Reklama

Certyfikat dla Przedszkola SamorzCertyfikat dla Przedszkola Samorządowego w Radymnieądowego w Radymnie

Przedszkole Samorządowe w Radymnie otrzymało rejonowy certyfikat Przedszkola Promującego Zdrowie. Uroczystość, która odbyła się 25 czerwca, stanowi podsumowanie całorocznej pracy dzieci, nauczycieli, pracowników, rodziców oraz partnerów placówki na rzecz wdrażania inicjatyw prozdrowotnych.

W minionym roku szkolnym placówka realizowała kompleksowe działania skupione wokół zdrowego odżywiania, aktywności ruchowej, higieny, bezpieczeństwa oraz odpoczynku i psychofizycznego dobrostanu wychowanków.

Przedszkolny koordynator programu Aneta Dubiel-Korzepa podsumowała ten okres, wskazując, że był to czas intensywnych spotkań, obserwacji oraz wspólnych inicjatyw ukierunkowanych na kształtowanie zdrowych nawyków. Podkreśliła, że rok przygotowawczy pozwolił na precyzyjne zdiagnozowanie potrzeb społeczności przedszkolnej oraz wyznaczenie kierunków do dalszych, stałych działań na rzecz bezpiecznego i harmonijnego rozwoju dzieci.

Reklama

W uroczystym nadaniu certyfikatu oraz podsumowaniu programu wzięli udział: burmistrz miasta Radymna Mieczysław Piziurny, prezes Jarosławskiego Stowarzyszenia Oświaty i Promocji Zdrowia w Jarosławiu Teresa Krasnowska (reprezentująca instytucję przyznającą wyróżnienie), dyrektor przedszkola Małgorzata Trojnar, przedszkolny koordynator programu Przedszkola Promującego Zdrowie Aneta Dubiel-Korzepa, a także nauczyciele, pracownicy i wychowankowie placówki.

 

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/06/2026 16:16
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo EkspresJaroslawski.pl




Reklama