutați pe WhatsApp prin +2348133261196.

  • Maria Alexuta - niezalogowany 2019-10-18 21:30:11

    Prawdziwy czarodziej Dr Isikolo, który czyni cuda dla ludzi
    Byłem tak przygnębiony, kiedy mój kochanek zostawił mnie dla innego faceta po tym, jak umawialiśmy się przez 5 lat, próbowałem błagać ją, by do mnie wróciła, odmówiła i powiedziała, że ​​nie ma już do mnie uczuć. stałem się smutnym człowiekiem po tym wszystkim, przez co razem przeszliśmy, po całej miłości, którą dzieliliśmy w przeszłości, nie wyobrażałem sobie życia bez niej, ponieważ moja miłość do niej była bezcenna, by handlować z jakiegokolwiek powodu, pewnego dnia, kiedy idę przez internet zobaczyłem komentarz na temat tego, że ma moc przywrócić byłego kochanka i postanowiłem spróbować samemu się z nim skontaktować, od razu odpowiedziałem i wyjaśniłem, przez co przechodzę, i powiedział, że ten drugi facet użyj na niej zaklęcia voodoo, dlatego porzuciła mnie dla niego pomimo mojej troski i obiecuję pomóc mi odzyskać kochanka, a także pomoże mi rzucić na niego zaklęcie martwe, aby nie mógł ze mną walczyć w przyszłości, w niecałe trzy dni ten facet został zastrzelony przez nieznanego faceta na Florydzie, aw ciągu 48 godzin moja dziewczyna była w moim domu i czekała, aż wrócę z pracy, a kiedy to zrobiłem, zaczęła błagać, mówiąc, że jest jej przykro, że nigdy nie wiedziała, co ją spotkało. dziękuję, dr Isikolo, teraz jestem szczęśliwy z moją dziewczyną i wszystko idzie teraz gładko. skontaktuj się z Peterem w celu uzyskania jakiegokolwiek czaru zemsty i byłego czaru za pośrednictwem [email protected] Możesz także porozmawiać z nim na WhatsApp za pośrednictwem +2348133261196.

  • Rose Tomi - niezalogowany 2019-10-21 14:54:45

    Przeczytaj i skontaktuj się z dr Isikolo, jeśli potrzebujesz potężnego zaklęcia miłosnego, aby naprawić zerwany związek.
    Dostałem rozwód od męża, gdy byłem w szóstym miesiącu ciąży z moim drugim dzieckiem. Kłóciliśmy się i kłóciliśmy bez przerwy od dnia poczęcia naszego pierwszego dziecka, nie było już od niego ani miłości, ani zaufania, więc się ze mną rozwiódł. I przez te wszystkie lata, próbowałem różnych sposobów, aby go odzyskać, próbowałem też różnych rzucających zaklęcia tutaj w Stanach Zjednoczonych, ale żaden z nich nie mógł zwrócić mi Richarda. Tylko dr Isikolo zagwarantował mi natychmiastowe 48-godzinne rzucanie zaklęć i zapewnił mnie, że mój mąż znów będzie ze mną. Piszę, aby podziękować i wyrazić głęboką wdzięczność za dotrzymanie obietnic oraz za wykorzystanie waszych uzdolnionych i wielkich mocy, aby sprowadzić go z powrotem do domu. Byłem podekscytowany wiedząc, że specjalizujesz się w ponownym łączeniu Kochanków. Dziękuję, Panie, za pomoc w najgorszych chwilach mojego życia, za bycie tak wielkim rzucającym zaklęcia i za przekazanie mi zaklęcia miłosnego, które sprawiło mi tyle radości w moim małżeństwie. Mój mąż wrócił i obiecuje, że nigdy więcej mnie nie opuści. Jeśli wątpisz w jego umiejętności, zaufaj mi. Powinieneś zaryzykować. Opłaca się w sposób, którego nigdy nie można sobie wyobrazić. Jeśli jesteś teraz ich i potrzebujesz silnego i pilnego zaklęcia miłosnego, aby przywrócić swój były uprzejmy kontakt z dr Isikolo w tej chwili, jest on jedyną odpowiedzią na przywrócenie zerwanego związku lub małżeństwa. [email protected] lub możesz również Whatsapp / Viber go na +2348133261196

  • Helena Pantović - niezalogowany 2019-10-27 18:53:41

    Byłem w związku z moim chłopakiem od 2 lat i planowaliśmy wkrótce wziąć ślub i nagle zostawił mnie dla innej dziewczyny, naprawdę kocham tego faceta i nigdy nie wyobrażam sobie życia bez niego. Dalej starałem się jak najlepiej go odzyskać, ale wszystkie moje wysiłki, aby go odzyskać w moim życiu, nie przyniosły rezultatu. To był ten wierny dzień, natknąłem się na komentarze na stronie o tym wielkim rzucającym zaklęcia, dr Isikolo, tak wiele osób twierdziło, że pomaga im odnowić ich związek i przywrócić ich byłego, musiałem się z nim skontaktować, ponieważ był moja ostatnia nadzieja. Skontaktowałem się z nim za pośrednictwem jego e-maila, a on zapewnił mnie, że za dwa dni mój chłopak opuści drugą dziewczynkę i wróci do mnie. To była wielka niespodzianka, gdy mój chłopak wrócił do mnie po dwóch dniach. Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwy, że wrócił do mnie i osiągnąłem to z pomocą dr Isikolo, i radzę, jeśli potrzebujesz jego pomocy, również napisz do niego bezpośrednio
    E-mail: [email protected] lub możesz również Whatsapp/Viber go na +2348133261196.

  • Masha Franko - niezalogowany 2019-10-29 20:19:08

    Cześć chłopaki, jestem bardzo podekscytowany odzyskaniem męża po tym, jak zostawił mnie i nasze 3 dzieci dla innej kobiety.
    Po 2 latach małżeństwa ja i mój mąż wdawaliśmy się w jedną lub drugą kłótnię, dopóki w końcu mnie nie opuścił i przeprowadził się do Kalifornii, by być z inną kobietą. czułem, że moje życie się skończyło, a moje dzieci myślały, że nigdy więcej nie zobaczą swojego ojca. starałem się być silny tylko dla dzieci, ale nie mogłem kontrolować bólów, które dręczą moje serce, moje serce było wypełnione smutkami i bólami, ponieważ naprawdę byłem zakochany w moim mężu. Każdego dnia i każdej nocy myślę o nim i zawsze chciałbym, żeby do mnie wrócił. Byłem naprawdę zdenerwowany i potrzebowałem pomocy, więc szukałem pomocy online i natknąłem się na stronę internetową, która sugerowała, że ​​DR ISIKOLO może pomóc szybko odzyskać ex . Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, co mam robić, i zrobiłem to, a on (Zaklęcie Miłości) dla mnie. 48 godzin później mój mąż naprawdę zadzwonił do mnie i powiedział, że tak bardzo tęskni za mną i dziećmi, więc Niesamowite !! Tak właśnie wrócił tego samego dnia z wielką miłością i radością, i przeprosił za swój błąd oraz za ból, który wyrządził mi i dzieciom. Od tego dnia nasze małżeństwo było silniejsze niż było wcześniej. Wszystko dzięki DR ISIKOLO. jest tak potężny i postanowiłem podzielić się moją historią w Internecie, że DR ISIKOLO jest prawdziwym i potężnym rzucającym zaklęcia, o którym zawsze będę się modlić, aby długo żyć, aby pomóc swoim dzieciom w trudnych chwilach, jeśli jesteś tutaj i potrzebujesz swojego byłego lub twój mąż przeprowadził się do innej kobiety, nie płacz już, skontaktuj się teraz z tym potężnym rzucającym zaklęcia. Oto jego kontakt: napisz do niego na adres: [email protected] lub możesz również Whatsapp / Viber go pod numerem +2348133261196.

