PILNE

SOR w jarosławskim szpitalu jak spod igły (ZDJĘCIA)

Portal ekspresjaroslawski.pl 22/08/2019 15:35
Hubert Lewkowicz

Tak będzie wyglądał Szpitalny Oddział Ratunkowy w jarosławskim szpitalu. Dziś odbyła się tam konferencja prasowa z udziałem dyrektora Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu Stanisława Krasnego i starosty Tadeusza Chrzana.

Nowoczesny SOR, jakiego doczekał się jarosławski szpital ma czterołóżkowy triaż (miejsce, w którym określa się stan pacjenta przyjętego na oddział), 6 łóżek obserwacyjnych, a także sale do resuscytacji i intensywnej terapii, gabinety zabiegowe oraz pomieszczenia administracyjno-porządkowe. Jak mówił dziś dyrektor Stanisław Krasny, pierwsi pacjenci będą przyjmowani w nowych pomieszczeniach już 1 września. Integralną częścią SOR-u jest lądowisko dla śmigłowców, które ma zacząć funkcjonować jesienią. Lądowisko znajduje się na dachu budynku oddanego do użytku 1 sierpnia ubiegłego roku. Więcej we wtorkowym wydaniu „Ekspresu Jarosławskiego”. 

hl

FOT. Hubert LEWKOWICZ 

sor w jarosławskim szpitalu jak spod igły (zdjĘcia) - komentarze opinie

  • gość 2019-08-22 21:27:53

    A może pokażcie Państwo jak wyglądają sale na oddzielne dziecięcym w Jaroslawskim szpitalu

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 21:55:34

    Tylko lekarze żeby tym standardom do równali bo wiadomo jak to wygląda w Jarosławiu

  • Gośćstonoga - niezalogowany 2019-08-22 23:04:49

    A lądowisko działa ?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 23:07:28

    To jeszcze personel trzeba zmodernizować.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 05:41:36

    Tylko skąd lekarzy wziąć skoro połowa wyjechała za granicę!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 07:38:19

    Mentalność personelu się nie zmieni , karetki pogotowia ratunkowego dalej będą stać godzinami w kolejce do przyjęcia.....taki sam bałagan tylko w nowym opakowaniu....

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 12:48:25

    Super wyposażenie. Nowoczesne i najwyższym poziomie. Ale czy zmieni się nastawienie personelu co do pacjenta? Czy pacjent zacznie być traktowany jak człowiek przez personel jaroslawskiego szpitala? Pamiętajmy że to nie tylko sprzęt czyni szpital na wysokim poziomie, ale i ludzie którzy tam pracują i ich zachowanie co do pacjentów

  • gość 2019-08-23 15:02:46

    czuć wybory w powietrzu tylko jaka jest sytuacja finansowa szpitala zapytam? to wszystko na kredy to kto go spłaci starosta i dyrektor czy też bedzie Prywatny Szpital?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 15:41:54

    No to jeszcze czekamy na informację ilu specjalistów medycyny ratunkowej jest zatrudnionych, ilu będzie obstawiać dyżury. Wstawienie sprzętu to nie wszystko.

  • Gość L - niezalogowany 2019-08-23 18:58:08

    Trudne wyzwanie dla Personelu, ale też dużo zależy od Pacjenta aby nie traktował SOR- u jak przychodni!!

  • gość 2019-09-01 20:58:18

    To zwykle zawracanie glowy jest....Pan dyrektor ,gdy zachorowal to przezornie do Przemysla pojechal się leczyc...Glupie gadanie o standardach a kto tylko może to leczy się w ościennych miejscowościach

Dodajesz jako: |