  • sandra - niezalogowany 2019-10-29 23:39:50

    moja żona była chora na raka jelita grubego przez 2 lata, więc musiałam się martwić, a ona martwiła się także o swoje zdrowie. odwiedziliśmy wiele szpitali i przechodziliśmy terapię przeciwnowotworową, ale nic nie działa. pracowała także nad dietą. aby zmniejszyć ten rak, ale nic nie działa, natknąłem się na blog, gdy mężczyzna dziękuje, jak Dr Sharaja wyleczył swoją żonę z raka jelita grubego. Rak jelita grubego to rak, który zaczyna się w okrężnicy lub odbytnicy. jego adres e-mail [email protected] napisałem do niego i powiedziałem, że potrzebuję jego pomocy. Dr Sharaja był w stanie dać mi rozwiązanie, aby uleczyć moją żonę za pomocą ziołowego roztworu, a ja dałem ją mojej żonie po sześciu miesiącach i kilku testach, które moja żona leczy. wielkie podziękowania dla dr Sharaja.
    [email protected] lub

    Jeśli tam jesteś, przejdź przez to
    Problemy wymienione poniżej są również idealne
    (1) Czy chcesz leczyć wszystkie rodzaje raka
    (2) Czy chcesz leczyć cukrzycę typu
    (3) Czy chcesz promocji?
    (4) Czy chcesz dziecko?
    (6) Czy chcesz być bogaty?
    (7) Czy chcesz związać swojego męża / żonę?
    Twój na zawsze?
    (8) Potrzebujesz wsparcia finansowego?

  • gość 2019-10-31 15:34:32

    Chcę tylko szybko poradzić każdemu, kto ma trudności w jego związku z kontaktem z Dr.Agbazara, ponieważ jest on jedyną osobą zdolną do przywrócenia zerwanych związków lub zerwanych małżeństw w terminie 48 godzin. ze swoimi duchowymi mocami. Możesz skontaktować się z Dr.Agbazara, pisząc go przez e-mail na adres ( [email protected] ) LUB zadzwoń / WhatsApp mu na ( +2348104102662 ), w każdej sytuacji życia znajdziesz siebie.

  • Katarina Leo - niezalogowany 2019-11-01 17:48:02

    Mając tak wiele w sercu, jestem tutaj, aby wyrazić siebie, w jaki sposób dr Isikolo uratował moje małżeństwo od rozwodu. Ja i mój mąż mieliśmy pewne nieporozumienie i to rozdzierało nasze małżeństwo na tyle, na ile mój mąż szukał rozwodu. Więc nie mam wyboru, jak pójść do Internetu, aby znaleźć rozwiązanie mojego problemu. To tam natknąłem się na szczegóły dr Isikolo i jak wiele osób pisało o nim dobre rzeczy i jego wspaniałe dzieła dla nich oraz o tym, jak pomógł wielu ludzi poprzez przywrócenie tam relacji. Kontaktuję się z doktorem Isikolo, który powiedział mi wszystko, co muszę zrobić, co zrobiłem, aw niespełna 48 godzin mój mąż anulował dokumenty rozwodowe. Teraz ja i mój mąż żyjemy razem w pokoju i harmonii dzięki dr. Isikolo za uratowanie mojego małżeństwa przed zerwaniem. Dane kontaktowe Dr Isikolo są wysyłane pocztą elektroniczną: [email protected] lub możesz również Whatsapp go na +2348133261196

  • gość 2019-11-02 14:01:45

    WIELKI CZARNY CZARNIK, KTÓRY POMÓC MNIE PRZYWRÓCIŁ MÓJ EX MĄŻ I POMÓŻ MNIE TAKŻE W CIĄŻY ....
    nigdy nie uczyłem, że mogę być szczęśliwy w życiu, ponieważ mój mąż opuścił mnie 6 miesięcy temu, ponieważ nie byłem w stanie zajść w ciążę po 6 latach małżeństwa ... ale ten wielki prorok przywrócił mi szczęście w ciągu 24 godzin, pomagając mi przywrócić Mąż wrócił do mnie, a także rzucił na mnie zaklęcie ciążowe, które pomogło mi począć moje pierwsze dziecko w życiu ... Ten gretski Prorok zrobił radość w moim życiu w ciągu 24 godzin, przywracając mi moją miłość i szczęście. Myślę, że jestem najszczęśliwszą kobietą na ziemi, którą Prorok Omar Innis sprawił, żebym był ... Skontaktuj się z Prorokiem OMAR za pośrednictwem komunikatora WhatsApp +1330 536 9169, aby uzyskać środki na wszelkiego rodzaju kłopoty lub problemy finansowe, z jakimi się dzisiaj zmagasz ... jest niesamowity i bardzo niezawodny w rozwiązywaniu wszelkich problemów, z jakimi się dzisiaj borykasz .. i pamiętaj: UWAŻAJ LUDZI TUTAJ W INTERNECIE, ŻEBY BYĆ CZAROWNIKAMI CZARNICY .. BYŁAM RAZ OFIARĄ SWOICH PODAJNIKÓW

  • Leon Dominik - niezalogowany 2019-11-02 19:11:58

    Co mogę powiedzieć, jestem zastrzelony ze słów, gdyby nie dr Isikolo, nie byłbym teraz szczęśliwy, zrobił dla mnie cudowną rzecz, której nie mogę zatrzymać sam, nie jestem tego rodzaju ludźmi, którym pomożecie po dobra robota, uciekną, dlatego codziennie informuję ludzi, że istnieje taki potężny wielki człowiek, taki jak ty, który kiedykolwiek uwierzy, że moja dziewczyna Rita wciąż może do mnie wrócić i żebrze na kolanach po tym, jak żyła za 7 miesięcy. Dr Isikolo wykonał dla mnie pracę, która sprawiła, że ​​uwierzyłem, że istnieje naprawdę potężny rzucający zaklęcia, ale jest po prostu cierpliwy, aby mieć takiego potężnego jak Dr Isikolo. Mogę to udowodnić każdemu, kto chce skontaktować się z tym wspaniałym człowiekiem, nie będzie żałować, ponieważ Dr Isikolo przyprowadziła mojego kochanka w ciągu 48 godzin po tym, jak zostałem oszukany przez tych czarodziejów online, którzy szukają pieniędzy ludzi, ale teraz planuję się z nią ożenić, bardzo się cieszę, dziękuję bardzo, dr. Isikolo, naprawdę doceniam, modlę się o to. robisz to samo dla osób potrzebujących pomocy od ciebie. jeszcze raz dziękuję moim przyjaciołom za jakikolwiek problem, który próbujesz skontaktować się z dr Isikolo i omówić go z nim i zobaczyć, co będzie dalej, oto e-mail: [email protected] lub możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

  • condilla vincen - niezalogowany 2019-11-05 22:19:01

    Jestem pani CONDILLA VINCENT ze Stanów Zjednoczonych, chcę podzielić się świadectwem mojego życia dla każdego z nich. Byłem żonaty z moim mężem VINCENTEM, kocham go tak bardzo, że jesteśmy małżeństwem od siedmiu lat z dwójką dzieci. Kiedy pojechał na wakacje do Francji, odniósł się do kobiety o imieniu Ashley, powiedział mi, że nie jest już zainteresowany naszym małżeństwem. Byłem tak zdezorientowany i szukałem pomocy, że nie wiem, co robić, dopóki nie spotkałem mojej przyjaciółki Marii i nie powiedziałem jej o moim problemie. Powiedziała mi, żebym się nie martwiła, że ​​ma podobny problem, i przedstawiła mnie mężczyźnie o imieniu Dr. OMON, który rzucił zaklęcie na swojego byłego chłopaka i sprowadził go po trzech dniach. Maria prosi mnie o skontaktowanie się z dr. OMONEM. Skontaktowałem się z nim, aby pomóc mi przywrócić męża, a on prosi mnie, abym nie martwił się, że bogowie jego przodków będą dla mnie walczyć. Powiedział mi, że po trzech dniach dołączy do mnie i mojego męża. Po trzech dniach mój mąż zadzwonił do mnie i powiedział, że znowu szuka rzeczy ze mną Zaskoczył mnie, gdy go zobaczyłem, i zaczął wołać o wybaczenie. W tej chwili jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie w związku z tym, co ten wielki dr OMON zrobił dla mnie i mojego męża, możesz skontaktować się z jego e-mailem: ([email protected]). Lub WhatsApp .. on w tej liczbie. (+2348134046638) Prosimy o kontakt w sprawie wszelkich problemów, takich jak:
    (1) Jeśli chcesz, żeby twój były powrócił
    (2) Jeśli zawsze masz koszmary.
    (3) Chcesz awansować w swoim biurze.
    (4) Jeśli chcesz dziecko.
    (5) leki ziołowe
    (6) Chcesz być bogaty.
    (7) Chcesz związać męża / żonę, aby była jego na zawsze.
    (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej.
    (9) Pozwól ludziom słuchać twoich słów i robić, co chcą.
    (10) Rozwiązanie skrzynki ETC
    Proszę skontaktować się z nim ponownie pod adresem ([email protected]) lub whatsApp .. pod tym numerem. (+2348134046638). i bądźcie błogosławieni

  • gość 2019-11-12 07:35:58

    Miłość jest piękna, gdy masz kogoś, z kim możesz się nią dzielić. Dr Ebohon jest bardzo autentycznym czarnoksiężnikiem i bardzo wyjątkowym i potężnym człowiekiem mądrości. Nie mogłam zajść w ciążę, ponieważ miałam problemy z płodnością. Mój mąż rozwiódł się za mnie z tego powodu. Byłem tak zmartwiony i zawsze płakałem, a nawet myślałem o samobójstwie, ale mój przyjaciel przedstawił mnie wielkiemu mężczyźnie, dr Ebohon, który również jej pomógł. Dała mi swój e-mail, a ja skontaktowałem się z nią i wszystko wyjaśniłem. Zapewnił mnie, że mi pomoże i nie powinienem się martwić. Dr Ebohon ponownie sprawił radość mojemu życiu i mojej rodzinie, przynosząc mężowi jego duchowe moce, sprawiając, że jestem w ciąży, lecząc chorobę nowotworową mojej siostry, a także wyleczyłem wirusa HIV mojego kuzyna za pomocą jego specjalnych mocy, a także sprawił, że mój przyrodni brat wygrał 2 miliony dolarów loterii. Dr Ebohon jest naprawdę utalentowanym, niesamowitym i bardzo dobrym człowiekiem, który naprawdę wie, jak lepiej wykonywać swoją pracę, a gdyby nie on, jakie byłoby moje życie? Doktorze Ebohon, dziękuję bardzo i nigdy nie pozwolę wam mówić o jego wielkich dziełach. Słowa nie mogą różnić się od tego, ile zrobił dla mnie i mojej rodziny, a nawet uważam, że jest to wiarygodny N, więc skontaktuj się z nim teraz, a dostanę jego rozwiązanie. [email protected] Dziękuję Dr. za dobrą pracę, e-mail ... [email protected] lub WhatsApp +2348108933275

  • Helena Jurković - niezalogowany 2019-11-15 07:39:52

    Mój chłopak zostawił mnie dla innej dziewczyny. Desperacko potrzebowałem go z powrotem, ponieważ tak bardzo go kochałem. Bardzo się martwiłem i potrzebowałem pomocy. przeglądając internet, spotkałem się ze szczególnym świadectwem na temat tego, jak dobry DR EDO pomaga szybko wrócić do przeszłości i powstrzymać rozwód lub zerwanie itd., Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, co mam robić, i zrobiłem to, a on (powrót zaklęcia Miłości) dla mnie. 28 godzin później mój chłopak wrócił do mnie, płacząc i błagając o wybaczenie. Dzisiaj jestem bardzo szczęśliwy i chcę polecić ten wielki rzucający zaklęcia każdemu, kto naprawdę potrzebuje pilnego rozwiązania jego zerwanych związków i małżeństwa, napisz do niego na adres: [email protected] Po prostu skontaktuj się ze wspaniałym „DR EDO”. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nim, a gwarantuję ci, że Ci pomoże. nie płacz już więcej - skontaktuj się teraz z tym potężnym rzucającym zaklęcia. Dziękuję DR EDO za uratowanie moich zerwanych związków i przyprowadziłem mojego chłopaka z powrotem do mnie! ”Napisz do niego na adres: [email protected], możesz również do niego zadzwonić lub dodać go na WhatsApp: +2348159452497

  • Sarah Mimitero - niezalogowany 2019-11-16 08:33:55

    Tak się cieszę, że moje zepsute małżeństwo zostało przywrócone.
    Niedawno się pogodziliśmy, choć było to trudne. Minął już ponad miesiąc i wszystko wydaje się, że wróciło do normy. Zaczął mnie traktować lepiej, a dla nas obojga był to proces leczenia. Koszmar, który trwał prawie 2 lata, zanim się rozstaliśmy, w końcu się skończył. To tak, jakbyśmy się znowu zakochali! Oboje zostawiliśmy za sobą przeszłość i staramy się iść naprzód - i po raz pierwszy od dłuższego czasu przyszłość wygląda o wiele jaśniej.
    Nie potrafię wyrazić słowami, jak wdzięczny jestem dr Edo! To tak, jakbyśmy w końcu odkryli na nowo te rzeczy, które sprawiły, że zakochaliśmy się przede wszystkim. Wszystkie zmartwienia i stres po prostu zniknęły.
    Dziękuję dr Edo za uratowanie mojego zerwanego małżeństwa i przyprowadził do mnie męża! ”.
    Ja i mój mąż znów żyjemy szczęśliwie. Wszystko dzięki dr Edo. Jeśli masz jakikolwiek problem, skontaktuj się teraz z dr Edo, a gwarantuję ci, że ci pomoże. Napisz do niego na adres: [email protected], możesz również do niego zadzwonić lub dodać go na WhatsApp: +2348159452497.

  • Steve - niezalogowany 2019-11-19 21:02:44

    Wesołych świąt z góry, wszystkim, którzy czytają tę historię, nazywam się Steve Mills. Dzielę się tym świadectwem z partnerami cierpiącymi w ich związkach, ponieważ istnieje trwałe rozwiązanie. Moja żona zostawiła mnie i 2 dzieci na innego mężczyznę na 3 lata. Starałem się być silny tylko dla moich dzieci, ale nie mogłem kontrolować bólu i smutku w moim sercu, byłem ranny i zdezorientowany. Potrzebowałem pomocy, więc przeprowadziłem badania w Internecie i natknąłem się na tak wielu lekarzy, ale oni nie mogli mi pomóc, kilka dni temu widziałem inną kobietę składającą zeznania na temat tego, jak otrzymała pomoc od rzucającego zaklęcia Dr Ogundele, ja szybko skontaktuj się z dr Ogundele, by uzyskać pomoc, a on zgodził się mi pomóc i wykonał swoje zaklęcie Po 24 godzinach moja żona, która odeszła od ponad 3 lat, zadzwoniła do mnie i powiedziała, że ​​znów mnie kocha. Ku mojemu największemu zaskoczeniu, po 24 godzinach moja Żona wróciła do domu :) Great Miracle autorstwa Dr Ogundele. W ten sposób ponownie się połączyliśmy i było w rodzinie dużo miłości, radości i pokoju, jak nigdy dotąd. Usiłuję poinformować każdego, kto potrzebuje rozwiązania jakichkolwiek problemów, możesz skontaktować się z dr Ogundele, potężnym rzucającym zaklęcia, aby znaleźć rozwiązania na jego e-mail: [email protected] i WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445.

  • Milena Carlos - niezalogowany 2019-11-20 11:26:08

    Prawdziwy rzucający zaklęcia o nazwie DR ISIKOLO
    Byłem tak przygnębiony, kiedy mój kochanek opuścił mnie dla innego faceta po tym, jak umawialiśmy się przez 5 lat, próbowałem błagać ją, by do mnie wróciła, odmówiła i powiedziała, że ​​nie ma do mnie uczuć. Stałem się smutnym mężczyzną po tym wszystkim, jak byliśmy razem, po całej miłości, którą dzieliliśmy w przeszłości, nie wyobrażałem sobie mojego życia bez niej, ponieważ moja miłość do niej była bezcenna, by handlować z jakiegokolwiek powodu pewnego dnia, gdy przeglądałem internet, zobaczyłem komentarz na ten temat ma moc sprowadzić byłego kochanka i postanowiłem się przekonać, kontaktując się z nim, a ja natychmiast odpowiedziałem i wyjaśniam, przez co przechodzę, i powiedział, że inny facet użył na niej zaklęcia voodoo, dlatego właśnie odeszła mnie dla niego pomimo mojej troski o nią i obiecuję pomóc mi odzyskać kochanka, a także pomoże mi rzucić na niego zaklęcie martwe, aby nie mógł ze mną walczyć w przyszłości, w mniej niż trzy dni facet został zastrzelony przez nieznanego faceci na Florydzie iw ciągu pięciu dni moja dziewczyna była w mój dom czekał, aż wrócę z pracy, a kiedy to zrobiłem, zaczęła błagać, mówiąc, że jej przykro, że nigdy nie wiedziała, co się z nią dzieje. dziękuję DR ISIKOLO jestem teraz szczęśliwy z moją dziewczyną i wszystko idzie gładko. skontaktuj się z Peterem w celu uzyskania jakiegokolwiek czaru zemsty i byłego czaru z powrotem za pośrednictwem [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

  • Lara Gamiz - niezalogowany 2019-11-21 08:24:56

    Dr Edo najlepszy internetowy rzucający zaklęcia przywraca moje zerwane relacje i gorąco polecam Dr Edo każdemu, kto potrzebuje pomocy!
    Mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety 3 miesiące temu i od tamtej pory moje życie było przepełnione bólem żalu i złamania serca, ponieważ był moją pierwszą miłością, z którą spędziłem całe życie. Mój przyjaciel powiedział mi, że widział kilka zeznań rzucającego zaklęcia Dr Unity, że może przywrócić kochanka w ciągu kilku dni, śmieję się i powiedziałem, że nie jestem zainteresowany, ale z powodu miłości, którą mój przyjaciel darzył mnie, ona skonsultowałem się z wielkim kapłanem w moim imieniu i ku memu wielkiemu zdziwieniu po 2 dniach mój mąż zadzwonił do mnie po raz pierwszy po trzech miesiącach, że tęskni za mną i że jest mu tak przykro z powodu każdej rzeczy, przez którą przeszedł. dla mnie i teraz jesteśmy razem szczęśliwi. Nadal nie mogę w to uwierzyć, ponieważ jest to bardzo niewiarygodne. Dziękuję dr Edo za sprowadzenie mojego kochanka, a także mojego ukochanego przyjaciela, który wstawił się w moim imieniu, ponieważ każdy, kto może potrzebować pomocy tego wielkiego kapłana, to adres e-mail: [email protected], możesz również do niego zadzwonić lub dodaj go na WhatsApp: +2348159452497

  • Emilia Filip - niezalogowany 2019-11-22 10:34:13

    Czy masz złamane serce? Nie denerwuj się, pozwól DR EDO pomóc ci odzyskać eks. ”Byłem żonaty przez 5 lat z dwójką dzieci i żyłem szczęśliwie z moją rodziną, aż wszystko zaczęło się brzydkie dla mnie i mojego męża, który prowadzi nas do walk i kłótnie prawie za każdym razem… pogorszyło się to w momencie, gdy mój mąż wystąpił o rozwód. Starałem się, aby zmienił zdanie i został ze mną, ponieważ kochałem go całym sercem i nie chciałem stracić męża, ale wszystko po prostu się nie udało… Wyprowadził się z domu i nadal starał się o rozwód. Błagałem i próbowałem wszystkiego, ale wciąż nic nie działało. Przełom nastąpił, gdy ktoś przedstawił mnie temu cudownemu, wielkiemu czarodziejowi o imieniu DR EDO , Który w końcu mi pomógł… Nigdy nie byłem fanem takich rzeczy, ale po prostu postanowiłem spróbować, ponieważ byłem zdesperowany i nie miałem wyboru… On rzucił na mnie zaklęcie i wszystko naprawdę się układa, jak obiecał i mój mąż zmienić zdanie i wrócić do domu, aby zostać ze mną i dzieci. I obiecaj, że już nigdy mnie nie skrzywdzisz. żyjemy szczęśliwie, tak jak było z pomocą DR EDO. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z DR EDO za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected], możesz również do niego zadzwonić lub dodać go na WhatsApp: +2348159452497.

  • gość 2019-11-23 04:30:40

    NAZWA JEST NAOMI, jestem z USA
    znaleźć prawdziwego pisarza o miłości? pisarz miłosny, którego prace przyniosły rezultaty? email Dr, Sango. leczyć ze złamanego serca „Cieszę się, że mój mąż wrócił po zostawieniu mnie z inną kobietą”, skontaktuj się ze [email protected], aby pomóc w pośpiechu zwrócić byłego kochanka po 12 latach małżeństwa mężczyzna był zamieszany w jedną lub drugą kłótnię zanim w końcu mnie opuścił i przeprowadził się do Kalifornii, aby być z inną kobietą. Czułem, że moje życie się skończyło, a moje dzieci myślały, że nigdy więcej nie zobaczą ojca. Starałem się być silny tylko z powodu dzieci, ale nie mogłem poradzić sobie z bólami, które nękały moje serce, moje serce zalało się bólem i bólem, ponieważ byłem naprawdę zakochany w mężu. Myślę o nim dzień i noc i zawsze żałuję, że nie może do mnie wrócić. Byłem bardzo podekscytowany i potrzebowałem pomocy, więc szukałem pomocy online i natknąłem się na witrynę, która sugerowała, że ​​dr. Sango może pomóc ci szybko wrócić na właściwe tory. Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, co mam robić, a potem zrobił słowo miłosne, że mężczyzna naprawdę do mnie zadzwonił i powiedział, że tak bardzo tęskni za mną i dziećmi. Wrócił więc tego dnia z miłością i radością, przepraszając za swój błąd i ból, który wyrządził mi i dzieciom. Od tego dnia nasze małżeństwo było silniejsze niż wcześniej, wszystko dzięki dr. Sango. jest tak potężny i postanowiłem podzielić się moją historią online, że Dr, Sango jest prawdziwym czarodziejem, który zawsze modli się o długie życie, aby pomóc swoim dzieciom w kłopotach, jeśli jesteś tutaj i potrzebujesz byłego kochanka. lub wkrótce uratuj swoje małżeństwo. Nigdy więcej tłumaczenia, skontaktuj się teraz z Dr, Sango. To jest jego osoba kontaktowa, napisz do niego. E-mail: [email protected]

  • gość 2019-11-23 04:31:01

    Proszę przeczytać i skontaktować się z dr. Dr.Pellar za pośrednictwem swojego e-maila [email protected], jeśli potrzebujesz silnego zaklęcia miłosnego, aby rozwiązać zerwany związek.
    Nazywam się Jimmy
    Kiedy byłem w szóstym miesiącu ciąży z moim drugim dzieckiem, rozwiodłem się z mężem. Odkąd nasze dziecko zaszło w ciążę, byliśmy w sporze i kłóciliśmy się, nie była już dla niego żadną miłością ani zaufaniem, więc rozwiódł się ze mną. I z tymi wszystkimi gwizdkami próbowałem różnych sposobów, aby go odzyskać, a także próbowałem kilku różnych magicznych kół w moim ojczystym kraju, ale żaden z nich nie mógł mi zwrócić Toma. Tylko Dr.Pellar zagwarantował pilne zgromadzenie 48 godzin magii i zapewnił mnie, że mój mąż znowu będzie ze mną. Piszę, aby podziękować i podziękować za dotrzymanie obietnicy i wykorzystanie uzdolnionej i wielkiej siły, aby przynieść ją do domu. Z przyjemnością dowiedziałem się, że specjalizujesz się w związkach kochanków. Dziękuję, proszę pana, za pomoc w najgorszych chwilach mojego życia, za bycie tak wielkim magiem i za dostarczenie mi magii miłości, która sprawiła mi tyle radości podczas mojego małżeństwa. Mój mąż wrócił i obiecuję, że nigdy więcej mnie nie opuścisz. Jeśli wątpisz w jego możliwości, uwierz mi. Powinieneś być w stanie. Opłaca się w sposób, którego nie można sobie nawet wyobrazić. Jeśli jesteś teraz silniejszy i potrzebujesz silnej i pilnej miłości do powrotu, uprzejmie skontaktowany dr Dr.ellar jest obecnie jedyną odpowiedzią na odbudowę zerwanego związku lub małżeństwa. napisz do niego na adres [email protected]

  • gość 2019-11-23 04:31:20

    ZOSTAŁEM NASTĘPUJĄCY NINIEJSZYM BLOGIEM DOKŁADNIE I TERAZ
    CHCĘ PODZIELIĆ MÓJ ŚWIADECTWO, MOJA NAZWA JEST WIARĄ ŻYJĘ W KANADZIE.
    Od jakiegoś czasu obserwuję tego bloga, a dziś czułem się, jakbym musiał podzielić się swoją historią, ponieważ również byłem ofiarą. Po spędzeniu z nim siedmiu lat rozwiódł się ze mną, dołożyłem wszelkich starań, aby go odzyskać, ale wszystko poszło na marne, desperacko pragnąłem go za miłość, którą do niego mam, błagałem go ze wszystkimi, obiecałem, ale odmówił. Wyjaśniłem problem mojej matce, a ona sugeruje, żebym skontaktował się z zaklęciem o nazwie Dr.Pellar, aby pomóc mi wymówić zaklęcie, aby je przywrócić, ale nigdy nie wierzyłem w to zaklęcie, nie miałem wyboru, jak tylko spróbować tego samego zaklęcia, i powiedział mi. nie martwiąc się już, że wszystko będzie w porządku, by mój były mąż mógł wrócić, zaskakująco rzucił zaklęcie w moim imieniu drugiego dnia, było około 16:00. Mój eks zadzwonił do mnie, byłem bardzo zaskoczony, odebrałem telefon i wszystko, co powiedział, żałuje wszystkiego, co się wydarzyło, że chciał mnie odzyskać, że tak bardzo mnie kocha. Byłem tak szczęśliwy, że było to dla mnie dobre, więc znów zaczęliśmy żyć razem. Od tego czasu obiecałem, że wszyscy, których znam, mają problemy z relacjami i pomogę takiej osobie, wskazując na jedynego prawdziwego i potężnego czarodzieja, który pomógł mi rozwiązać mój problem i nie jest podobny do nikogo, kto jest niewierny. Dla każdego, kto potrzebuje tutaj pomocy, jest Dr.Pellar i możesz skontaktować się z nim za pośrednictwem jego e-maila E-mail: [email protected]

  • gość 2019-11-23 04:31:40

    Uwielbiam dzielić się świadectwami małżeństwa, a moje imię to miłość. Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem od ponad 15 lat. Poznaliśmy się, kiedy miałem 22 lata, a on miał 27 lat. Razem odczuliśmy wiele emocji. W naszym małżeństwie toczyły się wielkie bitwy i bolesne sytuacje, ale zawsze wyglądaliśmy silniej po drugiej stronie. Nagle mój mąż ogłosił mój rozwód, byłem ślepy! Nie widziałem, jak nadchodzi, nie znałem znaków. Przestał nosić obrączkę i nie myślałem o tym. Nie wygląda dla mnie atrakcyjnie seksualnie. Nie mogłem cały czas płakać, ponieważ bardzo bolało mnie. Byłem całkowicie przygnębiony, dopóki nie odkryłem Dr.Sango, afrykańskiej kadry, o której wszyscy rozmawiali online, i podszedłem do niego z miłością. Podczas naszego wywiadu zapewnił mnie, że wróci do mojego męża mniej niż 48 godzin po wymówieniu jego zaklęcia. Wydawało mi się to niemożliwe. Nie uwierzysz, że po 24 godzinach mój mąż zadzwonił do mnie, błagając o zapomnienie wszystkiego, co powiedział o rozwodzie. Byłem całkowicie zaskoczony! W mojej rodzinie było tyle miłości, odkąd użyłem jego zaklęć. Jest niesamowity, a jego zaklęcia działają tak szybko. Teraz mój mąż kocha mnie bardziej niż wcześniej. Możesz również skontaktować się z Dr.Sango, jeśli masz problem z małżeństwem lub związkiem. możesz skontaktować się z Dr.Sango za pośrednictwem jego e-maila [email protected]

  • Sofia Alen - niezalogowany 2019-11-24 19:17:05

    Mój chłopak zostawił mnie dla innej dziewczyny. Desperacko potrzebowałem go z powrotem, ponieważ tak bardzo go kochałem. Bardzo się martwiłem i potrzebowałem pomocy. przeglądając internet, spotkałem się ze szczególnym świadectwem na temat tego, jak dobry dr Edo pomaga szybko wrócić do przeszłości i powstrzymać rozwód lub zerwanie itd. Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, co mam zrobić, i zrobiłem to, a on (powrót zaklęcia Miłości) dla mnie. 28 godzin później mój chłopak wrócił do mnie, płacząc i błagając o wybaczenie. Dzisiaj jestem bardzo szczęśliwy i chcę polecić ten wspaniały rzucający zaklęcia każdemu, kto naprawdę potrzebuje pilnego rozwiązania jego zerwanych związków i małżeństwa, napisz do niego na adres: [email protected] Po prostu skontaktuj się ze wspaniałym „Dr Edo”. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nim, a gwarantuję ci, że ci pomoże. Nie płacz już - skontaktuj się teraz z tym potężnym rzucającym zaklęcia. Dziękuję dr Edo za uratowanie moich zerwanych związków i przyprowadził do mnie mojego chłopaka! ”Napisz do niego na adres: [email protected], możesz również do niego zadzwonić lub dodać go na WhatsApp: +2348159452497

  • Maria Lukas - niezalogowany 2019-11-25 17:33:22

    Wróciłem z moim byłym chłopakiem z pomocą DR.EDO, najlepszego rzucającego zaklęcia online i gorąco polecam DR.EDO każdemu, kto potrzebuje pomocy! Chcę zeznawać, jak odzyskałem mojego chłopaka po tym, jak ze mną zerwał, byliśmy razem od 3 lat, ostatnio dowiedziałem się, że mój chłopak miał romans z inną dziewczyną, kiedy się z nim spotkałem, doprowadziło to do kłótni, a on w końcu ze mną zerwałem, próbowałem wszystkiego, co mogłem, aby go odzyskać, ale wszystko to bezskutecznie, dopóki nie zobaczyłem postu na forum związku o rzucającym zaklęcia, który pomaga ludziom odzyskać utraconą miłość dzięki zaklęciom miłości, na początku w to wątpiłem ale postanowiłem spróbować, kiedy skontaktowałem się z tym zaklęciem za pośrednictwem jego e-maila, a on powiedział mi, co mam zrobić, i zrobiłem to, a potem zrobił dla mnie zaklęcie Miłości. 36 godzin później mój chłopak naprawdę do mnie zadzwonił i powiedział, że tak bardzo za mną tęskni, więc Niesamowite !! Tak właśnie wrócił tego samego dnia z wielką miłością i radością, i przeprosił za swój błąd oraz za ból, który mi spowodował. Od tego dnia nasz związek był silniejszy niż wcześniej, wszystko dzięki DR.EDO. jest tak potężny i postanowiłem podzielić się moją historią w Internecie, że DR.EDOreal i potężny rzucający zaklęcia, o których zawsze będę się modlić, aby długo żyć, aby pomóc swoim dzieciom w trudnych chwilach, jeśli jesteś tutaj i potrzebujesz swojego byłego lub twój mąż przeprowadził się do innej kobiety, nie płacz już, skontaktuj się teraz z tym potężnym rzucającym zaklęcia. Oto jego kontakt: napisz do niego na adres: [email protected], możesz również do niego zadzwonić lub dodać go na WhatsApp: +2348159452497.

  • Rosalie Dorijan - niezalogowany 2019-11-26 19:18:58

    To jest świadectwo, które chcę, aby wszyscy je zobaczyli. jestem mężatką od czterech lat 4, a na piątym roku mojego małżeństwa inna kobieta rzuciła zaklęcie, aby zabrać ode mnie mojego kochanka, a mój mąż zostawił mnie i dzieci, a my cierpieliśmy przez 2 lata, aż miałem na myśli stanowisko, w którym ten mężczyzna DR EDO pomógł komuś i postanowiłem spróbować, aby przyprowadził moją miłość Męża do domu i uwierzcie, że właśnie wysłałem mu zdjęcie i zdjęcie mojego męża i zastosowałem się do informacji, które przekazał mi, aby praca była zrobione i po 36 godzinach, jak mi powiedział, zobaczyłem samochód wjechający do domu i oto był mój mąż i przyjechał do mnie i dzieci i dlatego cieszę się, że każdy z was jest podobny do spotkał się z tym mężczyzną i niech twój kochanek powróci do siebie. Jego e-mail: [email protected], możesz również do niego zadzwonić lub dodać go na WhatsApp: +2348159452497. dziękuję bardzo DR EDO. Jest najlepszy, jaki możesz znaleźć wszędzie.

  • gość 2019-11-27 10:50:39

    Znalezienie prawdziwego zaklęcia miłosnego było dla mnie jak koszmar, zapłaciłem ponad 1934 $ różnemu rzucającemu zaklęcie, które nigdy nie działa, dopóki nie spotkam DrEdede, proszę, jeśli szukasz prawdziwego i szybkiego zaklęcia miłosnego, to ona jest odpowiedzią, możesz skontaktuj się z nią teraz. [email protected] +2348129175848

  • Elena Branko - niezalogowany 2019-11-27 17:10:42

    Mój chłopak zerwał ze mną 2 miesiące temu, ponieważ czuł, że zdradzam go z moim męskim przyjacielem, próbowałem wszystkiego, co mogłem mu wyjaśnić, ale on słuchał głuchych, byłem emocjonalnie zdewastowany, ponieważ naprawdę go kochałem, dopóki widziałem w Internecie post o DR ISIKOLO, który pomaga ludziom odzyskać utraconego kochanka, początkowo wątpiłem, czy to prawda, ponieważ nigdy nie wierzyłem w takie rzeczy, ale postanowiłem spróbować, skontaktowałem się z nim i powiedział ja, co mam zrobić, a ja to zrobiłem, a potem rzucił dla mnie zaklęcie miłosne. Proces zaklęcia zjednoczenia kochanków jest bardzo prosty i działa bezinteresownie na ludzi w ten sam sposób, w jaki przywrócił mój związek w ciągu 48 godzin, a mój chłopak dzwonił i błagał pogódź się ze mną, jeśli potrzebujesz pomocy w naprawie twojego związku lub problemu małżeńskiego. Oto jego kontakt, WhatsApp / Viber z nim: +2348133261196, wyślij mu e-mailem ([email protected]).

  • gość 2019-11-27 17:46:37

    My husband left me for another woman after one year of our marriage. I needed him back desperately because i loved him so much. I became very worried and needed help. On this faithful day  as i was browsing through the internet, I came across a particular testimony about this good DR IROSI help get ex back fast and stop a divorce or breakup and so on , So I felt I should give him a try. I contacted him and he told me what to do and i did it then he did a (return Love spell) for me. 28 hours later, my husband came back to me crying and begging for my forgiveness. Today I’m so happy and i want to recommend this great spell caster to anyone that truly needs an urgent solution to his or her broken relationships and marriage email him at:([email protected]) Simply contact the great “DR IROSI” If you have any problem contact him and i guarantee you that he will help you., do not cry anymore-contact this powerful spell caster now. Thank you DR IROSI for saving my broken relationships and brought my husband back to me!” email him at: ([email protected]) or call/whatsapp him via: +2348118829771.    

  • Anna Šime - niezalogowany 2019-11-28 10:59:59

    DR EDO ZROBIŁO, ŻE MOGĘ MNIE POWSTAĆ MÓJ MĄŻ
    Nazywam się Anna Šime. Pozdrowienia dla każdego, kto czyta to świadectwo. Zostałem odrzucony przez mojego męża po trzech (7) latach małżeństwa tylko dlatego, że inna kobieta rzuciła na niego zaklęcie, a on zostawił mnie i dziecko. pewnego dnia, kiedy czytałem w Internecie, zobaczyłem post, w którym ten rzucający zaklęcia na tym DR EDO pomógł kobiecie w jej małżeństwie z jego adresem ([email protected]), odzyskać jej męża i dałem mu odpowiedź na jego adres i powiedział mi, że kobieta rzuciła zaklęcie na męża, a on powiedział mi, że mi pomoże, aw ciągu 2 dni odzyskam męża. Wierzyłem mu i dzisiaj z przyjemnością informuję was wszystkich, że ten rzucający zaklęcia ma moc przywracania kochanków. ponieważ mieszkam z mężem. Dzięki za DR EDO. Jego e-mail: ([email protected]) możesz również do niego zadzwonić lub dodać go na WhatsApp: +2348159452497

  • Laura Danijel - niezalogowany 2019-11-30 13:51:15

    Witajcie przyjaciele, w ten sposób udało mi się uratować moje małżeństwo z pomocą wielkiego rzucającego o imieniu DR EDO.
    Mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety trzy miesiące temu i od tego czasu moje życie jest pełne bólu, smutku i złamanego serca, ponieważ była to moja pierwsza miłość, z którą spędziłem całe życie. moje życie. Mój przyjaciel powiedział mi, że widział dowód osoby wywołującej zaklęcie, o imieniu DR EDO, że może przywrócić mojego kochanka w ciągu kilku dni. Śmieję się i mówię, że to mnie nie interesowało, ale z powodu miłości, którą darzyła mnie moja przyjaciółka, skonsultowała się z moim arcykapłanem i ku mojemu zaskoczeniu 36 godzin później mój mąż zadzwonił do mnie po raz pierwszy. po trzech miesiącach tęsknię za nim i jest mu przykro z powodu wszystkiego, co mi zrobił. Wrócił do mnie i teraz jesteśmy razem szczęśliwi. Nadal nie mogę w to uwierzyć, ponieważ jest to bardzo niesamowite. Dziękuję DR EDO za przywrócenie mojej miłości, a także mojemu drogiemu przyjacielowi, który skontaktował się z nim w moim imieniu, dla wszystkich, którzy przechodzą trudne chwile w swoich związkach, polecam DR EDO świetnemu rzucającemu za trwałe rozwiązanie. Możesz uzyskać dostęp do jego [email protected], możesz również do niego zadzwonić lub dodać go na WhatsApp: +2348159452497

  • Hailey Mateo - niezalogowany 2019-12-02 19:37:57

    Budzę się codziennie z uśmiechem na twarzy i śpiewam pochwały temu potężnemu rzucającemu zaklęcia, dr Isikolo, który wyświadczył mi wielką przysługę, ratując mój związek przed zerwaniem. Kiedyś myślałem, że mam idealny związek, dopóki mój kochanek zaczął wracać późno do domu i codziennie daje mi różne wymówki, potem postanowiłem go uważnie obserwować, a potem odkryłem, że miał romans z inną dziewczyną. Miałem złamane serce, ponieważ tak bardzo mu ufałem i wiedząc, że ma tajny związek, bardzo mnie boli i dłużej zwracał na mnie uwagę lub okazywał miłość. Zanim się zorientowałem, zostawił mnie dla dziewczyny i byłem w głębokim bałaganie, tracąc go na inną kobietę. Ale dziękuję wszystkim, którzy umieścili dane kontaktowe dr Isikolo w Internecie, ponieważ dzięki temu mogłem skontaktować się z dr Isikolo, a on pomógł mi odzyskać go w ciągu 48 godzin, a dziś mój związek został przywrócony z miłością i więcej romansów niż kiedykolwiek wcześniej. Jeśli jesteś w jakimkolwiek związku lub stresie małżeńskim, zrobię ci przysługę, upuszczając dane kontaktowe Dr Isikolo, które są za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected] lub możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

  • Emanuela Dino - niezalogowany 2019-12-03 20:23:30

    Po siedmiu latach związku z nim zerwał ze mną, zrobiłem wszystko, co możliwe, aby go przywrócić, ale wszystko poszło na marne, bardzo go pragnąłem z powodu miłości, którą do niego mam, błagałem go o wszystko , Złożyłem obietnice, ale on odmówił. Wyjaśniłem mój problem komuś online, a ona zasugerowała, że ​​powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcia DR ISIKOLO, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby go przywrócić, ale jestem typem, który nigdy nie wierzył w zaklęcie, nie miałem wyboru, niż spróbować , Wysłałem e-maila do rzucającego zaklęcie, a on powiedział mi, że nie ma problemu, że wszystko będzie dobrze przed dwoma dniami, że mój były wróci do mnie przed trzema dniami, rzucił zaklęcie i, co zaskakujące, drugiego dnia było około 16 . Mój były zadzwonił do mnie, byłem tak zaskoczony, że odebrałem telefon i powiedział tylko, że jest mu tak przykro z powodu wszystkiego, co się wydarzyło, że chciał, żebym do niego wrócił, że tak bardzo mnie kocha. Byłem bardzo szczęśliwy i poszedłem do niego, dlatego znów zaczęliśmy szczęśliwie żyć razem. Od tamtej pory obiecałem, że każdemu, kogo znam, który ma problem z relacją, pomogę takiej osobie, kierując ją do jedynego prawdziwego i potężnego rzucającego zaklęcia, który pomógł mi z moim problemem i który różni się od wszystkie fałszywe tam. Każdy może potrzebować pomocy rzucającego zaklęcia, jego e-maila: [email protected] lub jego WhatsApp na: +2348133261196.

  • gość 2019-12-04 00:48:31

    Witajcie przyjaciele, to moje zeznanie. jesteśmy małżeństwem od 5 lat i razem od 9 lat. byliśmy rozdzieleni na 4 miesiące. On chce wyjść i nie chce uratować naszego małżeństwa. Byliśmy świetną parą (przynajmniej w to wierzyłem) i rzadko się kłócimy. Kilka miesięcy przed opuszczeniem domu był tak nieaktywny i dużo spał. Uświadomiłem sobie, że ma z kimś romans i potwierdził, że pociąga ją to. Potem powiedział, że nie jest już we mnie zakochany i nie może ze mną żyć. Przez wiele miesięcy błagałem, płakałem i tak dalej. Tak bardzo potrzebowałam pomocy i chcę, aby mój mąż wrócił do mnie. Przeglądałem internet, kiedy zobaczyłem świadectwo pani o tym, jak Dr Ajayi, wielki rzucacz zaklęć, który pomógł wyleczyć mięśniaka, i mogła mieć własne dziecko, w którym włącz przywrócony spokój w domu. przerywa jego kontakt i skopiowałem go, na początku byłem sceptycznie nastawiony do kontaktu, ale naprawdę potrzebuję trwałego rozwiązania mojego problemu, więc wysyłam mu wiadomość wyjaśniającą mu moją sytuację. Powiedział, że mam być spokojny, że mój mąż przyjdzie wrócił do mnie, gdybym zrobił tak, jak mu polecił, zrobiłem wszystko, co mi kazał, a czwartego dnia dostałem od niego wiadomość z przeprosinami, mówiącą, że nie wie, co go spotkało, tego wieczoru wrócił do domu i błagał za wszystkie jego złe uczynki i od tego czasu nasza miłość i małżeństwo są silniejsze. Chciałbym szczególnie podziękować wielkiemu rzucającemu zaklęcia dr Ajayaiowi za jego dobrą pracę i za to, że znów jestem szczęśliwy w życiu. Jeśli masz ten sam problem małżeński lub masz inne problemy, które Cię zmuszają, skontaktuj się z dr Ajayi dzisiaj na e-mail: [email protected] lub numer Whatsapp: +2347084887094. Jest w stanie wykonać każdy rodzaj zaklęcia, o którym myślisz, jestem żywym świadectwem.

  • Clara Dominik - niezalogowany 2019-12-05 12:44:02

    Moje życie zostało wypełnione radością i szczęściem z powodu DR EDO po 1 roku smutku i smutku bez bycia z tym, którego kocham, starałem się, jak mogłem, aby uszczęśliwić mojego kochanka, ale to nigdy nie wychodzi Cóż, to było jak robienie wszystkiego na próżno, ale wszystko dzięki DR EDO za przybycie, aby zmienić wszystkie moje zmartwienia i smutek dla Joy. znałem tego wspaniałego człowieka, kiedy czytałem wspaniałe recenzje na temat DR EDO, w jaki sposób pomógł wielu ludziom w problemach z relacjami. Czytałem czasopismo, w którym potem zobaczyłem wspaniałe świadectwa, a potem postanowiłem nie tracić czasu. nie martwię się, że zapewnia mnie, że w ciągu 36 godzin wszystko się wyjaśni, tak bardzo wierzyłem DR EDO, ponieważ uważam, że nie może mnie zawieść i wysłałem mu wszystkie moje szczegóły. Naprawdę DR EDO nigdy mnie nie zawiodło, mój mąż, który opuścił mnie na dobre, wrócił do mnie. Mój mąż i ja żyjemy z zadowoleniem, odkąd ten rzucający zaklęcia ponownie połączył nas ze swoimi zaklęciami miłości. Dziękuję bardzo DR EDO za wasze potężne zaklęcia. wyrażenia nie wystarczą, by powiedzieć „dziękuję”. oto jego adres e-mail [email protected], możesz także do niego zadzwonić lub dodać go na WhatsApp: +2348159452497.

Dodajesz jako: |